pátek 9. září 2016

Zaměstnanec na dálkové ovládání

Proč chodit k televizi, když je zde dálkové ovládání televize, proč by měl zaměstnavatel chodit za zaměstnanci, když si nakoupí GVKB roboty a bude GVKB roboty dálkově ovládat pomocí GVKB programů a GVKB databází. Mnozí si říkají, že je nemůže nahradit nějaký GVKB systém na dálkové ovládání, to je jako si pokrytecky říkat, dokud žiji tak smrt není, a když jednou zemřu, tak smrt už není problém.
Zaplatili jste nákup v samoobsluze bezkontaktní platební kartou, takže dálkově ovládáte svoje peníze uložené v bance, pokud telefonujete tak jde zde taky o dálkové ovládání člověka, mnohé dálkové ovládání bereme jako samozřejmost, a proč by zde místo nás, nemohl být zítra GVKB robot na dálkové ovládání?
Najednou dostanete výpověď, protože místo vás zde bude GVKB robot na dálkové ovládání a zjistíte, že nemáte šanci si už sehnat zaměstnání, protože všude budou GVKB roboti na dálkové ovládání. Exekutoři vás vystěhují z bytu a zabaví vám majetek, do vašeho bytu se nastěhují GVKB roboti na dálkové ovládání. Nebude možné utéci někam do ciziny před GVKB roboty na dálkové ovládání, uvážete si na krk kámen, a skočíte z mostu do řeky, ano, lépe už bylo, bude už jenom hůře.

Kořenem veškerého zla jsou drogy

Drogy vytvoří závislost a chtějí zvyšovat dávky drogy, následkem je zlo, které proměnilo lidský svět v pekelný očistec. Není zde jenom závislost na chemických drogách, drogou je zde i; kariéra, úspěch, moc, bohatství, výhody, popularita, svatost, atd.
Když rozebereme konflikty a války tak nakonec zjistíme, že příčinou byli drogy, mnohdy je zde snaha nějaké drogy násilně zakázat, ale tím jenom jiné drogy získají více popularity. Inteligence se snaží o to, aby se měla dobře, a toho lze dosáhnout jenom pomocí drogy, všimněme si toho, že se máme dobře jenom omezenou dobu, žádný člověk, není schopný se mít trvale dobře.
Máš se zle, tak si vezmi lék, a budeš se mít dobře, tak funguje naše konzumní civilizace, na vše zde je k dispozici nějaká droga, pokud někdo začne hlásat to, že by lidi neměli být loutkami, které ovládají drogy tak je z něj brzo svatý mučedník, protože jej narkomani zabijí, kdo nejde s narkomany, jde proti narkomanům.
Současný problém s ekonomickou emigrací do EU je problémem lidí co potřebují ekonomické drogy, a tyto ekonomické drogy jim nabízí Německo a Švédsko, proč do Estonska nikdo z emigrantů dobrovolně nechce.

Co je příčinou všech konfliktů?

Chyby jsou příčinou všech konfliktů, co zde byli a budou, v nás a okolo nás, tam kde nejsou chyby, tam nejsou ani možné konflikty, revoluce nebo válka je konflikt, který nám v nahotě odhaluje konfliktní realitu, ve které žijeme. V okamžiku, kdy vznikly daně, tak následkem vznikli i válečné konflikty, o města a teritoria, my jsme tady doma a budeme bránit svůj domov před cizinci, následkem je začarovaný konfliktní kruh ze kterého unikneme jenom tím, že zemřeme. Současný svět je o tom, že každý myslí sobecky na současnost, a nezajímá se o budoucnost, každý se dneska chce mít velmi dobře, a tak hledá způsoby, jak se mít zde dobře za každou cenu, po nás potopa, o tom to dneska všude bohužel jenom je.
Problémem nejsou ekonomičtí emigranti jak nám tvrdí zprávy, pravým problémem je to, že hodnota člověka rychle klesá, protože je člověk nahrazován stroji a počítači, už brzo se začnou vyrábět GVKB inteligentní roboti, a najednou lidi globálně zjistí to, že je jejich profesionální hodnota zde nulová, a že je nikdo nikde už za peníze nezaměstná. Období sociální podpory lidským ubožákům skončí, a přežijí jenom ti, co jsou daleko od konzumní civilizace v místech, kde není zavedená elektřina. Roboti postaví globálně okolo všech měst ploty, přes které se lidi nedostanou, a lidi začnou žít zase divoce, jako neandrtálci.

