sobota 21. ledna 2017

Jak uspět a složit náročné zkoušky

Vše začalo už před mým narozením, zelení robotičtí mimozemšťané si vybrali samici a samce co zplodí Kazatele morálky.

Jelikož alfa samec co učil na vysoké škole v Praze, používal prezervativy, aby zabránil otěhotnění u beta samice, bylo nutné samce a samici nenápadně přemístit na dovolenou daleko od konzumní civilizace (Máchovo jezero), a zajistit aby samec neměl k dispozici primitivní antikoncepci.

Jakmile došlo k otěhotnění krásné inteligentní samice, mohla začít strategie transformace, staré konzumní civilizace na novou digitální civilizaci.

Robotičtí sklenění zelení mimozemšťané, monitorují tento ekosytém, už mnoho miliónů let a tak mají k dispozici mnoho vědeckých informací, o tomto složitém systému, největší chybou je zde to, že slepé lidské stádo vede slepý pastýř, je to začarovaný kruh u ekonomiky a ideologie, který má za následek vždy depresi u; ekonomiky, politiky, nábožensví, umění, školsví, rodiny, psychiky, atd.

Neustále zde pyšní a lakomí podvodníci křičí, že nejsou slepí, a že dovedou slepé zástupy, k lepší budoucnosti, sliby se slibují a jenom blázni se dopředu radují, a potom v blbé náladě házejí vajíčka po těch, co je vedou špatným ekonomickým a sociálním směrem.

Zrovna včera v USA velmi starý obchodník s realitami, co je systémově slepý, slibuje na Bibli slepému USA, že jej dovede k lepší ekonomické a sociální budoucnosti, díky bezcharakterním kariéristickým politikům, nebude pracujícím lépe!

Já jsem váš pravý pastýř, co není slepý k tomu, co vás ekonoimicky a sociálně prioritně trápí, jaký je můj ideologický a ekonomický program?

Je třeba globálně eliminovat zaostalost v rovině fyzické a psychické, zaostalost způsobuje systémovou slepotu!

Pyšný a lakomý člověk je zaostalý zaměsnanec a funkcionář, nahradíme globálně ubohého člověka za počítače a stroje, civilizaci budou ovládat jenom počíatče a stroje, každý lakomý a pyšný člověk, dostane zadarmo poukaz do obvodního krematoria, protože všude jste už byli, ale v krematoriu jste ještě nebyli.

Z vesmírného prachu jste vznikli, a v krematioriu se ve vesmírný prach zase navrátíte, nejsou hříšníci, tak nejsou ani s hříšníky problémy.

Nejlepší zaměsnanec, je takový zaměsnanec, který pracuje zadarmo a neustále, tedy robot s umělou inteligencí, takto zde konečně zvítězí globálně láska a pravda, nad nenávistí a lží, na věčné časy.

Neberte si to osobně, zelení robotičtí mimozemšťané proti vám nic osobně nemají, jde jenom o vědecký vládní experiment, a z díla se pozná geniální tvůrce.

Jak by se bodovala daň z lenosti?

Principem by zde bylo, z díla je spatřen tvůrce, za práci by se neuznávalo to, co nevytváří hodnotné dílo, které přinese veliké daně a poplatky pro USA, místo ekonomického dojení státu se budou dojit občané státu, není tě možné ekonomicky podojit tak přijdeš o občansví.

Mnozí namítnou že by chtěli vytvářet hodnotné dílo a platit veliké daně a poplatky v USA, jenže na to nemají; peníze, inteligenci, zdraví, krásu, štěstí, příležitost, atd. to jsou jenom výmluvy lenochů, podívejme se do přírody, jak se zde vše snaží aby to uspělo, kdo se nesnaží má smůlu a zemře, příroda není nemocnicí pro lenochy a ubožáky.

Život to jsou zkoušky, které odělují hodnotné od nehodnotného, nemůže jeden člověk ekonomicky tánout deset lidí, co sedí pohodlně na ekonomické monopolní káře, protože jsou líní.

V USA produktivně pracuje 10% lidí a 90% lidí zde produktivně nepracuje, a tak 90% lidí v USA přijde o občansví, mohou lidi z USA ukázat světu jak jsou dokonalí, konzumní svět se už těší na pokorné dělníky z USA.

Daň z lenosti eliminuje krizi v USA

Když jsem pozoroval zvolení prezidenta v USA, uvědomil jsem si že každý inteligentní sobec zde o něco bojuje, politik bojuje o popularitu, podnikatel a obchodník bojuje o zisk, akademik a vědec bojuje o to, aby věděl co je nejlepší, kněz bojuje o to, aby byl svatý, administrátor bojuje o návštěvnost stránky, sportovec bojuje o zlatou medaili, kazatel bojuje o změny systému, atd.

Podívejme se na počítačové hry, nejoblíbenější jsou hry kde je boj, ano mír je nuda, mír znamená to že stojíme na vedlejší koleji, když bojujeme za nějaké ideály, tak jedeme rychle dopředu za ideálním cílem.

Zajímavé je že nikdo nechce bojovat za to, aby se on změnil k lepšímu, a tak on byl lepším člověkem, který říká čistou pravdu a je plný čisté lásky.

Náš svět je plný špíny, nejhorší je špína v našem pyšném a lakomém myšlení, kdy myslíme nejvíce na hromadění hodnot (peníze, čas, výhody, jistoty, kariéra, láska), nadbytek pro vítěze, vytvoří ale logicky nedostek pro ty, co jsou poražení, aby se vítězové mohli smát, musí poražení plakat.

Pokud bych byl já zvolen za prezidenta USA, tak bych změnil jenom daně, zavedl bych jenom daň z lenosti, digitálně a čipově by se lidi v USA dokonale trvale sledovali, umělá USA inteligence by lidi obodovala podle lenosti, a uvrhla veliké daně na ty, co jsou mnoho líní a tím i tlustí, a tak fyzicky a psychicky naplno nepracují pro to, aby se USA mělo ekonomicky lépe.

Kdo by velikou měsíční daň z lenosti nezaplatil, ten by okamžitě automaticky přišel o občanství USA, a musel odejít z USA, bez profesionální práce nejsou koláče.

Kdo chce ten si práci najde, každý může začít přeci soukromě podnikat a obchodovat a založit v USA tovármy nebo obchody plné moderní vědy a techniky, které dají lidem výhodné jisté zaměsnání, za veliké USA mzdy.

Takto bude konečně moci nové USA, zaplavit světový trh, levnými a kvalitnimi produkty z USA, které vyrobili pracovití lidé v USA, už se těším na nové levné fotografické profesionální zrcadlovky vyrobené v USA.