úterý 17. ledna 2017

Ano, nejde sloužit současně lži a pravdě

Miluje Bůh člověka? Nejprve k tomu, kdo nebo co, je to Bůh? Pokud jsme bohatí, cítíme se božsky, jde tedy o to, že když splníme náročnou zkoušku, a něco hodnotného za to získáme, tak se stáváme na krátký čas bohem. Bohatý není ten, kdo má nadbytek hodnot, ale ten kdo je spokojený s tím co má, je mnoho lidí, co má mnoho moci a mnoho bohatství, jenže nejsou s tím spokojení, a tak jsou vlastně chudí. Cesta k Bohu není v lakomosti a pyšnosti, ale je ve skromnosti a pokoře, neustále jsme pokoušení a svádění k tomu, abychom nebyli skromní a pokorní, je věru těžké odolat pokušení, si zapálit cigaretu a napít se slivovice.

Vládci konzumního očistce se říká pokušitel, pokušitel odděluje hodnotné od nehodnotného, aby se do psychického ráje nedostali podvodníci. Konzumní civilizace to je veliké pokušení, a následkem je psychické peklo, ve kterém hříšníci kouří cigarety, a pijí slivovici. Bůh miluje jenom ty, co dokázali odolat konzumnímu pokušení, které jim nabízí pokušitel, největším pokušením je lakomost a pyšnost, z díla poznáváme božského tvůrce, věřící nepotřebují bezcharakterní pokrytecké svaté ideologické divadlo, ale potřebují svaté skutky, které jim pomohou se dostat trvale do psychického ráje.

Nepotřebujeme léky na deprese od lékařů, potřebujeme obrazně vytrhnout bolavý zub, který naše deprese způsobuje. Co je tím bolavým zubem? Tím bolavým zubem selhání sebekontroly, lidi nejsou pány svého myšlení a konání, našemu myšlení a konání panuje svatá lež, nejde sloužit současně lži a pravdě, když se lži zavděčíte, tak pravdu rozzlobíte, lidová moudrost slouží pravdě, a svaté ideologie slouží lži, nevěřte naivně těm, co v konzumním očistci mají moc a bohatství, jsou to pyšní a lakomí služebníci pokušitele. Vlci v beránčím rouše křičí, Bůh vás miluje, a jakmile jim naivně uvěříte, tak vás psychicky a ekonomicky zabijí.

PC GVKB 2017

Počítač pro náročné zákazníky co milují dokonalost, co bylo to bylo, teď je zde PC GVKB 2017.
  1. Intel Core i7-7700
  2. MSI H270M BAZOOKA
  3. Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 2400Mhz CL15
  4. Intel 600p M.2 256GB SSD NVMe
  5. WD Blue 2TB
  6. EVGA GeForce GTX 1050 GAMING
  7. Fractal Design Define Mini C
  8. Seasonic ECO-430 T3 80Plus Bronze

Levný a spolehlivý počítač pro programátory 2017

Jsou i lidi, kterým jsou počítačové hry ukradené, a živí se programováním, právě přišli konečně nové procesory do prodeje, a mají lepší lepší parametry, tak mě napadlo sestavit počítač pro programátory který je levný a spolehlivý. Základem je základní deska, na desku se dá procesor, paměť, to vše se dá do bedny se zdrojem, a elektronickým pevným diskem, k počítači připojíme monitor a nainstalujeme Linux. Drobné doplňky si už každý sám vybere, nebo je má už doma.

Neznaboh nemůže kázat víru v Boha

Konzumní svět je plný mnoho století svatých kazatelů, víry v zázraky, uvěř a stane se zázrak, jenže zázrak se nestane, protože naše víra v zázraky je chybná, věříme na hlouposti a nesmysly. Jsme psychicky těžce nemocní, a měli bychom se léčit chemickými léky na deprese, v obvodní psychiatrické nemocnici, pod dohledem profesionálních psychiatrů.

Nejde si nevšimnout toho, že je zde svatá víra, nelze pořád dělat to, že nás to vůbec nezajímá, protože my se zajímáme jenom o to, jak vydělávat profesionální prací peníze, anebo jak získat vysokou státní funkci, spojenou s výhodami a jistotami. V pubertě mě otec řekl, že jsem sobecký neznaboh, nebyl jsem na takový podraz připraven, a tak jsem pokorně mlčel.

Dneska jsem už připraven a tak hovořím, v principu je za vírou v zázraky snaha o sobecké parazitování nad cizími lidmi, je zde všude vymývání mozku pomocí; pohádek, pověr, mytologie, kultů, fetišů, rituálů, kast, tříd, kategorie, rasy, reklamy, podrazů, náboženství, politiky, ekonomiky, atd. peníze, svatým parazitům nesmrdí, o tom je naše lakomé sobectví! Zloděj honí zloděje, lhář honí lháře, vrah honí vraha, atd. jsme pořád na útěku před zlými konkurenty. Bohatství je nám pravým Bohem, a bída je nám pekelným očistcem, za vším jsou peníze, vše vyřeší peníze, nadbytek je zde díky nedostatku.

