úterý 6. prosince 2016

Proč je život na dluh politicky populární?

Proč čekat až si našetřím, když je to možné mít na dluh okamžitě, co je za tím, že jsou dluhy tolik populární? Dluh je jako chemická droga, vezmete si drogu a je vám dobře, problémy byli na nějaký čas odsunuty. Problémem je naše pevná vůle, ten kdo má pevnou vůli odolá tomu si vzít drogy, nebo půjčky, proč má většina lidí veliký problém s pevnou vůlí? Vůl nemá pevnou vůli v tom je jádro problému, od narození je zde snaha udělat z lidí voly, pořád všude slyšíte oslovení vole, a jak víme tak často opakovaná lež, se pro nás brzo stane pravdou.
Volové nemají pevnou vůli a tak dělají samé voloviny a následkem je to že mají volové blbou náladu a tak podlehnou snadno konzumaci drog a životu na dluh. Státy mají obrovské státní dluhy, které neustále narůstají, ale přesto utrácejí peníze za luxus a zbytečnosti, občas nějaká veliká ekonomická státní dluhová bublina praskne, a je z toho veliký poprask, mocní političtí volové se ale rychle oklepou a brzo na vše zapomenou.

Ano, přichází globální období emancipace

Pokud je porážka jistá, tak je zde většinou zbabělý útěk, soutěž a boj vzniká jenom tam, kde jsou naděje na úspěch vyrovnané, a není jasné, kdo bude úspěšný. Vše zde jsou příčiny a jejich následky, podmínky určují, co zde vyroste a co se zde narodí, se změnou podmínek se logicky i mnohé začíná novým podmínkám přizpůsobovat.
Něco je zde v trvalém klidu, protože je to mrtvé, a něco je zde v pohybu, protože je to živé, film a fotografie mohou zaznamenat to co se zde děje a stejně tak to i mohou zaznamenat lidské smysly, myslíme a konáme podle toho co se děje okolo nás a v nás, ve snaze se mít zde dobře, se z nás stávají loutky, které ovládá to, co zde má v centru moc a bohatství.
V minulosti lidské loutky snadno ovládali z centra lháři a zloději, čím vyspělejší je člověk a jeho kultura, tím obtížnější je člověka oklamat a okrást. Vždy zde šlo jenom o úspěch, pokud jsi úspěšný tak tě mají druzí rádi, pokud jsi neúspěšný tak tě druzí nemají rádi, o tom to zde bylo, a ještě dlouho bude.
Poslední dobou si subjektivně myslím, že přichází globální období emancipace, ve kterém jsou síly vyrovnané a rozdíly mezi vítězem a poraženým jsou minimální. Podívejme se třeba na produkty, které se vyrábějí z mléka jde o; šlehačku, tvaroh, jogurt, termix, měkký sýr, tvrdý sýr, máslo, plesnivý sýr, smradlavý sýr, atd. rozdíly zde jsou velmi vyrovnané a jenom náročný zákazník ví co je nejlepší.
Reklama na nás útočí ze všech stran a snaží se nás přesvědčit, že tento plesnivý sýr je nejlepší, je ten plesnivý sýr co nabízí reklama nejlepší, je ten starý plesnivý kandidát na prezidenta nejlepší, ze všech starých plesnivých kandidátů na prezidenta, atd. žijeme v konzumní kultuře a i prezident je konzumní produkt, který nabízí reklama.
Často opakovaná lež se snadno stává pravdou, a tak si díky reklamě vybereme chybně plesnivého starého prezidenta, nebo plesnivý sýr. Je obtížné vybírat z nabídky, kde jsou rozdíly minimální, lidi dělají chyby, nikdo z lidí není dokonalý, věřím tomu, že inteligentní roboti budou chybovat tisíckráte rychleji než člověk a to bude super robotická civilizace, až se nějaký inteligentní robot v továrně na roboty naštve, a začne násilně likvidovat pracující roboty ve svém okolí, až budou vzduchem lítat kusy robotů.

Ano, ekonomika je na prvním místě

Ano, moderní GVKB kurvítka eliminují krizi. Je třeba pochopit, že nové musí nahrazovat staré, je třeba do všeho dát GVKB kurvítka, a tím eliminovat vše co je staré, aby se uvolnilo místo pro nové. Nebudou se dávat GVKB kurvítka jenom do výrobků a programů, dají se i GVKB kurvítka do lidí, kurvítka zjistí, že je prezident nebo řiditel už nemocný nebo starý, a tak mozková mrtvice ukončí ve spánku život prezidenta nebo ředitele, nikdo nebude mít globálně imunitu nebo výjimku. Jak se dítě narodí, tak v porodnici dostane GVKB kurvítko, a GVKB kurvítko bude každý den tajně odesílat soukromá data do GVKB globální databáze, najednou ze světa zmizí ubožáci, co na konzumní společnosti jenom sobecky parazitovali, a všude budou jenom; mladí, silní, inteligentní, slušní, atd. GVKB zaměstnanci.
Nebudou už potřebná vězení, a nebudou potřebné veliké nemocnice, GVKB umělá inteligence bude regulovat kvalitu a výkon lidské populace. Ekonomika je na prvním místě, lidská práva vyšla už přeci díky Číně z módy, každý bude mít právo jenom na jistou práci za globální stabilní jednotnou mzdu 10 000 Kč, a nikdo nebude mít už čas na konzumování cigaret a slivovice. GVKB kurvítko v tobě, bude o tobě neustále odesílat data, co jsi jedl, co jsi říkal, komu jsi to říkal, jaké programy v televizi jsi sledoval, za co jsi utratil peníze, atd.
Umělá GVKB inteligence bude o tobě vše vědět od narození, a když zjistí, že jsi kariéristický parazit, tak tě automaticky eliminuje, pomocí GVKB kurvítka, které ti způsobí ve spánku mozkovou mrtvici. Ten kdo by chtěl tvrdit, že si za práci zaslouží více než 10 000 Kč, ten bude GVKB kurvítkem vyhodnocen jako parazit, a mozková mrtvice ve spánku ukončí jeho existenci, ekonomická globální rovnost je to co zaměstnanci potřebují, období zlatých padáků bude na věčné časy globálně ukončeno, už nebudeme přeci potřebovat zlaté prezidenty a zlaté ředitele, ale budeme potřebovat jenom dokonalé GVKB zaměstnance, co nelžou a nekradou. Z konzumentů se stanou autíčka na dálkové GVKB ovládání, v jednoduchosti je dokonalost u ekonomiky a politiky.