čtvrtek 9. března 2017

Sebevražda je následek vykolejení

Díky chybám zde často něco vykolejí, vykolejit může; psychika, ekonomika, politika, náboženství, filosofie, reklama, umění, školství, zdravotnictví, doprava, věda, technika, programy, databáze, atd. Sebevražda je následek vykolejení, někdy za vykolejení může okolí, někdy za to může sám sebevrah, tento konzumní svět, nikdy nikde nebyl dokonalý! Vše v nás a okolo nás jede po kolejích z programů nebo ze zvyků, najednou se stane něco, s čím se nepočítá a je zde vykolejení, podívejme se třeba na ideologie.
Ideologové mají často snahu něco násilím vykolejit, klasikou jsou diktátoři jako Adolf Hitler, lidi by se měli poučit z krizového kapitalistického vývoje, a změnit od základů konzumní systém tak, aby už zde nemohlo docházet k vykolejení. Ideální by bylo nahradit lidi za GVKB roboty s umělou inteligencí, nejsou lidi, tak nejsou s lidmi ani problémy, běžte se podívat do krematoria a na hřbitov, ať víte jistě, co vás jistě jednou zde nemine, vše je zde evolučně dočasně, jedinou jistotou je smrt, to je naše poslední vykolejení. 

Amatéři co se vydávají za profesionály

Každý se s tím často setkává, že jej rozčílí nějaký amatér, co se vydává za profesionála, je jedno o jakou jde specializaci a jak vysoké je zde vzdělání, jasně zde schází kontrolní systém, který by eliminoval optimálně globálně, amatéry co se vydávají za profesionály. Ve sportu jsou jasná pravidla, a kontrola zde eliminuje bez problémů amatéry, co se snaží vydávat za profesionály. Mnoho let jsem se tím zabýval, kde je jádro pudla
Příčinou je zde nemoc, když někdo onemocní, tak se z bývalého profesionála, snadno stane amatér, v přírodě je takový jedinec okamžitě odhalen, a poslouží jako potrava pro ty, co mají veliký hlad. Profesionalita není daná velikým vzděláním a drahým vybavením, zde platí, z díla se pozná profesionál, místo slibů a reklamy, zde musí být praktické činy, dokazují jasně objektivně vysokou profesionalitu. Podívejte se třeba na stránky a blogy na internetu, mnoho celebrit, zde má amatérské stránky, které jsou druhým jenom k smíchu.

Je GVKB super celebrita?

Žijeme v době optimalizace a automatizace, o tom nepochybuje ani ten, kdo je zde věčným skeptikem, za vším je ekonomika a psychika, nedostatek hodnot nás nutí k optimalizaci a automatizaci, protože jinak nemáme šanci zde normálně existovat. Podívejme se na bezcitné likvidování Židů a Romů po milionech, pomocí moderní vědy a techniky, za druhé světové války u Nacistů, nebyla to vlastně jenom optimalizace a automatizace, subjektivně byl vrchol optimalizace a automatizace nákladní vůz, který zabíjel lidi pomocí výfukových plynů. Plynový vůz byl automobil přestavěný na mobilní plynovou komoru. 
Vozidlo mělo vzduchotěsné oddělení, kam byly uzavřeny oběti a potrubím sem byly od motoru vedeny výfukové plyny. Oběti tak byly zabity oxidem uhelnatým. Plynový vůz byl poprvé vyvinut a použit sovětskou tajnou policií NKVD během Velké čistky. Později byl jednou z vyhlazovacích metod používaných nacistickým Německem k zabíjení civilistů. Yperit je vojenský plyn, který byl použit Němci v první světové válce, poprvé byl v boji použit v září 1917 u belgického města Yprès, podle kterého získal název, takže zde máme 100 výročí použiti prudce jedovatého plynu k vraždění lidí ve velkém. 
Armády používají nejmodernější vědu a techniku už mnoho tisíciletí k tomu, aby vyhráli nad nepřítelem, podle hesla, z cizího krev neteče. Život je bojem o potřebné hodnoty, dobrota je zde žebrota, bylo a bude! V současnosti se už vraždí pomocí dluhů, pokud se někdo dostane do nesplatitelných dluhů, tak spáchá sebevraždu, tato ekonomická metoda je výhodná v tom, že mocný a bohatý vrah snadno unikne potrestání. 
Všechny snahy o nenásilí, se evolučně ukázali jako naivní utopie, existenční úspěch je prioritou, kolem které se zde vše točí už od té doby, co se naučil pyšný sobecký člověk, lhát a krást. Zloděj honí zloděje, lhář honí lháře, parazit honí parazita, atd. kdo zbaběle uteče před druhými, ten nad druhými vyhraje, dobře se před sobci utajil, dobře si zde i žil, jako král a prezident, nebo jako super celebrita.