Proč neuspěl politický socialismus a náboženský altruismus, příčinou je to, že jsme byli dobří k lidem, co si naši dobrotu nezasloužili, na hrubý pytel se musí dávat hrubé záplaty, nemá smysl; zalévat plevel, krmit parazity, dávat peníze nepřizpůsobivým občanům, vracet nakradené majetky církvím, atd. dobrota je žebrota! Sledujme globálně utrácení peněz za luxus a zbytečnosti, ze společného krev neteče, jak je možné, že zde někdo má k dispozici veliké soukromé letadlo?

Je třeba hříšné lidi, globálně na věčné časy eliminovat, a místo hříšných genetických lidí, zde budou jenom svatí GVKB kovoví roboti s GVKB umělou inteligencí, na věčné časy, vše je zde evolučně dočasně, a tak konzumní lidské peklo plné sobeckých neznabohů, bude nahrazené GVKB robotickým rájem, ve kterém se už nelže a nekrade, protože zde láska zvítězila nad nenávistí. Proto se běžte dneska podívat na hřbitov a do krematoria, ať jistě víte, co vás bude brzo čekat.

Chyby eliminuje kontrolní systém

Vaše myšlenky jsou moderovány, GVKB umělou inteligencí, to znamená, že chybné, nebo sobecké myšlenky, jsou automaticky eliminované, je to jenom pro vaše dobro, jak už bylo kdysi řečeno klasikem, vím, že nic nevím, takový je život. Jelikož nic nevíte tak chybujete a proto je zde GVKB čip ve vaší hlavě a díky tomu jsou chyby eliminované a tak nemáte problémy s tím, že chybujete.

Není to rozhodně omezování vaší svobody, podívejme se třeba na prezidenta Miloše Zemana, u kterého by byl použit tento systém moderování myšlenek od jeho narození, byl by to psychicky zcela jiný člověk, který by žil jako svatý člověk, který nemá žádné hříšné, nebo sobecké myšleny, a neříká neslušná slova.

Logicky by v takovém světě, všemu kralovala láska a pravda, zrušili by se globálně; peníze, daně, centralismus, armáda, policie, soudy, politika, náboženství, sekty, kasty, třídy, rasy, kategorie, ideologie, reklama, pohádky, pověry, mytologie, rituály, fetiše, kulty, atd. ten druhý by nám už nebyl peklem.

Byl by zde přídělový globální systém a nebylo by zde soukromé vlastnictví, podobně fungují mravenci a tak zde nejsou problémy a společnými silami mohou dokázat zázraky, logicky by ekonomická emigrace do EU a USA neměla smysl, stejně tak by zde nebyl ani problémy s Romy a bezdomovci. Skončilo by i tunelování státu a podniků, zanikla by i korupce, místo stavění zdí a plotů, bychom stavěli; silnice, mosty, železnice, letiště, přístavy, nemocnice, atd.

Láska a pravda na věčné časy

Naše problémy jsou způsobeny chybami v konzumním systému, nechápeme tento digitální svět, protože se nepohybujeme fyzicky a psychicky. Představme si nový GVKB konzumní svět, ve kterém se všichni neustále každý den stěhují na jiné místo, každý den nové vztahy doma a v zaměstnání, nemožnost hromadit hodnoty, protože hodnoty, nelze mít při neustálém pohybu pod kontrolou.

Kariérismus by najednou ztratil smysl, protože by nikdo neznal nikoho, a všechny vztahy by byli jenom povrchní, stejně tak nevěra by ztratila smysl, protože bychom každý den měli jiné partnery, a tak bychom poznali, že se lidi od sebe liší psychicky minimálně. Vychovávat druhé pomocí sprostých slov, nebo pomocí facek, by nemělo smysl a logiku, když by ten druhý byl s námi jenom jeden den.

Zlí lidé, by byli ve vztazích jenom se zlými lidmi, hodní lidé, by byli ve vztazích jenom s hodnými lidmi, lidi by už nežili minulostí a budoucností, každý by žil jenom novou současností, minulost nezměníš a o budoucnosti nic nevíš. Vše by bylo pod GVKB čipovou kontrolou a kontrolou GVKB umělé inteligence, narušitel digitálního pořádku by byl okamžitě odhalen, a potom automaticky recyklován na substrát.

Základem celého GVKB systému by byla kontrola kvality, nekvalitní jedinci by se recyklovali na substrát, na myšlení a řízení by zde byla jenom GVKB umělá inteligence, člověk by zde byl jenom na fyzickou práci. Nebyla by zde už; politika, náboženství, umění, reklama, dezinformace, atd. byl by zde jenom svatý globální GVKB systém, ve kterém není už lež a krádež, protože je zde jenom láska a pravda na věčné časy.