pondělí 12. září 2016

Ano, lékem na depresi je optimalizace

V přírodě nejsou problémy s depresí, protože je zde vše optimalizované. Optimalizace znamená kontrolu chyb, a eliminování chyb v nás a okolo nás, mnohé chyby z dálky nevypadají jako chyby, a tak musíme poznat sebe, a svoje okolí zblízka, abychom mohli začít s optimalizací. Prioritní u optimalizace je ekonomika, je třeba se naučit optimálně šetřit a optimálně investovat, to co je zde ekonomicky trvale úspěšné, by nám mělo být i trvale vzorem, jak myslet a jednat ekonomicky optimálně.
Je třeba skončit se vším co je zde naivní, nejsme děti, abychom věřili na politické a náboženské pohádky, ve kterých jsou kouzla a zázraky, realita je o tom, že dobrota k lenochům a hlupákům je žebrota. Jak si to uděláš, takové to i máš, pokud jsi díky drogám ubožák, tak neočekávej od druhých dobrotu, drogy jsou smlouva s pekelným očistcem a tak dělají drogy lidem ze života peklo.
Pokud svět ovládají troubové, co konzumují drogy, tak je logicky tento svět v troubě, je třeba svěřit ekonomiku a politiku světa programům a počítačům, je třeba to všem mocným a bohatým troubům globálně spočítat, jsi trouba, tak bude tvoje budoucnost v troubě.
Je třeba globálně skončit s kariéristickým pokrytectvím, bude zde globálně jenom norma a odměna podle toho, jak jsi splnil optimálně globální pracovní normu, odměna zde bude jenom za hodnotné dílo, a nebude zde už ekonomická odměna, za sezení politiků a byrokratů na schůzi, nebo za kladení věnců na hroby hrdinů.

Nestůj jako trouba na slepé koleji

Jakmile se k moci dostala komunistická strana, tak jsme skončili na ekonomické slepé koleji, a dosud na té slepé ekonom ekonomické koleji stojíme, i když už zde dlouho máme kapitalismus. Tak jako je náš zaostalý národ na slepé ekonomické koleji tak i ty jsi na slepé koleji, myslíš totiž jako komunista, a tak jsi ekonomicky v troubě.
Komunista myslí na popularitu, a kapitalista myslí na peníze, nejde sloužit více pánům, pokud budeš sloužit jako komunista popularitě, tak se ocitneš na slepé ekonomické koleji. Podívejme se třeba na sociální péči o ubožáky, komunisté se sociálně postarali o ubožáky a tak zabili tržní ekonomiku.
Kapitalistům je jedno to, že zde jsou sociální ubožáci, co zemřou zimou a hlady, je to jenom jejich soukromý problém, jak si kdo ekonomicky zde ustele, tak si i lehne. Jak nám může EU nařizovat to, že se máme dobře postarat o sociální ubožáky, to mě zdravý rozum už nebere? Představme si, že bychom globálně zrušili; daně, cla, poplatky státu, co by následovalo?
Následkem by byl boj o holou existenci, ve kterém by 99% světové populace brzo jistě zemřelo, najednou by zde bylo málo lidí, a celý konzumní systém by se od základů změnil, najednou by zde byl totiž všude čistý konzumní kapitalismus.
Centralizace zabíjí kapitalismus, protože vytváří přelidnění a degeneraci, a odsouvá národy a rodiny na slepou existenční kolej, ryba smrdí od sobecké mocné a bohaté hlavy. Jakmile centralizace dosáhne ekonomického stropu, tak následkem je veliká krize, každá centralizace narazí jednou jistě na strop, to je si třeba konečně globálně uvědomit!

Nejsi živý genetický člověk, jsi plyšová inteligentní hračka

Pronikl jsem do operačního systému, který s námi manipuluje a zjistil jsem to, že lidi jsou jenom inteligentní plyšové hračky, které nakazil počítačový GVKB virus, a tak si plyšové inteligentní hračky myslí, že jsou lidmi, co zde dělají; krále, prezidenta, ředitele, milionáře, celebritu, profesora, soudce, atd. logicky je zde otázka, a proč jsme dosud nedokázali zjistit to, že jsme jenom plyšové inteligentní hračky, které nakazil virus GVKB?
Je zde použit princip konzervy, virus umístí inteligenci do virtuální konzervy, a tak nemůže už inteligence u plyšové hračky poznat objektivní realitu. Jelikož jsme plyšové hračky tak si rádi na něco hrajeme, pokud si nemůžeme na něco hrát tak máme deprese, virus GVKB umožnil plyšovým hračkám si hrát na člověka a tím se plyšové hračky stali problémem a tak byli umístěné na tuto modrou planetu, která je psychiatrickou nemocnicí, pro plyšové hračky z celého vesmíru, nakažené počítačovým virem GVKB.

Nejsem inteligentní trouba, abych plýtval hodnotami

Aby mohla zde být sobecká bezcharakterní elita úspěšná, tak dělá škodolibě z lidí inteligentní trouby, co plýtvají hodnotami, klasickou ukázkou plýtvání hodnotami je práce, která je daleko od našeho bydliště, a trvá jenom krátkou dobu, veliké ekonomické a časové náklady na cestu za prací, eliminují zisk z naší práce, a my takto pracujeme takřka zadarmo.
Vedoucí vám zavolá, že se máte dostavit do jeho kanceláře, nebo že máte jít na schůzi, kde budete muset poslouchat hlouposti od vedoucího, často se setkáváte s tím, že přijdete někam ve smluvený čas a zjistíte, že musíte dlouho čekat na vedoucího, nebo že nemá ani smysl čekat na vedoucího, a šli jste do jeho kanceláře zcela marně.
Co je dovoleno mocným, to je zakázáno bezmocným, zkuste si volat sobecky vedoucímu, aby on často chodil na vaše pracoviště, a pomáhal vám s problémy, můžete si být jistí tím, že dostanete brzo výpověď! Proč je problém zavést domácí práci? Vedoucí potřebují, aby jejich podřízení chodili na schůze a do jejich kanceláře, pokud budete pracovat doma, tak váš vedoucí bude najednou bezmocným ubožákem, moc je zdrojem hodnot, protože mocní, dělají z druhých inteligentní trouby.
Nejmodernějším vynálezem vedoucích je pracoviště, které funguje jako restaurace, čekáte na volné místo, kde si můžete sednout, protože je zde málo stolů pro zaměstnance, jakmile odejdete od svého stolu, tak si na vaše místo sedne okamžitě někdo jiný.
Představme si, že by takto fungovala funkce prezidenta USA, prezident by odešel na záchod a jeho prezidentské místo by okamžitě obsadil někdo jiný, za den by se takto na místě, kde sedí prezident USA, vystřídalo třeba třicet lidí. Na atomových ponorkách je málo místa, a tak když se probudíte a vstanete, z postele tak si do vaší postele lehne někdo jiný, takto je postel neustále využitá.