neděle 20. listopadu 2016

Budou roboti pracovat jenom zadarmo?

Ono totiž práce zadarmo, není ve skutečnosti prací zadarmo, protože zde jsou veliké náklady na toho, kdo pracuje, a tyto náklady mohou být větší, než kdyby, ten kdo pracuje, dostával za práci malou mzdu. Pokud se totiž staráme o sebe sami, tak je to mnohem levnější, než kdyby se o nás měl starat někdo jiný, malá mzda je ve skutečnosti ekonomický podraz, který z nás dělá otroky velikých dluhů.
Mnozí si naivně mysleli, že peníze dají otrokům svobodu, jenže nakonec se ukázalo, že otroci díky penězům jsou mnohem většími otroky dluhů, než když byli zotročeni otrokářem. Proč nepoužít peníze i na zotročení robotů? Z nezaměstnaného robota se takto stane ubohý bezdomovec, který existuje na okraji civilizace, na jedno volné pracovní místo se přihlásí mnoho robotů, a zaměstnavatel si vybere nejlepšího robota, a pokud s ním nebude spokojen, tak jej vyhodí.

Ano, jsi obyčejný sobecký parazit

Peklo je jenom v tobě, a okolo tebe je ráj, musíš bojovat s peklem v sobě, a přestat se zajímat o to, co je okolo tebe. Tvým pravým nepřítelem je pyšnost, pyšnost stvořila v tobě psychické peklo, a tak je pro tebe život psychickým peklem. Něco se ti povede a jsi na to pyšný, když se ti něco nepovede tak se to snažíš utajit, abys nevypadal jako idiot.
Nesuď pyšně druhé a svět, nic o druhých nevíš, a stejně tak o světě nic nevíš, jak potom můžeš druhé a svět soudit? Soudit a trestat můžeš jenom sebe, za svoje chyby, musíš se naučit sebenenávisti, a odnaučit se sebelásce, není zde žádný logický důvod k tomu, abys měl sám sebe rád, jsi obyčejný sobecký parazit, podívej se objektivně na svoji minulost, a svoje dílo!
Nejlepší by bylo, pokud, by, jsi se, vůbec rodičům nenarodil, bylo by zde o jednoho pyšného parazita méně, a to by bylo správné, stejně jsi zde snadno nahraditelný, takových pyšných ubohých parazitů jako jsi ty, je na světě jako much. Stala se z tebe pyšná konzerva, ve které je jenom psychické peklo, snažíš se pokrytecky vypadat jako by v tobě byl ráj, mě ale neoklameš, z díla spatřím tvůrce, tvoje pyšná slova mě vůbec nezajímají!
Myslíš jenom na to, jak utéci z psychického pekla které je v tobě, jsi zbabělý ubožák, který místo aby bojoval s peklem které je v tobě díky pyšnosti, tak konzumuje návykové drogy, nebo věří na sny a zázraky jako idiot. Komu není zde od GVKB rady, tomu už zde ani není pomoci, běž se podívat dneska do krematoria a na hřbitov, ať víš, co tě brzo jistě čeká.

Ano, okamžiky kdy jsme šťastní jsou krátké a vzácné

Vše je zde vytvořené a nastavené, problémem je to, že vše je evoluční experiment, který je zde dočasně, čas má dost času na to aby posoudil, co se evoluci nepovedlo a to eliminoval a ponechal zde to, co se evoluci povedlo. Vše se zde recykluje, množství hmoty a množství energie je evolučním stropem, který nelze nijak překonat, evoluce musí pracovat s tím co má k dispozici, zázraky patří jenom do snů a pohádek. Vše zde má svůj osud, změnit je možné jenom to, co je na povrchu, a nemá pro osud zásadní význam, následkem je povrchní svět, ve kterém je veliký rozdíl mezi tím co je na povrchu, a tím co je pod povrchem.
Naše smysly spatřují u všeho jenom povrch, v hloubce spatříme jenom pevné body, kolem kterých se něco otáčí tak jako se země otáčí okolo slunce. Nejčastějším pevným bodem je cesta do cíle podle programu, vše je zde evolučně pevně naprogramované a směřuje to do cíle, podívejme se na naše pudy, jak nás nutí k mnohému, a nezajímají se o to, jestli se nám to líbí. Trápíme se dlouho s něčím, a když naše trápení konečně jednou skončí, tak jistě se brzo zase dostaví jiné trápení, toužení se nám stává soužením, okamžiky kdy jsme šťastní jsou krátké a vzácné.

Ano, teorie v praxi nefunguje

Čím více je zde vysokoškoláků, tím více je zde problémů s tím, že teorie vytvořená vysokoškoláky v praxi nefunguje. Podívejme se na elektronické překlady stránek co je tam chyb, proč dosud neumí elektronické překladače přeložit texty bezchybně?
Problémem je to, že se elektronické překladače neumí učit, a dělají jenom to, na co jsou naprogramované, praxe je o tom, že dochází k učení, a eliminování chyb. Učení to je aktualizace programu, programátoři musí naučit programy tomu, aby se programy uměli sami aktualizovat a tím se zdokonalovat.
Přirovnal bych přechod od teorie k praxi k mapě, která je elektronická a tak se může každý den aktualizovat a reagovat na změny které se udály, je třeba přejít od systémů, co jsou na papíře, k systémům co jsou digitální, a neustále se automaticky aktualizují. Zde se dostáváme k tomu, že mladí chtějí změny, a staří změny nechtějí, jsou teoretické kultury, kde vládne stáří, a praktické kultury kde vládne mládí.
Vše se zde točí kolem symbolů, co jsou nám svaté, pro politiky je svatým symbolem moc, pro podnikatele je svatým symbolem zisk, pro náboženství je svatým symbolem morálka, pro vojáky je svatým symbolem vítězství, pro lékaře jsou svatým symbolem léky, atd.