sobota 10. prosince 2016

Emancipace a mír to je iluze

Studujme to co je zde evolučně úspěšné, a zjistíme, že vše je o soutěži a boji, emancipace a mír to je iluze, všude je krutá konkurence, a to co v konkurenci neuspěje, to je násilně eliminované, a to platí jak v přírodě, tak i v lidské civilizaci, z díla se pozná tvůrce.
Nemá smysl ani logiku, se pouštět do soutěže nebo boje, kde není šance na úspěch, přesto mnoho subjektů a objektů, se neustále pouští do soutěže a boje, i když ví to, že naděje na úspěch je nulová!
Zázraky jsou v pohádce nebo ve snech, v realitě je vše podřízeno reálným normám a předpisům, začíná globálně končit období populistické politiky a přichází období diktatury, sluníčkáři vyšli už z módy, a v módě jsou diktátoři jako je třeba Donald Trump v USA.

Roboti nebudou brát úplatky

Prioritou je kontrola lidí, lidi dělají chyby, a díky kontrole je možné omezit na minimum to, že lidi dělají chyby, základem zde bude certifikace, pro každou maličkost. Budeš chtít chodit mimo byt sám, tak na to budeš muset mít certifikaci, s měsíční platností, a za měsíc si budeš muset certifikaci obnovit, budeš chtít používat telefon, tak na to budeš muset mít měsíční certifikaci, budeš chtít dělat prezidenta republiky, tak na to budeš muset mít měsíční certifikaci.
Nebudou zde žádné trvalé certifikace, na mnoho let, budou zde jenom měsíční certifikace, a bude zde přísná policejní kontrola platnosti globální certifikace, pokud nebude mít prezident republiky, platnou měsíční certifikaci na prezidenta, tak nebude moci dělat už prezidenta.
Skončí období, kdy zde byl amatér, který se zde vydával za profesionála, certifikace budou dělat jenom roboti s umělou inteligencí, v certifikačním obvodním centru, bude běžné, že jeden den v týdnu, bude každý věnovat obnovování velikého množství certifikací, pod dohledem robotů, roboti nebudou brát úplatky, ani nebude možné nějak roboty zastrašit, nebo je podvést.
Každý se bude snažit si doplnit optimálně vzdělání, a být zdravý tělesně a psychicky, bez certifikací, se rychle z člověka stane ubožák, bude to globální certifikační čipový systém, před kterým ubožáci nebudou moci nikam už utéci. Dneska budeš prezidentem republiky, a za měsíc z tebe bude ubožák, protože jsi neuspěl u certifikace, nebudou zde už zlaté padáky, a zlaté výhody a jistoty, pro vyvolenou zlatou elitu.
Bude to jako ve sportu, zde uspěje jenom ten, kdo na sobě neustále pracuje, už zde nebude existovat srážka s blbcem, protože ze všech mocných a bohatých blbců se stanou díky certifikacím ubožáci, co budou žít v rezervacích pro ty, co nejsou certifikovaní, pro život v konzumní civilizaci.
Už nebudeme hovořit o problémech s nepřizpůsobivými lidmi, ale budeme hovořit o lidech bez certifikace, co žijí jako ubožáci nazí a hladoví v rezervaci na Sibiři, na okraji konzumní civilizace, návrat ze Sibiřské rezervace zpět do digitální civilizace, už nebude pro nikoho možný, co Sibiřská rezervace jednou uchvátí, to už zpět nevrátí.