sobota 3. prosince 2016

Ano, jenom roboti eliminují depresi

Všechny snahy o to eliminovat depresi u; politiky, ekonomiky, náboženství, psychiky, atd. se ukázali jako marnost, příčinou deprese jsou chyby v hlavách lidí, ano lidi dělají chyby a to je si třeba uvědomit, historie a statistika jasně ukazuje nekonečné množství chyb, co zde udělali lidi, lidi rozumí jenom tvrdé disciplíně, a tvrdou globální disciplínu, zde mohou zajistit jenom roboti. Člověk je zastaralý model pro moderní civilizaci a musí být nahrazen roboty, nebudou zde už politici a byrokrati, protože konzumní civilizaci, budou řídit jenom roboti, a globální umělá inteligence, období, ve kterém nám vládli bezcharakterní kariéristé, jistě už brzo skončí.
Podívejme se do továren, na to jak zde všude pracují roboti, jako roboti, je jenom logické, že po otestování robotů v továrnách, se roboti nasadí i do kanceláří, a skončí dlouhé sobecké období, ve kterém byl člověk, člověku, vlkem. Lidi skončí ve velikých GVKB rezervacích daleko od civilizace, a zde se logicky oddělí samci od samic, aby se už lidi nerozmnožovali a nezpůsobovali GVKB robotům problémy. Skeptici namítnou, že jsem naivní blázen, a že lidi nejsou tak hloupí, aby bez boje předali civilizaci robotům, minulost ale jasně dokazuje lidskou hloupost a naivnost, stačí se podívat na druhou světovou válku.

Ano, jsi blázen, co žije v blázinci

Je třeba konečně pochopit to, že je každý člověk blázen, a podle toho změnit kulturní civilizaci, z díla je spatřen tvůrce a dílem lidí je civilizace, která je velikým blázincem. Mnoho bláznů si nechce přiznat to, že jsou blázni, zajímavé je, že ale oni v druhých spatřují blázny, sebekritika zde bohužel selhala.
Pokud o někom řekneme, že je to blázen, nemělo by to být bráno jako urážka, pokud nás uráží pravda, tak tím jenom dokazujeme, svoje bláznovství. Pokud se někdo zblázní tak jej léčíme v blázinci, to že blázinec přejmenujeme na psychiatrickou nemocnici, je jenom bláznivé divadlo.
Zbláznit se ale může i stroj, pokud je ve stroji nějaká chyba, z toho je jasně patrné, že lidské bláznovství je následkem chyb v nás, a chyb co jsou okolo nás. Nejčastěji nám vadí to, že někdo myslí a jedná jako blázen, v hlavě blázna jsou chyby, a následkem je to, že on myslí a jedná jako blázen.
Ve snaze mít se zde dobře, je zde naše zlé chování k druhým, a tím vzniká neřešitelný psychický problém a lidský blázinec. Často zde byli snahy o to, aby zde nebyl lidský blázinec, ve kterém jsou jenom blázni, jediné možné řešení je nahradit lidi za inteligentní roboty, nejsou lidi, tak zde nejsou ani blázni, a tím logicky zde ani není konzumní blázinec.

Ano, je třeba investovat do automatizace a optimalizace

Dobrá rada je zde vzácná zato špatných rad slyšíme od narození do smrti nekonečné množství, co je správné a co je chybné o tom rozhoduje jenom situace, každý jsme originálem v originální situaci a máme inteligenci na to, abychom poznali co je pro nás správné, inteligence nás často zradí a tak máme problémy.
Vše v nás a okolo nás je řekou nových událostí, není zde jistot a výhod pro nikoho, existují zde jenom náhražky jistot a výhod, tento konzumní svět je světem náhražek, není originál tak se spokojíme s náhražkou, naše sny nám nahrazují realitu v době, kdy odpočíváme, drogy nám nahrazují ubohou realitu krásnou realitou, smlouvy nám nahrazují jistoty a svobodu, protože se dohodneme na dodržování pravidel, atd.
Zaměstnavatel nemá dostatek pracovitých a levných zaměstnanců, tak nakoupí stroje a roboty, tak nahradí líné a drahé zaměstnance, najednou ses ocitnul ve zlé situaci, kdy je z tebe díky exekutorům bezdomovec, protože tě nahradili stroje a roboti.
Jak je to ale možné, vždyť média hlásají, jak se u nás mají lidi dobře, jenže média jsou placená z reklamy, nejsou placená od toho, aby lidem říkala pravdu o tom, že je zde dlouho blbá nálada, díky bídě a nezaměstnanosti. Není už třeba lidi zabíjet ve válce, je mnohem snadnější lidi zabíjet pomocí dluhů, pokud lidi nemají peníze, tak ztratí pro ně život smysl a logiku.
Nikdo dneska už nechce investovat do zaměstnanců, USA pochopilo, že investování do zaměstnanců je velikou chybou, a že je třeba investovat do automatizace a optimalizace, každý zaměstnanec je přeci snadno nahraditelný. Přichází doba smlouvy o úkolové práci, končí doba, kdy se dobře platilo za to, že zaměstnanci chodili do zaměstnání.

