úterý 24. ledna 2017

Ano, posmrtný ráj byl trvale zrušen

Každý člověk je hříšník a tak byl posmrtný ráj trvale prázdný, k čemu je systém, který je nevyužitý a tak po společném hlasování byl posmrtný ráj zrušen a po smrti je zde pro každého jenom pekelný očistec na věčné časy.

Dobrou zprávou je, že je očistec rozdělen na pět kategorií, v první kategorii jsou hříšníci, co měli jenom malé hříchy a v páté kategorii jsou hříšníci, co měli veliké hříchy, jakmile komise posledního soudu po smrti určí, v jaké kategorii budete po smrti, tak už nelze tuto kategorii změnit, protože to by narušovalo pořádek a způsobovalo jenom problémy.

V každém pekelném očistci musí každý do kopce tlačit kámen, a když je u vrcholu tak mu kámen vyklouzne a on musí začít znova, rozdíl u kategorie je v tom jak je kopec strmý, všude je stejně veliký a těžký kámen, v pekle 1 kategorie je ale jenom mírný kopec a tak tlačení kamene není namáhavé a je to příjemná práce, naopak v pekle 5 kategorie je kopec velmi strmý a tak je to práce těžká a vysilující.

Ten kopec to jsou lidské hříchy a ten kámen to je lidské svědomí. Poslední soud je něco jako u krasobruslení, kdy se zvedají čísla za výkon, proto je třeba se snažit o to, se dostat do pekelného očistce 1 kategorie, díky malým hříchům.

Je třeba zavést v EU úkolovou práci

Život to je plnění úkolů, kdo nesplní úkoly má smůlu, je třeba zrušit proto práci v časové mzdě, a zavést jenom úkolovou práci, kdy každý dostane peníze, jenom podle toho, kolik toho pracovně zvládnul. Jelikož by se lidi v EU snažili sobecky podvádět, tak se lidem dají do hlavy kontrolní digitální EU čipy, napojené bezdrátově trvale na centrální EU počítač. Ráno vás v 8 hodin čip probudí a do 20 hodin bude kontrolovat, jak pro EU pracujete, (druhou noční směnu čip probudí ve 20 hodin a práce této směně skončí v 8 hodin) pokud poklesne váš výkon, nebo budete chybovat, tak budete dostávat od EU čipu elektrické šoky do mozku.

Už nebude v EU možné kouřit cigarety, a pít pivo, to je chyba, která má za následek poklesnutí výkonu a kvality, stejnou chybou, je sezení u; televize, internetu, schůzi, hospodě, atd. Centrální počítač EU každému zajistí fyzickou práci po 365 v roce a 12 hodin každý den, mnoho zdegenerovaných ubožáků v EU zemře vyčerpáním, ale v zásobě je přeci mnoho lidí z Afriky, co touží po tom žít v EU. Je třeba si uvědomit to, že práce proměnila zvíře na člověka, pokud člověk nepracuje, tak myslí a žije jako zvíře.

Nikoho v EU nebudeme držet násilím, každý bude moci emigrovat mimo EU, nebudou v EU pro nikoho výjimky a imunita, každý bude muset mít od narození do smrti v mozku EU čip, který jej donutí k práci pro EU, takto konečně v EU zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží. Čip bude kontrolovat mozek i po práci, a zajistí i mozku správné pracovní sny, které jej připraví na příští den, aby on zvládnul profesionálně svoje pracovní povinnosti, čip v člověku zablokuje sex, protože to je plýtvání hodnotnou energií, na ubohé hlouposti, stejně tak čip zablokuje víru v politické a náboženské zázraky, to jenom zdržuje od práce.

Děti se budou sexuálně produkovat jenom mimo EU, nemá smysl draho něco v EU vyrábět, když je to možné levně do EU dovézt v 18 letech z Afriky a tak dítě mužského pohlaví z Afriky, dostane do hlavy EU čip, a začne zde pro EU pracovat. Jazyk zde nebude problémem, protože EU čip stejně zablokuje lidem možnost sobecky myslet a sobecky mluvit, protože to by je jenom zdržovalo od špinavé fyzické práce, takto po dlouhé době budou v EU už jenom samí silní muži s černou pletí, co zde budou na EU makat, jako kdysi dávno makali černí otroci, na bavlníkové plantáži v USA. 

Ekonomické zázraky zde jsou jenom za peníze

Mnoho lidí touží po tom, aby se stal ekonomický zázrak, ale chtějí ekonomické zázraky zadarmo, vše co má zde hodnotu, to je zde i na prodej za peníze, zadarmo je jenom to, co nemá zde hodnotu, a ekonomické zázraky mají zde velikou hodnotu. Podívejme se na to tak, chcete ušetřit a tak pro slepý národ si zvolíte vládu složenou ze slepých politiků.

Logicky ekonomicky slepí politici nemohou dovést národ do ekonomického ráje, kde je vysoká minimální mzda, taková vláda jenom slibuje ekonomické zázraky po volbách, ale svoje zázraky nikdy už nesplní, a nezvedne minimální mzdu, na úroveň vyspělých západních ekonomik.

Z díla je spatřen tvůrce, ekonomika je v krizi, pokud je dobrá k lidem, co si ekonomickou dobrotu nezaslouží, dobrota je žebrota. Nemá smysl krmit parazity, a zalévat plevel, je třeba si konečně uvědomit to, že GVKB robot s GVKB umělou inteligencí, je lepší prezident USA, než lakomý a pyšný Donald Trump, nejsou politici, tak nejsou ani s politiky problémy.

Každý politik dostane už brzo poukázku do krematoria, a zde z něj zbude prach a popel, neberte si to politici osobně, stanou se z vás hrdinové, co položí svůj život za lepší ekonomickou budoucnost, ve které konečně láska a pravda, vyhraje na věčné časy nad nenávistí a lží. Vše je zde dočasně, jedinou jistotou je smrt, ekonomika je přeci prioritou, a GVKB robot je přeci lepším státním zaměstnancem, než pyšný a lakomý člověk, který lže a krade.