pátek 16. září 2016

Panasonic HC-X1 vs Panasonic Lumix DMC-FZ2000

Vše jde dneska rychle dopředu, neustále zde jsou nové fotoaparáty a nové kamery, ovšem v politice se nic nemění, zde je jistota že pořád budou u koryta bezcharakterní psychopati, všude na mě křičí mediální reklama, běž si k volbám zvolit svého starého parazita.
Ukázkou ubohosti národa je školství, když od nás vysokoškolák uteče třeba do Kanady, tak rychle zjišťuje, že jej zde nikdo na nic nepotřebuje, jak je to možné jsme přeci v EU. Aby EU fungovalo, je třeba zavést to, že vysoké školy v EU budou jenom v Bruselu, a bude se zde vyučovat jenom v angličtině. Kolik lidí by u nás udělalo vysokou školu, pokud by jí museli dělat v angličtině a v Bruselu.
Vysoká škola, je pevný bod u ekonomiky a politiky, nejsme v EU tak bohatí, abychom mohli šetřit na vysokém vzdělání, když na to nemáš tak máš smůlu. K čemu je vám u nás vysoká škola, když v Kanadě vám jí zaměstnavatel neuzná, vysoká škola z Bruselu, musí mít globální platnost.
Vše se globalizuje, a vysoké školy nemohou už fungovat, jako v dávné minulosti, co bylo, to bylo. Vše je o porovnávání, tak jako porovnáváme Panasonic HC-X1 a Panasonic Lumix DMC-FZ2000 tak musíme i porovnat mnohé ostatní. Pokud se technika může rychle měnit k lepšímu, tak se musí k lepšímu i rychle měnit politika a ekonomika.

Ano, EU zavede daň z blbé nálady

Mnoho národů má dneska blbou náladu a tak se statisticky tato blbá nálada vypočítá a EU vyměří každému státu daň z blbé nálady. Peníze nesmrdí, a pokud zde mohou být poplatky a daně z mnoho hloupostí proč by zde nemohla být zavedená daň z blbé nálady.
Drogy škodí zdraví a tak jsou drogy zatíženy velikými daněmi, blbá nálada škodí psychickému zdraví a tak je logické zavést daň z blbé nálady, stát pochopitelně na to bude reagovat tím, že občany začne monitorovat, a vyměřovat jim daň z blbé nálady.
Daň z blbé nálady nebude mít výjimky pro nikoho, tuto daň budou platit politici, a ostatní státní zaměstnanci, a budou jí platit i cizinci co se dlouhodobě zde zdržují. Bude se chodit na měsíční kontroly, kde se v psychiatrické léčebně, u každého změří pomocí psychických testů, jeho nálada po pobytu v léčebně v délce 48 hodin, mezi psychicky nemocnými lidmi. Ten kdo psychicky nemocným lidem v léčebně zlepší jejich náladu, ten nebude muset platit měsíc daň z blbé nálady.
Daň se bude platit od 15 let do 65 let, výška daně bude vyměřena podle EU tabulek. Představme si prezidenta republiky, jak je každý měsíc v roce 48 hodin v psychiatrické léčebně Bohnice, a snaží se psychicky nemocným lidem zlepšit jejich náladu, aby nemusel zaplatit velikou daň z blbé nálady, ten kdo by daň z blbé nálady nezaplatil, ten by skončil v psychiatrické léčebně, na jeden rok.
Takto by po delší době mohla v EU konečně skončit blbá nálada, politici a státní byrokrati, by se konečně každý měsíc dostali na dva dny mezi lidi, co díky nim skončili v psychiatrické léčebně, z blízka vše vypadá jinak než z dálky. Mnoho lidí co má trvale blbou náladu by konečně EU opustili a šli by blbou náladu rozdávat tam, kde dosud ještě není daň z blbé nálady.