sobota 28. ledna 2017

Ano, příroda je pro nás nejlepší učebnicí

Jak každý jistě ví, tak nikdo z lidí není dokonalý, a nikdy a nikde zde ani dokonalý člověk nežil, každý člověk je nedokonalý, a logicky by se nad tím měl zamyslet a snažit se být dokonalým. Mnozí namítnou, že možnosti člověka jsou omezené, a naděje na to se stát dokonalým je nulová, dokonalost se skládá z mnoha maličkostí, a být dokonalý to není maličkost.

Základem pro cestu k dokonalosti a pokora a štědrost, podívejme se na přírodu jak je pokorná a štědrá, příroda je pro nás nejlepší učebnicí na cestě k dokonalosti fyzické a psychické, tato cesta může trvat třeba i tisíc let, a čím dříve se na tuto cestu vydáme společně, tím dříve dosáhneme cíle.

Obklopujeme se mnohým co je hodnotné, ale zapomínáme na to, abychom sami byli hodnotní, díky tomu, že jsme dokonalí. Opice, která má na hlavě zlatou královskou korunu, je pořád opice. Podívejme se na zpěváka, když se učí novou písničku tak mu to nejde a posluchačům se písnička nelíbí, zpěvák musí tu písničku zazpívat mnohokráte než je to dokonalé a tak se začne písnička divákům líbit v tom je celé tajemství. Po čase začne ale písnička být obehraná a tak se musí zpěvák naučit novou písničku.

Globální povinnost pracovat za mzdu

Představme si civilizaci, ve které musí každý pracovat za mzdu od 15 let do 70 let, ten kdo nebude pracovat, ten skončí v převýchovném táboře, kde se naučí tomu jak pracovat. Mnozí namítnou, že přeci práce není, to je výmluva, když se chce, práce se pro lidi najde, třeba ve stavebnictví nebo v uklízení. Zruší se sociální dávky a podpory v nezaměstnanosti, začnou se budovat veliké dopravní systémy, taky můžeme postavit mnoho přehrad, co budou vyrábět elektřinu. Zavedou se kontrolní čipové systémy, aby lidi už neměli čas na to v zaměstnání kouřit cigarety a pít pivo, i nemocný člověk může pracovat, kdo může jíst, ten může i pracovat.

Lidi nebudou už sedět na schůzích, a zde chodit na sociální stránky, ale budou mít úkolovou práci, která bude termínovaná a pomocí kamer kontrolovaná. Proč by do Prahy nemohli připlouvat veliké zaoceánské lodě, není problém vybudovat veliký kanál, kterým proplují i největší lodě co existují. Jak si to uděláme takové to i budeme mít, zrušíme svátky a volné dny, pracovat se bude každý den v roce, nebudou zde ani žádné dovolené, pracovní doba se zkrátí na 3 hodiny tak se zajistí, že lidi nebudou v pracovní době jíst a nebudou ani unavení, 8 lidí takto pokryje 24 hodinovou směnu. Takto zde bude 8 ředitelů a každý bude ředitelem po 3 hodiny každý den v roce. Statistika zjistila že v naší republice jenom 20% lidí svojí prací vytváří zisk pro stát, mnoho lidí sice chodí do zaměstnání, ale z jejich práce stát nemá zisk.

Dále 60% lidí nechodí vůbec do zaměstnání, protože jsou mladí nebo moc staří, studují, jsou nezaměstnaní, pobírají sociální podporu, jsou invalidní, atd. Pokud bychom obrazně brali lidi jako krávy co se dojí na mléko, tak zjistíme že musíme ekonomický systém restartovat, abychom nadojili více mléka. Je třeba zavést osobní čipový dohled nad každým člověkem od narození do smrti, o tom jak on pracuje pro společnost, kdo nepracuje ať taky nejí, je třeba skončit s dobrotou k lidem, co si naši dobrotu nezaslouží. Nemůžou zde být výjimky a imunita, ze společného se lehce mnoho bere ale je těžké pro pyšné lenochy do společného přispívat, ryba smrdí od hlavy, bylo a bude, pokud je centrální elita složená jenom ze sobeckých parazitů, tak logicky je zde krize.

Ano, ekonomika je živý organismus

Právě se na trh dostávají sněhové řetězy, které lze ovládat za jízdy z mobilního telefonu, běžné jsou už snímače tepla na radiátorech, které dálkově ukazují vaši spotřebu tepla. Dálkové ovládání televize je klasikou, která je pro nás už dlouho samozřejmostí. Rád fotografuji a moderní fotoaparáty je možné dálkově ovládat pomocí telefonu, dálkově se je možné i připojit počítač na internet mimo byt.

Už zbývá to poslední, a to mozek připojit elektronicky k digitální civilizaci, tak abychom byli dálkově ovládáni, a nemuseli myslet na to, co máme dělat, a jak a kde, to máme profesionálně dělat. Mnoho velikých společností, co zkoumá umělou inteligenci, se spojilo do veliké globální organizace, kde je; Microsoft, Apple, Google, IBM, Intel, Facebook, atd. na myšlení a řízení všeho, zde bude centrální počítač v USA, a ty zde budeš jenom na podřadnou práci za minimální mzdu.

