čtvrtek 1. září 2016

Láska není ekonomická

Vše je zde jenom o nastavení programu, jak si programy v nás a okolo nás nastavíme tak zde i budeme žít, ideální by bylo vše nastavit optimálně podle situace v prostoru a čase, zatím je vše ve stavu evolučního procesu, a bude trvat ještě mnoho generací, než se odstraní ty největší chyby v konzumním Matrixu, díky kterým máme problémy, a následně deprese.
Láska není ekonomická, když něco milujeme tak na tom nešetříme penězi a časem, šetří se na tom, co nemilujeme, a tak bohatí šetří na chudých, a na sobě už nešetří, protože jsou pyšní a lakomí sobci co si zde hrají na to, co ve skutečnosti nejsou.
Láska je tam, kde je umění, pokud je zde jenom řemeslo tak zde není ani láska, umění je otázkou talentu a představivosti, největším umělcem je evoluce v přírodě, vnímám přírodu jako umělecké díla a podle toho se k přírodě i chovám. Většina elitních lidí v USA a Kanadě, jsou ubohými sobeckými řemeslníky, a tak ničí přírodu pomocí hromadění luxusu, staví si veliké paláce, létají soukromými letadly, mají veliká opancéřovaná auta, atd.

Naše hloupá republika je pro chytrý západ skladištěm odpadků

To co je levné, je nekvalitní, nebo staré. Snaha o ušetření peněz a času, se nesmí přehánět, nejsem tak bohatý, abych si pořizoval to co je velmi levné, protože je to; nekvalitní, staré, není to v módě, atd. a tak se mě to brzo rozbije, nebo když to sním či vypiji, tak mě z toho bude zle. Naše hloupá republika je pro chytrý západ skladištěm odpadků, to co nejde už prodat v Německu, to se prodá rychle u nás! Je třeba zavést policejní kontroly zboží, které se k nám dováží, a začít vracet do Německa zboží, které je nekvalitní, nebo staré, my jsme tu doma, nejsme zde skladištěm odpadků z Německa.
Všechny bohaté rodiny z Prahy, nakupují dneska už jenom v Německu, pro bohaté lidi není problém mít velikou kvalitní lednici, s velikým mrazákem, a udělat velikým autem, každý měsíc veliký nákup v Německu, někdo do Německa pošle na nákupy, jenom služebního řidiče se seznamem zboží co má nakoupit. Už za socialismu zde bylo vládní zásobování pro stranickou elitu, taky jsem tam často autem jezdil, a nejradši jsem zde měl vládní párky. Uzeniny co se u nás v současnosti prodávají, nechce jíst ani můj starý pes, Německé drahé uzeniny ale jí rád, už i ten starý pes pozná Německou kvalitu, a nenechá se ode mě napálit nějakou umělou náhražkou, ve které není už žádné maso.

Jenom hlupák myslí na hlouposti

Jsi hlupák, protože myslíš na hlouposti, každý je tím na co myslí, jde o to, jaké máme priority, co je hloupost a co není hloupost? Mnoho hloupostí z dálky může vypadat chytře, a tím oklamou ty, co jsou povrchní, protože nemají čas zblízka poznat to, na co myslí. Tam kde je výhodné lhát a krást, tam se i lže a krade, proč je zde výhodné lhát a krást? Je to výhodné díky anonymitě, přelidnění vytvořilo anonymitu, a tak už nevíme to, že bohatý a mocný člověk, je lhář a zloděj.
Nadbytek vytvoří nedostatek a úspěch vytváří neúspěch, příležitost lhát a krást je pokušení, kterému pyšní lakomci neumí odolat. Zániky civilizací a kultur jsou následkem lidské hlouposti, podívejme se na zánik EU, proč je byrokratické centrum EU hloupé, a tak si svojí pyšnou hloupostí, jistě pomalu podřezává větev, na které dosud ještě sedí? Příčinou je zde to, že EU je starou konzervou, ve které je vše zakonzervované, a tak zde jsou jenom samí konzervativní politici a byrokrati.
Je to veliké pokušení něco zakonzervovat v; Bibli, pověrách, rituálech, mytologii, kultu, fetiši, symbolech, reklamě, pohádce, politice, sektě, náboženství, podnikání, obchodu, rodině, psychice, atd. žijeme ve světě kde je vše v nás a okolo nás zakonzervované a následkem je deprese u; politiky, ekonomiky, morálky, spravedlnosti, rodiny, psychiky, atd. srážka s blbci v EU, to je srážka s mocnými a bohatými lidmi, co mají místo mozku jenom svatou konzervu, ve které jsou samé hlouposti, které jsou jim svaté.