středa 31. srpna 2016

EU není dojná kráva pro muslimy a jiné parazity

Každý uprchlík který v EU neplatí vysoké daně, se musí rychle vrátit domů, je třeba se podívat konečně na uprchlíky, z hlediska placení daní, nejsou peníze, není ani láska k uprchlíkům, strom který nerodí ovoce, bude eliminován, aby na jeho místě, byl strom co plodí hodnotné ovoce, většina uprchlíků je ekonomicky jalová, a tak z nich nebude mít EU nikdy vysoké daně, peníze EU nesmrdí, a ten kdo nemá peníze pro EU, ať se vrátí zase domů, EU není dojná kráva pro muslimy a jiné parazity.
Z EU je to blízko do Turecka, a tam by měli uprchlíci prioritně směřovat, v Turecku je mnoho muslimů, se kterými si budou rozumět bez problémů, kdežto v EU kralují židi a křesťané, každý má svojí víru, a nemá smysl nutit někomu cizímu svojí víru, podívejme se do minulosti, a musí vám být jasné, že mohamedáni jsou sobeckým národem, který neumí být altruistický.
Zavedou se v EU každoroční zkoušky občanství od 15 let do 60 let, a kdo v nich každý rok neuspěje, ten bude muset EU opustit, i kdyby se zde v EU narodil. Vyčistíme EU od všeho, co zde neplatí v EU vysoké daně ze svojí práce nebo svého podnikání, jestliže jsou mohamedáni k nám zlí, tak my se tomu systémově přizpůsobíme, na hrubou látku se dávají přeci jenom hrubé záplaty.

Má EU systém na to, jak nám vládnout?

Nejprve k tomu co je to vládnutí? Vládnutí není o kladení věnců na hroby hrdinů, udělování vyznamenání hrdinům, pořádání recepcí, přijímání cizích vládců a jejich zástupců na našem území, nebo o rozmazlování politiků pomocí; výhod, jistot, peněz, imunity, atd.
Vládnutí je o tom, že pracující lid se bude mít dobře ekonomicky a sociálně, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, sliby jsou jenom chyby. U nás je tradice, vyhodit z oken na hnůj ty, co zde chybně vládnou, někdy dojde i k tomu, se ti co chybně vládli, se popraví na náměstí. Pokud na vládnutí, nemáš psychické a fyzické předpoklady, tak dělej něco jiného, na co máš předpoklady, můžeš třeba v továrně, vyrábět konzumní produkty.
Dobrý vládce nepotřebuje ochránce, ani nepotřebuje poradce, špatný vládce potřebuje ochránce a poradce, o tom to zde je. Obrazně vše je zde o klíči a zámku, vládnout může ten, kdo je správným klíčem, který zde odemkne pracujícím lidem tržní konzumní ekonomiku tak, že na jejich poctivé práci, nebude už nikdo sobecky centrálně parazitovat.
Každý vládce je snadno nahraditelný, to nám dokazuje smrt, kdy po smrti vládce, se vždy všude rychle našla náhrada za; krále, císaře, sultána, papeže, šlechtice, zemana, diktátora, vůdce, prezidenta, předsedu vlády, ministra, poslance, senátora, generála, diplomata, celebritu, ředitele, bankéře, atd. Z díla je spatřen tvůrce, čas má na hodnocení vládců dostatek času, aby on lidem nakonec objektivně řekl, který vládce byl zde v minulosti dobrý, a který byl špatný.

Problémy na které nejsou už žádná systémová řešení

Problémem kolem kterého se zde vše točí, je kontrola produktů, lidi něco vyprodukují; myšlenky, děti, věci, služby, zákony, morálku, potraviny, programy, knihy, filmy, atd. tento syrový produkt nezkontrolují a snaží se jej nabídnout druhým. Blíží se doba, kdy lidi zavedou klonování lidí, tím logicky padne celý systém postavený na tom, že zde jsou ti, co poroučí a ti co poslouchají, je těžké poroučet sobecky druhým, když jsi stejný ve všem jako druzí. Podívejme se na sjednocování a emancipaci, začali jsme pomocí salámové techniky eliminovat rozdíly a najednou přicházejí problémy, na které nejsou už žádná systémová řešení.

Nikdo mě nemá rád, mám žít nebo mám zemřít?

Láska je zde už jenom konzumní obchod, nemáš co nabídnout, tak na lásku nemáš nárok, milujeme ty co jsou právě v módě jako celebrity, takový je život, s dětmi nezatopíš. Kdo je přítel a kdo je nepřítel, o tom to zde je, pokud mě někdo nepomůže, když jsem na tom zle, tak to není můj přítel, k čemu je mě přítel který mě v nouzi opustí, takový přítel je jenom obchodník, a já jsem pro něj jenom člověk se kterým on obchoduje. Přijměte chudé pyšné uprchlíky, udělejte dobrý skutek. V Německu je milion velmi bohatých lidí, a každý z těchto lidí by mohl přijmout deset uprchlíků do svého soukromého domu, potřebujeme příklady od elity v EU.