neděle 6. listopadu 2016

Ano, nejhorší je srážka s blbou vládou

Někde je logicky chyba v přírodní evoluci, jak mohlo evolučně proboha dojít k tomu, že byl omylem stvořen ze savců blbý idiot, kterému říkáme člověk? Jádrem problému je víra v zázraky, víra prý dokáže zázraky, to je svatá pravda, ale nic se nesmí přehánět! Je to jako s vírou v nějaký kult, jako kulturní tvorové věříme v mnoho kultů to je správné, problém nastane, když začneme víru přehánět a tak po nějakém kultu něco přejmenujeme, nebo vytvoříme sochu, či něco jiného, co není lidem k užitku.
Deprese způsobuje to, že něco přeháníme, a následkem jsou konflikty a války, za každým násilím je na 99% deprese u subjektu nebo objektu, pes zahnaný klackem do kouta může zabít i vlastního pána. Člověka stvořila evolučně deprese, a proto se stal z člověka blbý idiot, čím vyspělejší je lidská kultura, tím více je v této kultuře i deprese, protože je nám ten druhý blbý idiot, pekelným očistcem.
Vše je o strategii, pomocí které chceme být v nějaké specializaci úspěšní, jelikož sami nic nemůžeme dokázat, tak musíme spolupracovat s blbými idioty, a tím si zkracujeme život, a jsme ohrožení infarktem. Jidáš, který zradí Ježíše konkurenci, je klasickou ukázkou nefungující spolupráce s blbými idioty, následkem je budování policejní centrální diktatury, ve které se vše cenzuruje, a pracující lid se v tupé konzumní stádo násilně proměňuje.
Pomocí nenápadné salámové techniky, je tento konzumní svět proměňován na globální koncentrační tábor s plynovými komorami, kde ten kdo pracuje už pomalu, nebo chybuje, ten jistě brzo skončí v plynové komoře a krematoriu. Není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, demokracie, atd. je zde globálně už mnoho tisíc let jenom centrální diktatura, a v centru jsou blbí idioti, co mají zde svatou imunitu.
Vyspělost civilizace se pozná snadno podle toho, jak dlouho lidi v nějakém času a prostoru statisticky žijí, v zaostalých civilizacích lidi statisticky brzo umírají, a tak nemají logicky ani snahu dlouho studovat a hromadit majetek. Následkem je ekonomická emigrace, které se vyspělé kultury logicky brání, neutíkejte jako zbabělci před bídou a nezaměstnaností, ale vyházejte okamžitě z každé chybné vlády, staré idioty, a nahraďte je mladými geniálními lidmi.

Ano, vše co je zde dočasně, to je jenom divadlo

Pochybuji o všem, co je zde dočasně, proč chodit k volbám volit pyšné kariéristy, co jsou zde evolučně dočasně? Proč věřit informacím a programům, co jsou zde dočasně, vše co je zde dočasně to je jenom divadlo, které dělá z diváků hlupáky a chudáky. Jaké zboží nebo jaká služba je nejlepší, to mě nezajímá, protože každé zboží a každá služba je zde dočasně!
Svět dočasnosti je světem recyklace, kdy z odpadu vzniká něco nové, aby z toho po nějaké době, byl zase odpad, vše co jíme, to pochází ze sraček, které kdysi něco vysralo, vše co čteme na internetu, nebo to slyšíme v televizi, to pochází z psychických sraček, které kdysi nějaký sobecký mozek vysral.
Ze sraček zde vše živé vzniká a ve sračky se to navrací, je jenom logické, že pochybuji o všem, co zde evolučně vzniklo ze sraček, protože je mě to existenčně na hovno. Mojí prioritní volbou je to co je zde trvale, trvale je zde strach, strach stvořil depresi, a tím stvořil i inteligenci, díky inteligenci zde mohl vzniknout život, založený na recyklaci, a strachu z toho co způsobuje deprese.
Neznabohem je zde ten, kdo nezná strach, ten kdo nezná strach, je hloupou mouchou, kterou brzo sežere masožravá rostlina, podívejme se na války, hrdinové zde rychle umírají, naopak zbabělci, ve válce většinou neumírají.
Kult hrdinů je zde proto, aby se měli masožravé rostliny dobře, masožravou rostlinou je zde mocný a bohatý parazit, co má služebního řidiče, co jej vozí do zaměstnání. Pokud se chceš stát rychle milionářem, tak si hledej zaměstnání, kde budeš mít služebního řidiče, za ubohé mzdy pracují jenom ubohé mouchy, co zde mají evolučně nulovou hodnotu.

Vždy se ptej, co je za problémy

Život je spojen se závislostí na hodnotách, pokud nemá živý systém dostupné hodnoty tak se živý systém stává nehodnotným, nadbytek vytvoří nedostatek, aby měla malá skupina parazitů nadbytek tak musí mít ostatní nedostatek, proto zde jsou mocenské systémy, které násilím potlačí odpor proti parazitující elitě, co je dovoleno mocným, to je zakázáno bezmocným. Otrok nechce rovnost, on chce být otrokářem, o tom to zde je, parazitování se pro psychopaty stalo návykovou drogou, a když parazita zavřeme do vězení, tak on se z toho psychicky zhroutí.
Vždy se ptej, co je za problémy, vždy zjistíš, že za problémy je parazitování mocných, na těch co jsou bezmocní, zloděj zde honí zloděje, lhář tvrdí o druhých že jsou to lháři. Každý sobec chce být úspěšný, ale úspěch je možný jenom tehdy, když konkurence bude neúspěšná, když bude každý člověk zde Bůh, tak ztratí víra v Boha logiku a smysl! Pevným bodem je zde strach z trestu a radost z úspěchu, za chyby je zde trest a za bezchybnost je zde odměna, na tomto principu funguje naše civilizace a kultura.
Války v nahotě odhalují to, že lidí je na světě jako much, a že elita to jsou pavouci, co do sítí chytají mouchy, pokud jsi trouba, tak jsi v troubě, jak nebýt zde hloupým troubou, o tom to zde je. Jde o to mít hodnotné informace, díky kterým zde budeš úspěšný, základem je zdraví těla a psychiky, nemocný člověk zde nemůže uspět, i když bude mít; čas, moc, bohatství, výhody, jistoty, popularitu, atd. protože jej zdraví lidé stejně eliminují. Máme jenom to, o co se správně staráme, a nemocný člověk se nemůže o něco správně starat.