sobota 8. října 2016

Ano, všemu zde vládne nenávist a lež

Vše směřuje k cíli, je zde nekonečné množství cílů, některé cíle jsou populární a jiné cíle nejsou populární, v současnosti je v EU populárním cílem úspěšná kariéra, ale tohoto cíle dosáhne v EU velmi málo lidí. Pokud nedosáhneme vytouženého cíle tak máme deprese, nemusí být vždy zrovna chyba jenom u nás, ta chyba může být mimo nás, a my s tím nic nemůžeme udělat.
Velikou chybou je zde uzavřený systém, někdo zde získá výhody a jistoty, jelikož se bojí, že by díky konkurenci mohl o výhody a jistoty přijít tak se snaží o to, aby zde nebyla možná konkurence a tak vzniká; monopol, centralizace, pověra, rituál, pohádka, mytologie, kasta, liga, třída, kategorie, dezinformace, politika, náboženství, sekta, reklama, atd. všemu zde vládne nenávist a lež.
Jádrem problému jsou změny, abychom dosáhli cíle, musíme mnohé změnit, jenže tím mnohé uvrhujeme do problémů, podívejme se třeba na letní čas, dneska víme, že zavedení letního času byla systémová chyba, ale už nevíme, jak v EU letní čas zrušit.

Ano, uzavřený systém je bezpečný

Všimněme si toho, že čím vyspělejší je civilizace, tím více je člověk v kleci, v současnosti je člověk v ekonomické kleci, a tím je i jeho psychika v kleci. Uzavřený systém je bezpečný, je to pro vaše dobro, že jste celý život v kleci, pokud budou všichni v kleci, tak bude zlo poraženo a bude zde pro lidi jenom dobro, ten druhý už vám nebude moci ublížit fyzicky ani psychicky.
Nebudou zde už potřeba státní zaměstnanci, místo státu zde bude jenom klec, a roboti se o nás postarají, nebudeme už moci lhát ani krást či být hříšníky, veškeré zlo je zde díky tomu že lidi nejsou v klecích. Budou to klece z ethylmethakrylátu, lidově plexisklo, takže budeme izolovaní tepelně a zvukově od okolí.
Budeme žít ve sterilním prostředí a tak se nebudeme muset bát virů a parazitů, naše strava bude také sterilní i informace které se k nám virtuálně dostanou, budou také sterilní, zdraví těla a psychicky bude zde prioritní. Nebudeme se rozmnožovat pomocí sexu, ale budeme se klonovat ve sterilních laboratořích, a věda se postará o to, aby v našem naklonovaném těle, nemohli být; chyby, viry, paraziti.

Takto konečně zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží na věčné časy

Jak jsme evolučně zjistili, tak ekonomická stimulace, je spojená s mnoha složitými neřešitelnými problémy, a dělá z lidí bezcitné vojáky, je třeba nahradit ekonomickou stimulaci, citovou stimulací, místo výhod a jistot, kolem kterých se točí konzumní kultura, zde bude jenom citová stimulace. Lidi budou žít nazí a hladoví v klecích, a inteligentní roboti je budou krmit každých 6 hodin granulemi, k pití bude jenom voda z kohoutku, ten kdo bude chtít mít ve svojí kleci partnera opačného pohlaví, ten se bude muset chovat velmi vzorně, v klecích budou kamery a mikrofony, budeme v ocelových klecích existovat ve virtuální realitě, ve virtuálních oblecích, a opuštění klece o rozměrech 2m x 2m x 2m nebude pro nás za celý život možné.
Podívejme se na slepice, taky žijí v klecích, a už si na to zvykli, je třeba vše optimalizovat a zamezit lidem v tom, aby mohli být k sobě zlí fyzicky a psychicky, obzvláště lidi s nízkou inteligencí a velikou silou, budou spokojení s životem v kleci, a budou zde moci pochopit sami sebe, a nebudou se starat o cizí lidi. Takto konečně zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží na věčné časy, nebudeme už muset vyrábět zbraně, a nebudeme muset se starat o to, co je v módě, abychom se líbili druhým. Představte si, že tři metry od vaší klece je klec, ve které je partner opačného pohlaví, který je nahý a vy se jej nemůžete dotýkat a můžete s ním jenom mluvit, když budete hodní, tak k vám partner opačného pohlaví, bude na hodinu do vaší klece připuštěn.