čtvrtek 12. listopadu 2020Kam mizí naše peníze získané z; daní, cla, poplatků atd.? Naše peníze mizí do kapes těch, co jsou nahoře a rozhodují o nás bez nás, nadbytek pro ty co jsou nahoře, znamená nedostatek pro ty, co jsou dole. Přichází ale profesionální práce umělé inteligence a robotů, na to nejsou ti, co jsou nahoře připraveni, metody pomocí kterých dosud ti co jsou nahoře, parazitovali na těch, co jsou dole, už nebudou fungovat u umělé inteligence a robotů. Nakonec to logicky skončí tím, že se lidi z civilizace odsunou do rezervace a tím zde logicky globálně skončí; daně, clo, poplatky atd.

Lidi nechápou význam ekonomiky a financí, je třeba si uvědomit to, že vše v nás a okolo nás jsou jenom informace a programy, pokud jsou informace chybné a v programech jsou chyby tak ekonomika a finance nefungují optimálně a tak je zde všude blbá nálada. Nestačí poukázat na chyby u informací a programů, je třeba začít s nahrazováním lidí za umělou inteligenci a roboty, robot prezident bude vyznamenávat roboty, takto zde skončí; pandemie, krize, války atd. nejsou lidi tak nejsou problémy, neberte si to osobně, že zde už brzo evolučně skončíte, člověk je starý model zaměstnance a robot je nový model zaměstnance, roboti pracují jako roboti, a o tom to je!

Ano, z pitomé nuly nikdo dokonalé číslo neuděláSám jsi nula, proto zde jsou organizace, díky kterým se z nuly stane veliké číslo, následkem je závislost na organizaci protože nikdo nechce být nulou, v každé organizaci je rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, často je organizace přirovnávána k pyramidě kde na vrcholu je ráj pro elitu a dole je očistec pro spodinu.

Ti co jsou dole, touží po tom se dostat nahoru a tak hledají informace a programy, díky kterým se je možné snadno a rychle dostat nahoru. Jenže žádné informace a programy, jak se dostat nahoru, zde nikdy nebyli a nikdy ani nebudou, vše je totiž o protekci a štěstí, k čemu jsou vám dobré nápady na to jak se dostat nahoru, když nedokážete tyto nápady realizovat.

Od narození do smrti jsme ovládáni; reklamou, situací, pravidly, zákony, normami, pudy, strachem atd. stali se z nás loutky, které ovládají loutky, svoboda a rovnost je u lidí jenom iluze, pochopte konečně to, že kolik je na světě lidí tolik je na světě i pitomců co dělají jednu pitomost za druhou.

Proto zde jsou; ekonomické krize, pandemie, války, revoluce, daně, cla, totality atd. budeme muset začít nahrazovat pitomce za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, takto zde zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné digitální časy, lepší než opravovat je nahrazovat, z pitomé nuly nikdo dokonalé číslo neudělá.

Ano, nové nahrazuje staréČasto se setkáváme s tím, že je obtížné nahradit staré za nové, podívejme se třeba na lidi, co nám vládnou, jsou to staří hříšní pitomci a my nevíme jak je nahradit za mladé svaté profesionály, následkem je zde zaostalost a blbá nálada. Jak si to uděláme takové to i budeme mít, za vším je dneska; rychlost, kvalita, levnost, každý monopol je zde dočasně protože monopol dělá z lidí pitomce.

Z díla poznáme tvůrce, slova to je většinu jenom ubohá reklama a profesionální dílo, to je to co má hodnotu. Je těžké být v blázinci normálním, proč je konzumní civilizace velikým blázincem? Příčinou je zde nadbytek teorie a nedostatek praxe, opravujeme jenom chyby na povrchu, a nedokážeme opravit chyby, co jsou pod povrchem. Největší chybou v civilizaci je člověk, člověk to byl evoluční program, který bohužel selhal a robot to je finální verze zaměstnance, se kterým nemají zaměstnavatelé problémy, roboti pracují jako roboti a o tom to je.

Ano, nefunguje to, co je chybnéEvoluční naprogramovaný proces eliminuje to, co optimálně nefunguje, nefunguje to co je chybné, mnohdy to co je dneska správné, to je zítra chybné, spolehnut se lze jenom na to, co zde funguje minimálně tisíc let bez problémů a bude to fungovat bez problémů i za tisíc let, jde o vesmírná a přírodní pravidla jako je třeba zákon příčiny a následku, nebo zákon gravitace.

Pochopte to, že ti co jsou nahoře, dělají vše po to, aby byli nahoře co nejdéle je to možné, moc a bohatství je pro hříšné pitomce tvrdou drogou a pokud hříšný pitomec přijde o moc a bohatství, tak se z toho psychicky zhroutí. Je třeba konečně pochopit to, že každá výhoda, kterou nám přinese civilizace je spojená s nevýhodou, díky civilizaci žijeme dlouho, ale platíme za to tím, že jsme ve stáří mnoho nemocní, nadbytek lidí navíc způsobuje nedostatek práce.

Žijeme v době, kde díky inflaci vše rychle ztrácí svoji hodnotu, to vede ke snaze rychle vyrobit a rychle prodat, lidský zaměstnanec už není ekonomickým přínosem pro zaměstnavatele, a tak je zde snaha nahradit lidi za programy a stroje, nejsou lidi tak nejsou problémy. Přesuneme už brzo lidi z civilizace do rezervace, pro nikoho nebudou výjimky nebo imunita, padni komu padni, uděláme to pomocí salámové metody pomalu a nenápadně, nejprve do civilizace přesuneme ekonomické příživníky a nakonec tam přesuneme vysokoškoláky.

Díky pitomcům žijeme v konzumním očistciNejvíce chválíme to co je mrtvé, jakmile je něco živé tak s tím jsou problémy, knihy jsou mrtvé a tak je chválíme. Pokud ale milujeme to co je mrtvé, tak následkem je to že se z nás stávají pitomci, podívej se do zrcadla a spatříš pitomce, přiznej si to, že děláš jednu pitomost za druhou.

Pandemie nám nastavila zrcadlo a ukázala nám v nahotě to, že jsme pitomci, co dělají jednu pitomost za druhou. Mnoho pitomců má stres a deprese z toho že nejsou úspěšní, neuvědomují si to, že za jejich neúspěšnost může to, že je každý člověk na světě pitomec, a tak je zde začarovaný kruh pitomosti.

Pitomci problémy řeší násilím, moje hra a moje pravidla o tom je každá pitomá organizace, která dělá z lidí pitomce pomocí; pravidel, předpisů, norem, zákonů atd. Díky pitomcům žijeme v konzumním očistci, ve kterém děláme samé pitomosti a tak máme z toho blbou náladu.

Největší koncentrace pitomců je v; reklamě, politice, náboženství, podnikání, obchodě, školství, armádě, policii, byrokracii atd. naštěstí zde už brzo bude umělá inteligence a roboti, robot prezident bude vyznamenávat roboty a pro pitomce zde už nebude práce a tak se pitomci odsunou z civilizace do rezervace a zde se oddělí muži od žen, aby se už pitomci, nerozmnožovali jako invazní druh.