úterý 2. srpna 2016

Ano, společnost je pevně uzavřená změnám

Lidi chtějí hovořit a neumí hovořit, lidi chtějí podnikat a neumí podnikat, lidi chtějí sportovat a neumí sportovat, lidi chtějí vařit jídlo a neumí vařit jídlo, atd. Co vlastně lidi umí, aniž by se to museli pracně dlouho učit? Lidi umí lhát a krást aniž by se to museli učit, někde je chyba v tomto konzumním systému a tou chybou je to že lidi nemají charakter, podívejme se do minulosti na posledních sto let globálně z hlediska charakteru jedinců a charakteru národů.
Charakter zde byl jenom vzácnou výjimkou, která potvrzovala pravidlo, že charakter je luxus, který si v bezcharakterní konzumní společnosti nikdo nemůže dovolit. Logicky to musí mít nějakou příčinu, a tou příčinou je to, že je společnost mocensky a ekonomicky pevně uzavřená, tvrzení že ten kdo se zde snaží jednou uspěje, je pohádka, které věří už jenom malé děti! Z elity se stali jenom korouhvičky, které se otáčejí podle směru větru, pokud by nás obsadili mimozemšťané, co mají na hlavě tykadla, tak by elita nosila taky na hlavě tykadla, aby se od mimozemšťanů nelišila.

Tatínek mně připomíná robota

Ten pán je mrtvý. Toho si nevšímej, brzo jej pohřební služba odsud odveze, v čipu pod kůží má každý sledování toho, jestli je on ještě živý. Proč je ten pán mrtvý? To může mít více příčin, a proč se vůbec o to zajímáš? Lidi by si měli přeci v nouzi pomáhat? Tak to funguje v pohádce nebo ve filmu, v konzumní realitě je každý člověk zbabělý lakomec, a tak se každý stará jenom o sebe, a ten druhý je mu lhostejný.
Proč nám tedy filmy a pohádky lžou? Proč se neoptáš taky jednou tatínka, copak já jsem chodící veřejná knihovna? Tatínek je blázen do programování umělé inteligence, a ty jeho odpovědi jsou neskutečně na hlavu, a jeden by se z nich zbláznil, ty odpovídáš aspoň normálně. Ale díky tatínkovi se máme velmi dobře, a on umí i všechno opravit.
To ano, ale tatínek mě připomíná robota. Tatínek je ale robot, není to člověk, a já jsem taky robot, i ty jsi robot. Asi moc koukám do televize, a tak z toho blbnu, jenže televize je jako droga. Maminka svoje dítě vypnula dálkovým ovládáním, naložila jej do kontejneru, a odeslala dítě do roboservisu, to je konec robotické pohádky, a zavodnil zvonec, milé děti.

Ano, bude líp díky digitální globalizaci

Je třeba; mešity, kostely, synagogy, atd. zpřístupnit turistům a podnikatelům a zrušit zde provozování náboženství a sekt, pokud někdo chce provozovat náboženství nebo sektu, může si založit na internetu sociální síť, nebo stránku, a to mu musí stačit, shromažďování lidí co věří ve svaté zázraky se musí globálně zakázat, je nová doba je třeba mít vše pod kontrolou, protože na internetu lze snadno a rychle zjistit to, že někdo hlásá to co porušuje morálku a zákony, všude kde se mohou shromažďovat lidi tam se instalují kamery a mikrofony, je třeba v zárodku udusit veškeré pokusy o to dělat z lidí otroky nějaké ideologie která není správná a morální.
Globální policie dostane více pravomocí, a bude moci preventivně zasahovat tam, kde by mohlo docházet k šíření nenávisti a hříšnosti, každý člověk dostane pod kůži čip, který bude globálně přes satelity sledován, a bude se vědět, kde se každý člověk právě pohybuje, a tento pohyb všech lidí se bude počítačově vyhodnocovat, aby se mohlo operativně zasáhnout tam, kde je podezřelý pohyb lidí. Nebudou zde už vězení, ale bude zde eliminování lidí, co porušují; zákony, regulace, morálku, normy, předpisy, atd. chybu každý udělá jenom jednou, neznalost nebude nikoho omlouvat, za drobné neúmyslně přestupky budou tvrdé ekonomické tresty.
Zruší se globálně soukromé vlastnictví a peníze, zavede se přídělový systém na zboží a služby, ten kdo nebude správně trvale pracovat, ten nebude ani jíst, a zemře hlady. Omezí se možnost lidí o všem sobecky rozhodovat, společnost určí, jak se budete oblékat, a jak dlouhé budete mít vlasy, jak často se budete sprchovat, co budete dneska jíst a kolik toho budete jíst, a kde to budete jíst, jak budete k druhým správně mluvit, atd.
Každý bude mít na čele číslo a čárový kód, aby kamery měli přehled o tom, co děláte a kde to děláte, nebudou zde klíče a hesla, bude stačit jenom čárový kód na vaší hlavě, nebo čip pod kůží. Konzumace cigaret a alkoholických nápojů se zakáže, jedinou drogou bude práce pro nový digitální globální spravedlivý systém, na myšlení a řízení všeho, zde budou jenom centrální inteligentní počítače, ty zde budeš, od narození do smrti, jenom na špinavou těžkou práci.

Ano, teď už vím, jak funguje vesmír a život

Prý je zde život, a prý jsem živý, a ty jsi taky živý, co když to ale není objektivní pravda, a život zde není, co když je zde jenom inteligentní program, ve kterém je mnoho chyb a tak díky chybám, je zde ten inteligentní program dočasně, aby jej potom nahradil lepší inteligentní program, kde je už díky evoluci méně chyb. Podívejme se drahým mikroskopem na vše a zjistíme, že hmota je iluze, vytvořená nedostatkem objektivních informací, tedy zde jsou logicky jenom programy a počítače, na kterých programy běží.
Zjednodušeně to spatřuji jako výtah, stisknete číslo patra, počítač zapne motor a vyveze vás do vašeho patra, a cestou zastaví lidem, co jedou stejným směrem, tak zde funguje vesmír a život, je zde zadaná hodnota v programu, a potom následuje naprogramovaná reakce, nic jiného zde není. Ráj to je když výtah jede nahoru, a peklo je když výtah jede dolů. Je tedy třeba se nejprve hluboce zamyslet nad tím, jaké patro v existenčním výtahu stiskneme, já jedu právě nahoru, a kam jedeš výtahem ty?