Estonsko by mohlo vyřešit problém s emigranty

Není důležité to, kam emigranti chtějí sobecky emigrovat, ale kam je správné, aby emigrovali. Výhodou této země je přístup k moři, a tak by mohli lodě levně odvážet všechny emigranty do této země, a zde by se ubytovali ve velikých vojenských stanech bez vytápění, na ostrově Hiiumaa.
Na tomto ostrově by byli tedy jenom samí mohamedáni, a jak by si to zde udělali, takové by to zde měli, nebyla by zde žádná ekonomická podpora od EU nebo od Estonska, jde o to, aby jim zde psychicky vychladli, jejich horké svaté hlavy, a pochopili to, že bez práce nejsou koláče.
Přes zimu, by mnoho uprchlíků hlady a zimou zemřelo, a tak by se uvolnilo místo pro nové uprchlíky. Hlad a zima, by jim vyhnal z hlavy velmi rychle myšlenky na ubohé náboženství, na hrubý pytel se musí dát hrubá záplata. Logicky by se zde brzo rozvinul kanibalismus, a tím bychom poznali pravdu o tom, že ten kdo věří v Islám, je zaostalý primitiv, který do moderní digitální kultury nepatří.

Může si každý vše udělat sám

Nejde si nevšimnout toho, že je zde snaha o to, aby si vše každý udělal sám, sám si to v samoobsluze nakup, sám si to vybrané zboží naskenuj a zaplať potom sám kartou, sám si to doma uvař, sám si to sněz, sám se z toho ubohého jídla poser, sám spláchni záchod, už jenom zbývá to, že sám spácháš sebevraždu tím, že si uvážeš na krk těžký kámen, a skočíš z mostu do řeky.
Proč by zde nemohli být státomaty, místo státních zaměstnanců, by zde byli jenom počítače, a nepotřebovali bychom už; prezidenta, předsedu vlády, předsedy politické strany, ministry, diplomaty, poslance, senátory, soudce, profesory, vojáky, policajty, byrokraty, atd. vše by se převedlo globálně na systém, udělej si to sám. Je třeba optimalizovat politiku a ekonomiku, abychom ušetřili veliké náklady za politiky a byrokraty.

Proč továrny na výrobu zbraní zkrachovali?

V okamžiku kdy se zavedl globální přídělový systém na zboží a služby tak o zbraně už nikdo neměl zájem a tak továrny na výrobu zbraní zkrachovali, válka je vždy o hodnoty, a když každý má jenom vše na příděl, tak není už o co bojovat, a když není o co bojovat, tak nemá logicky ani smysl vyrábět zbraně. Když začalo být vše na příděl, tak se přestali vyrábět produkty, které škodí lidem, jako jsou cigarety a alkoholické nápoje, je třeba šetřit zdroje, důležité je, aby ten kdo pracuje, dostal to, co on potřebuje k práci, a svojí existenci.
Jak vlastně došlo k tomu, že se zavedl globálně přídělový systém? Příčinou byla veliká válka, a bylo třeba začít šetřit hodnotami, po skončení války, už nebylo možné se vrátit zpět k době, ve které zde byli bohatí a chudí lidé. Pořádek globálně zabezpečovali policejní roboti a digitální kontrolní systém, pokud se někdo pokusil škodit sobecky digitálnímu globálnímu systému, tak byl rychle nalezen a eliminován, jako ekonomický parazit.

Ano, ráj je malý a peklo je veliké

Ten kdo neví se ptá toho, kdo ví, ten kdo nemá peníze, slouží tomu kdo má peníze, ten kdo je hloupý, ten se musí učit od toho, kdo je chytrý, atd. vše je zde o optimálním řešení složité situace, pomocí správných priorit. Život je takový jaký si jej uděláš, pokud jsi trouba, tak je tvoje budoucnost v troubě. Jak vlastně dochází k tomu, že se z lidí stávají troubové, a tak je budoucnost těchto troubů v troubě? Cesta do pekla je pohodlná, a cesta do ráje je nepohodlná, proto ráj je malý a peklo je veliké.
Podívejme se na lidi co zde byli úspěšní a stali se z nich naše evoluční vzory, šlo o lidi co se vydali nepohodlnou cestou do ráje, svět nemění k lepšímu naše sobecké ideály, které se snažíme násilně nábožensky a politicky realizovat, svět mění jenom hodnotné vynálezy, je snadné něco jenom na povrchu trochu módně zlepšit, a je těžké vynalézt něco od základů nového (tkalcovský stav, tkací stroj, šicí stroj, knihtisk, cihly, beton, lodě, vlaky, tramvaje, automobil, letadlo, telefon, rádio, televize, internet, peníze, daně), a uvést to do praxe.
Sobecké ideologie, dělají z lidí ubohé trouby, sobecké politické a náboženské ideologie jsou vždy založené na kariéristickém pokrytectví, je to zde jenom bezcharakterní divadlo pro naivní trouby, ve kterém si čerti hrají na anděly. Sliby o tom, že po politických volbách, nebo po smrti, bude člověku lépe, se slibují, a jenom troubové se dopředu radují, a brzo poznají, že je jejich budoucnost bohužel v troubě. Mnozí tvrdí o něčem, že je to zlo, například se běžně tvrdí to, že drogy jsou zlo, a je třeba drogy zakázat, drogy nejsou zlo, ani dobro, problém je v tom, že nemáme drogy pod optimální kontrolou, je to jako s řízením auta, pokud nemáme řízení auta pod kontrolou, tak havarujeme.