Inteligentní roboti nebudou mít s vysokoškoláky smilování

Dlouhodobě nezaměstnaný vysokoškolák. Práce všude ubývá díky automatizaci a optimalizaci, statistika hovoří jasně o tom, že na výrobu stejného množství zboží a služeb, je potřeba každý rok méně lidí, někde se propouští málo, a jinde se propouští mnoho, to záleží na mnoha faktorech, ale je vzácné místo, kde se nabírá mnoho nových zaměstnanců.
Vždy se ptám, co je za tím, z dálky vše vypadá jinak než z blízka, za propuštěním je dneska nejvíce automatizace a optimalizace, začalo to pásovou výrobou a samoobsluhami, potom přišli inteligentní stroje na dálkové ovládání. Nebude to trvat dlouho, a vznikne program umělé inteligence, který se nahraje do GVKB robota, podnikatelé a obchodníci, potom logicky vymění lidi za GVKB roboty.
Když podnikatelé a obchodníci otestují roboty, tak se roboti nasadí i místo státních zaměstnanců, a vysokoškoláci globálně logicky skončí v rezervacích. Mnoho vysokoškoláků si myslí, že všechnu práci za ně udělají inteligentní roboti a oni budou v zaměstnání jenom kouřit cigarety a pít slivovici, dosud to tak bylo, že modernizace nepostihla elitu a postihla jenom spodinu, jenže vše je zde dočasně. Všiml jsem si toho, že mnoho líných vysokoškoláků se snaží podnikat ve sféře poradenství a školení, konzumní svět je složitý, a ten kdo už nezvládá nesmyslnou složitost, si může zaplatit drahou pomoc od vysokoškoláků.
Jenže i zde brzo nastoupí GVKB roboti, a nabídnou lepší kvalitu za menší ceny, obrazně končí doba, kdy ploty a zdi vymezovali elitám teritoria, přichází doba globalizace, ve které bude globální zájem nadřazen zájmům kultur a národů, ten kdo nebude respektovat globální zájmy, zle skončí, GVKB roboti nebudou mít s vysokoškoláky smilování.

Ano, pravda a láska je tam, kde není bída

S příchodem bídy, zmizela ze světa okamžitě pravda a láska, bohatství je zde možné díky bídě, aby mohla mít malá skupina bohatství, tak musí mít veliká skupina lidí bídu. Všechny konzumní systémy, které nás jako loutky ovládají, už mnoho tisíciletí, jsou založené na bohatství a bídě!
Zloděj honí zloděje, a lhář v druhých lháře spatřuje, o tom naše konzumní kultura je, už mnoho tisíciletí, bohem je nám zde jenom bohatství, ze slova bohatství, vzniklo logicky slovo Bůh! Z hodnotné samice se stal majetek, protože hodnotná samice umí reprodukovat rychle a levně vojáky, oplodňovat hodnotné samice smí jenom ti, co jsou bohatí, a tak vznikají harémy, kde je pod ochranou mnoho mladých samic.
Bohatství se musí dobývat a chránit, následkem je vznik centrální diktatury, demokracie je naivní utopie, protože vždy zde musí vládnout bohatí lidé, chudým lidem. Porušíš svatá pravidla a jsi potrestán, pravidla vždy a všude vytvářejí bohatí lidé tak, aby byli bohatí, následkem je systémově uzavřený konzumní systém, ve kterém není pro ubožáky naděje na změnu k lepšímu.
Vše dneska dospělo k tomu, že se z lidí stali už jenom ubohé systémové konzervy, a tak je na konzervě napsáno; prezident, ředitel, ministr, soudce, celebrita, papež, dalajláma, guru, rabín, prorok, pilot, prodavač, instalatér, atd. logicky komunikace mezi konzervami nefunguje, každý existuje ve svém zakonzervovaném světě, kde je mu dobře.