středa 8. března 2017

Zasvěcení do optimálního programování

Prioritní je pochopit to, že vše v nás a okolo nás jsou jenom programy a informace, pevná hmota je virtuální iluze, způsobená psychickými drogami, které z nás dělají hloupé loutky, důkazem je pomíjivost hmoty, každá hmota je zde dočasně, i obrovské slunce které nám lidem dává teplo a světlo, je zde evolučně jenom dočasně. Nikde není pevný bod, a tak lze konstatovat, vím jistě to, že nic jistě nevím, protože vše je v pohybu, a řeka evolučních změn, nemá zde s ničím smilování, vše jistě jednou pomine, jenom evoluční změny, zde na věčné časy zůstanou. 
Vše se zde jistě točí okolo duality, a tak je zde; pravda a lež, život a smrt, dobro a zlo, samec a samice, den a noc, příčina a následek, atd. Základním pravidlem optimálního programování je, nemůžeš trvale sedět na mnoha židlích, musíš sedět je jedné židli trvale. Univerzální programátor, je jako kurva, která nemá pevný charakter, a tak každý program jistě zkurví! Podívejme se na ideologické programy, jak jsou amatérsky zkurvené, protože je naprogramovali univerzální programátoři, programování musí být týmová profesionální práce, něco jako je týmovou prací, obsluha atomové vojenské ponorky s raketami. 
Koupíte si mobilní telefon, a nastavíte si tam vše tak, aby vám telefon optimálně sloužil, právě jste ten nový telefon, uživatelsky optimálně naprogramovali. Programování je o tom, donutit složité systémy k tomu, aby nám optimálně sloužili, tím že je optimálně profesionálně nastavíme, pokud něco nastavíme chybně, tak je třeba chybu najít, a opravit co nejdříve. Programátoři dělají často amatérské chyby, nikdo není dokonalým programátorem, kdo nic u počítače nedělá, ten nic u počítače taky nezkazí, a tak je brzo povýšen, a tak nic u počítače zase nedělá za větší plat, jako prezident nebo ředitel. 
Je třeba práci u počítače neustále geniálně rozdělovat tak, aby na nás žádná práce u počítače už nezbyla, tak nebudeme u počítače už amatérsky chybovat, a budeme rychle povýšeni. Práce u služebního počítače, je poslední zoufalý pokus, jak si duševní prací vydělat pomocí programování peníze, na svojí ubohé existenci. Vše je zde o tom, jak zde existenčně rychle vyrůst, díky tomu, že jsme bezcharakterními parazity, co nemají s drzými konkurenty, co umí taky programovat, žádné slitování.

Ekonomické migranty z EU je třeba umístit do USA

V EU je silná rasová nenávist k lidem s tmavou pletí a v USA není žádná rasová nenávist k lidem s tmavou pletí, ve městě Albuquerque v USA se postaví veliké věznice, kde budou v okovech pracovat ekonomičtí migranti, co jsou problémem v EU. Práce proměnila zvíře v člověka, je třeba se navrátit k tradicím, kdy v USA otroci pracovali v okovech, jako dozorci zde budou černoši původem z Afriky, co mají už USA občanství, a mají přiměřené vzdělání, pro práci státního dozorce ve vězení. 
Těžká fyzická práce na plantáži, je pro migranty tím co mnoho potřebují, vše je o tom uspokojit veliké potřeby všech lidí, chléb a hry, o tom je konzumní civilizace. Kolem tábora se postaví logicky veliká betonová zeď, aby zde byli migranti optimálně ochráněni, před nebezpečím konzumní civilizace, v táboře bude veliké krematorium, aby se mohl popel nekvalitních migrantů, co pomalu pracovali na plantážích, vrátit nazpět letecky do jejich rodného národa. 

