pondělí 5. září 2016

Ano, neznalost by nikoho neomlouvala

Jestliže řidiči musí platit za svoje chyby pokuty, proč by se to nemohlo rozšířit na všechny chyby, zrušili by se daně ze zboží a výplaty, jedinou daní by byla globálně daň z chybování. Za malé chyby by byla malá daň a za veliké chyby by byla veliká daň, vše by kontrolovala GVKB umělá globální inteligence, a ona by určovala kolik, kdo měsíčně zaplatí za chyby. Vše by bylo dokonale v reálném čase monitorováno, monitoroval by se internet, i telefonní hovory, všude by byli utajené kamery a mikrofony.
I v bytě by byli kamery a mikrofony, stačil by chybný sex, a už by se to bralo jako chyba. Pokud by někdo neměl peníze na placení za svoje chyby, tak by skončil ve vězení, i kdyby měl politickou imunitu, neznalost by nikoho neomlouvala. Prezident by udělal chybné rozhodnutí, a byl by bez peněz a skončil by ve vězení, lidi by se naučili kontaktovat umělou GVKB inteligenci, aby jim ona řekla co je správné, na myšlení by zde byla GVKB umělá inteligence, a ty bys zde byl na to, abys pracoval správně a bezchybně.

Ano, nuly si zvolí za prezidenta nulu

Každý rozděluje lidi jinak, obrazně má v sobě každý jakýsi metr, kterým on poměřuje druhé, někdo druhé poměřuje podle vzhledu, jiný zase podle jejich bohatství. Já poměřuji druhé podle jejich díla, ukaž mně svoje dílo, a já ti povím, jak tě hodnotím, slova a vzhled mohou klamat, dílo klamat už nemůže, z díla je poznán tvůrce, pokud je tvým dílem jenom nula, tak jsi nula.
Pokud si za prezidenta zvolíme nulu, tak od takové nuly, můžeme očekávat jenom to, že on bude myslet jako nula, proč si nuly zvolí za prezidenta nulu? Problémem je to, že konzumní ideologie funguje na principu vymývání mozku pomocí; tisku, rádia, televize, internetu, atd. ten kdo má hodně peněz si zaplatí vymývání mozku a tak dojde k tomu, že si nuly zvolí za prezidenta nulu a následkem je to že nuly mají na kontě jenom samé nuly.
Spatřuji obrazně moderní lidi jako notebooky, někdo je starým notebookem s nulovou hodnotou a někdo je novým drahým notebookem, za vším je ekonomika, to co zde má hodnotu se zde stává centrem, kolem kterého se točí to, co zde nemá žádnou hodnotu.

Anonymita umožňuje milionářům parazitování

Kdo je to stát? Zemřít jako hrdina za vlast, to je ten největší podraz, naší vlastí je tato modrá planeta, nikoli nějaké malé státní teritorium, kde v centru jsou lakomí kariéristi. Světu dneska vládne deset tisíc rodin, co mají obrovské bohatství a obrovskou moc, z utrácení poznáme, kdo světu skutečně vládne?
Pokud někdo bydlí ve velikém drahém domě, kde má mnoho sluhů, tak je jasné, že on patří k těm, co pyšně vládnou tomuto konzumnímu světu. Politici a byrokraté, to jsou sluhové dolarových milionářů, peníze ovládají tento svět od té doby, co se začali používat.
Dobrota je žebrota, a peníze parazitům krásně voní, o tom je konzumní civilizace, za vším jsou peníze, a vše vyřeší peníze, nejsou peníze, tak není ani láska. Neustále lidi na internetu brečí, že se mají zle, přitom vysvětlení je jednoduché, anonymita umožňuje parazitování, deseti tisícům rodin, co vládnou světu.
Představme si, že bychom dokonale globálně eliminovali anonymitu, a tak bychom věděli, kdo je zde největším lhářem a zlodějem, najednou bychom spatřili ekonomickou globální pyramidu, kde na vrcholu v ekonomickém ráji je deset tisíc rodin, mnozí řeknou, že bychom jim to neměli závidět, že oni přeci správně investují, a tak se máme dobře.
Vše je zde divadlo a obchod, jde o to eliminovat násilně konkurenci, podívejme se na svaté mohamedány a jejich snahu násilně eliminovat konkurenci, co si mám myslet o mohamedánské sektě, která vymývá sektářsky svým členům mozek, a dává jim na tělo výbušniny, aby se odpálili tam, kde je mnoho lidí. Islám není náboženství, je to zlá sekta, jak se pozná co je sekta a co je náboženství? Z díla se pozná tvůrce, jaké je dílo Islámu, a jaké je dílo vědy a techniky.
Věda a technika je náboženství, protože díky vědě a technice se máme lépe, dům musí stát na skále, a tou skálou je věda a technika, sliby o tom, že po smrti, nebo po volbách bude lépe, to je jenom písek, a dům, který stojí na písku spadne, a v troskách zemře mnoho lidí, co naivně věřili na to, že jim bude díky politikům, nebo církvi lépe. Každý prezident na světě, je vůdce politické sekty, skutečnou moc nad lidmi, mají jenom dolaroví milionáři, čím více peněz máš, tím více i moci máš, za peníze si v konzumní společnosti koupíš i prezidenty a byrokraty.