Ježíš Kristus, a jeho lidová filosofie, je obrazně jako Trojský kůň, v současnosti je tím trojským koněm umělá inteligence, podívejme se na moderní fotoaparáty, je zde motor co změní úhel záběru, blesk co osvítí prostor, automatika co zaostří a nastaví parametry, vyfocený snímek se po vyfocení odešle bezdrátově na internet, následkem je to, že už nepotřebujeme k ničemu profesionální fotografy, brzo nebudeme potřebovat profesionální zaměstnance, protože vše udělá za ně umělá inteligence a roboti.

Je snadné vzít lidem poslední jistoty a výhody, následkem je vždy veliký nárůst násilí, a nepomůže zde policie ani byrokracie. Přej, a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, ekonomika je živý organismus, není to mrtvý stroj, který lze politicky naprogramovat. Snažit se stavět zdi a ploty, to je poslední zoufalý pokus, jak uniknout tvrdé konzumní realitě, minulost jasně prokázala, že fungují jenom otevřené systémy, to co nebojuje to degeneruje.

Miloš Zeman bude znovu kandidovat na prezidenta

Miloš Zeman je nenahraditelný protože jenom on ví co je pro náš národ správné, pokud by jej nahradil někdo jiný, mohl by on zničit vše, co zde Miloš Zeman pracně vytvořil. Příkladem jsou mu papežové, co mají svojí svatou funkci doživotně, vadí snad někomu to, že jsou papežové velmi staří a tím i velmi nemocní? Dobrota je jenom žebrota, pokud bych nekandidoval tak by se na mě sesypali novináři a konkurenti, aby se mě mohli pomstít, úspěch se u nás neodpouští.

Jako prezident budu mít i mnohem lepší péči o moje zdraví, to co je zde hodnotné o to se i dobře pečuje. Podívejme se na ty, co by chtěli zde být místo mě prezidentem, jsou to politici třetí kategorie, a já jsem politikem první kategorie, svět se od pradávna rozděluje na kategorie, rovnost je zde jenom ve smrti.

Politika je o popularitě, ekonomika je o zisku, život je o štěstí, atd. vše je zde sluhou toho, na čem je to existenčně závislé, kdo nebojuje se mnou, ten bojuje proti mně, nikdo nemůže zbaběle utéci z boje, každý musí bojovat, a jde o to, za co, nebo za koho, budete bojovat, já bojuji za Český národ, aby zde bylo všem lidem lépe, a tak zde už nebyla blbá nálada způsobená tím, že lidem vládnou politici, co dělají jednu chybu za druhou, protože jsou političtí amatéři co si nevidí ani na špičku nosu.

Slepý nemůže vést slepé, já nejsem slepý k tomu co se zde děje, podívejme se do minulosti, na to jak byla zde centrální byrokratická vláda po mnoho století slepá k tomu, co se zde pracujícím děje, a tak lidi od nás utíkali do ciziny, dneska už od nás lidi neutíkají do ciziny, protože se díky mě, lidem zde vede ekonomicky a sociálně lépe, z díla je spatřen tvůrce.

Ano, vše je o jednoduchosti

Je třeba odebrat lidem možnost, si pomáhat v nouzi, na pomoc v jakékoli nouzi, zde musí být jenom umělá globální inteligence, ten druhý musí být naším konkurentem a nepřítelem, jediným kdo nám pomůže v nouzi, bude umělá globální inteligence, zpřetrháme globálně všechny vztahy mezi lidmi, protože nelze sloužit mnoha pánům.

Jakmile se dítě narodí tak z něj učiníme sluhu GVKB umělé inteligence, co člověku GVKB umělá inteligence řekne, to bude člověku svaté, tím logicky zanikne; reklama, móda, politika, náboženství, sekty, mafie, organizace, pohádky, mytologie, pověry, kulty, rituály, atd.

Skončí dlouhé období, ve kterém zde byli hadi v oblecích, co v pracujících lidech spatřovali jenom myši, které mohou snadno ekonomicky a sociálně eliminovat. Lidi se budou každý den stěhovat a lidi budou bydlet jenom na ubytovnách, jíst lidi budou jenom na velikých jídelnách, co budou na ubytovně, jídlo se nebude už prodávat.

Bude zde globálně jednotné vojenské oblečení, a místo peněz zde bude bodovací čipový systém, ten kdo bude obodován jako ubožák, ten bude recyklován na substrát, pro umělou inteligenci, bude každý jenom globálním číslem, s nulovou hodnotou, každý bude nahraditelný.

Nebude zde již možnost kouřit cigarety a pít pivo, nebo brát léky na deprese, ten kdo bude mít deprese, ten bude recyklován na substrát. Kontrola a prevence to bude zde prioritou, vandalismus bude dokonale eliminován pomocí prevence, sklony k vandalismu mají přeci lidé, co jsou zdegenerovaní. Místo, pracujete pomalu, máte okamžitou výpověď, zde bude okamžité recyklování na substrát, nebudeme už potřebovat vězení a nemocnice, protože lidský odpad, se bude recyklovat na substrát.

Oddělíme od sebe muže a ženy, muž za celý život nepozná osobně ženu, intimní vztahy mezi mužem a ženou budou možné jenom za účelem rozmnožování, kdy se pro rozmnožování globálně vyberou nejdokonalejší jedinci. Vše je o jednoduchosti, podívejme se na mravence, jak jednoduchý je jejich konzumní systém, a díky tomu on funguje bez problémů milion let.