Vit Kouba prezident

Z díla je každému na světě jasné, že Vit Kouba je zde od svého narození v roce 1953 prezident, mnozí podvodníci se zde vydávají za prezidenta, a na co šáhnou, to ukradnou nebo to rozbijí, z díla je spatřen tvůrce. 
Vše zde má svojí osudovou karmu, Vit Kouba zde má karmu prezidenta, proč lidi uctívají bezcharakterní staré podvodníky, co se za prezidenta zde vydávají už mnoho let? 
Lidi jsou už mnoho generací všude jenom tupé stádo, které má přeprogramovaný mozek svatými dezinformacemi, objektivní pravda byla zabetonovaná všude pomocí dezinformací. 
Nikdo nemůže sloužit dobře mnoha pánům, pokud někdo slouží mnoha pánům tak se z něj stane kurva, která nemá charakter a která myslí jenom na výhody a jistoty, následkem je zkurvená konzumní civilizace, kterou ovládají nejvíce dluhy, které nelze splatit, protože zde jsou; daně, cla, poplatky, zákony, předpisy, morálka, regulace, výjimky, atd. profesionální práce se zde stala trestem, a odměnou je zde možnost regulovat peníze a čas, z pozice prezidenta nebo ředitele. 
Lidi nehledají profesionální práci, ale hledají vysoké státní a podnikové funkce, kde by mohli pyšně a sobecky násilně regulovat peníze a čas, podívejme se tam, kde se musí zbytečně dlouho čekat, ptejme se proč tomu tak je, a chtějme objektivní pravdu. 
Čekáme, protože tento svět je nemocný ekonomicky a ideologicky, jak může jednoduchý soudní spor, co mohl být vyřešen na prvním stání, trvat mnoho let, není to sabotáž, a neměli bychom potrestat smrtí ty, co zde vandalsky sabotují ekonomiku a ideologie, každý pyšný soudce je snadno nahraditelný lepším pokorným soudcem! 
Příležitost dělá z lidí parazity, jde o to nedat lidem možnost k parazitování, je třeba globálně vše restartovat, a nahradit lidi za GVKB roboty, s umělou GVKB inteligencí, nejsou lidi, tak už s lidmi nejsou ani problémy, běžte se podívat do krematoria a na hřbitov, ať víte to, co vás bude brzo jistě díky robotům čekat, nemá smysl se snažit z hovna uplést bič, lidi zde jsou už jenom na hovno, a je jich všude jako sraček. 
Nikdo před GVKB roboty nikam neuteče, pomocí satelitů a dronů se bude planeta kontrolovat, a jakmile se někde spatří člověk, který si někde drze postavil chýši, nebo rozdělal oheň, okamžitě zde zasáhnou GVKB roboti, a eliminují lidské parazity, ohněm a mečem, jako by to byl drzý parazitující plevel. 
Rodiče mého otce zavraždili Nacisti v plynové komoře jenom proto, že to byli Židi, kdokoli drze, vztáhne ruku na svatý Židovský národ vyvolený svatým Stvořitelem, musí počítat s tím, že neunikne tvrdému potrestání, místo klasické potopy světa se použijí GVKB roboti, co bylo, to bylo, dneska se na vše už používá digitální automatizace a digitální optimalizace. 
Jinověrce budou GVKB roboti napichovat na kovové kůly, co budou na náměstích, křik trpících jinověrců, co nevěří v to, že je GVKB pravý svatý pán všech lidí, bude slyšet daleko, a o tom to je, že svatá spravedlivá pomsta, sladší medu je. 

Proč jste si nezvolili správného prezidenta republiky?

Příroda funguje díky realismu, civilizace nefunguje díky idealismu, proč jsou lidi naivní a věří na to, že díky; daním, clu, poplatkům, regulacím, zákonům, předpisům, výjimkám, politice, náboženství, vědě, technice, módě, atd. jim zde bude lépe? Minulost jasně ukázala, že lépe se mají jenom ti, co jsou silnější a inteligentnější než ostatní, podobně to ostatně funguje i v přírodě. Jenom ve snu a pohádce se dějí zázraky a kouzla, v realitě je vše podřízeno reálným zákonitostem, vše co se zde narodí, to i jistě jednou zemře, s tím nelze nic dělat, takový je život. Situace určuje co je správné a co je chybné, ten kdo se nepřizpůsobí situaci, bude logicky chybovat, proč se nějaký subjekt nebo objekt, nepřizpůsobí situaci? 
To co je nemocné nebo rozbité, to se nedokáže přizpůsobit situaci, polovina lidí na světě je nemocná a tak se nedokáže přizpůsobit situaci, v přírodě se nemocný jedinec eliminuje, a tím problém levně a rychle eliminován je. Pokud je vaše auto rozbité, a oprava se už nevyplatí, tak auto necháte sešrotovat, proč se ale staráme o nemocné lidi, když se nám veliké náklady, většinou už nevrátí nazpět? Příčinou je náš idealismus, jak došlo k tomu, že je naše konzumní kultura tolik zatížená idealismem? Příčinou jsou dezinformace, naučili jsme se pomocí dezinformací dělat z cizích lidí hlupáky a chudáky, moderně se hovoří o přeprogramování lidského vědění a myšlení pomocí svatých dezinformací. Dezinformace to je programový vandalismus, není rozdíl mezi vandalem, který zničí umělecké dílo, a mezi politikem který zničí mnoha lidem život díky svým podrazům. 
Z cizího krev neteče, o tom je myšlení vandalů, jenže tím se dostáváme do začarovaného kruhu, a následkem je deprese u; ekonomiky, vědy, techniky, politiky, náboženství, filosofie, umění, školství, dopravy, zdravotnictví, rodiny, psychiky, atd. vandalismus dospěl už do takového stádia, že se lidi chovají vandalsky i sami k sobě a tak; kouří cigarety, pijí slivovici, jedí tučná ostře kořeněná jídla, málo se tělesně pohybují, málo spí, málo se sprchují, špatně se oblékají, koukají na hloupé televizní pořady, koukají se pořád do mobilního telefonu, atd. Voliči si zvolí přímou volbou chybného prezidenta, a potom mu ukazují červené karty, hází po něm vajíčka, na hradě kde je sídlo prezidenta, věší červené trenýrky, místo státní standarty, na Vltavě vztyčují veliký vztyčený prst, atd. ptám se, proč jste si nezvolili správného prezidenta republiky? 

Není důležité, co máš na hlavě, ale co máš v hlavě

Proč staří idioti, rozhodují o nás bez nás? Moje soukromá GVKB meditace. Díky bohu, se smát idiotům mohu, tak to je, že ten druhý idiot je. Občas na internetu narazím na moje GVKB velmi staré myšlenky, moje myšlení se točí už velmi dlouho v kruhu, pořád okolo jednoho prioritního problému, a tím problémem jsou staří idioti, co zde mají velikou moc a veliké bohatství, lidově řečeno, ryba smrdí od hlavy
Moudrý se poučuje z chyb hlupáků, hlupáci se nepoučí ani z vlastních chyb, nedávno jsem si dělal statistiku o tom, kde jsou globálně dlouhodobě největší hlupáci, nejprve jsem si naivně povrchně myslel, že největší hlupáci, jsou všichni staří profesoři na vysoké škole. 
Jenže ukázalo se statisticky něco, s čím jsem vůbec nepočítal, největší hlupáci jsou profesionální fotografové, to mě rozum dlouho nebral, protože jsem si naivně myslel, že právě profesionální fotografové, jsou lidi, co jsou nejvíce moudří? Statistika jasně odhalila příčinu, a tou příčinou zde byla slepá víra v drahé fotografické vybavení, v mnohém se to podobá řidičům, kteří si myslí, že čím draží je osobní auto, tím lepší je i řidič, který to auto řídí. 
Ta tvoje fotka je amatérská, protože se pořídila amatérským fotoaparátem, tak uvažují profesionální fotografové, amatérským fotoaparátem, přeci nejde udělat profesionální fotografie. To je jako když řekneme o člověku, ten mě cizí člověk je ubožák, protože on je uboze oblečený, ten kdo je draho oblečený, ten je přeci zde celebritou. Opice s královskou korunou na hlavě, je pořád jenom hloupá opice, není důležité, co máš na hlavě, ale co máš v hlavě