úterý 10. listopadu 2020

Ano, vládnou nám hříšní pitomciVláda je mozkem, a tělem je konzumní společnost, které pyšně vládne, tak jako mají lidi psychicky nemocný mozek, tak i lidské vlády jsou psychicky nemocné, všechny psychické problémy jsou následkem dlouhodobě nevyřešených problémů způsobených tím, že jsme; nemocní, bezmocní, chudí, hloupí atd. Člověk je oblečená opice a nemůže být robotem, proto je zde snaha nahrazovat lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, otázkou je co uděláme s hříšnými pitomci, kterých je na světě jako much? 

Řešením je globální kontrola porodnosti, zavedeme byrokratický proces na povolení rozmnožování, pokud se globálně někomu narodí dítě bez byrokratického povolení, tak se to bude brát jako trestný čin a pachatel půjde za to do vězení a narozené dítě se eliminuje. Začneme ve velkém se sterilizací u geneticky vadného materiálu, děti budou mít jenom ti, co jsou geneticky kvalitním materiálem a tak platí i veliké daně. Realita už nemá pro ubožáky koncepci, zajisti genetickou kvalitu a úspěch se brzo dostaví.

Pandemie ekonomiku eliminujeKonzumní kultura je založená na práci a utrácení peněz, jakmile zde není dostatek práce za dobrou mzdu pro ty, co chtějí pracovat, tak zde logicky ani není veliké utrácení peněz a tím nastává ekonomická krize. Nedostatek dobré práce není nový problém, ekonomičtí ubožáci zde jsou už mnoho tisíciletí, dobře se všude mají jenom ti, co jsou nahoře a tak je zde protekcionismus a korupce.

Velikým problémem současnosti je; přelidnění, degenerace, automatizace, optimalizace, globalizace, digitalizace, špína, monopoly, dluhy atd. Vše se řeší jenom lokálně a povrchně, je třeba pochopit konečně to, že pokud lidi odsuneme z civilizace do rezervace a v civilizaci místo lidí budou roboti a umělá inteligence, tak skončí ekonomická krize a tím pravda a láska, na věčné časy zvítězí nad lží a nenávistí.

Proč zde existují chybné zákony?Zákony rozděluji na správné a chybné, správné jsou takové zákony které nepotřebují soudce a advokáty, logicky špatné jsou takové zákony které potřebují soudce a advokáty. Podívejme se na zákon příčiny a následku, zde nepotřebujeme soudce a advokáty protože je to správný zákon, otázkou je proč zde existují chybné zákony? Je to jako u šachové hry kdy ten kdo prohraje ten dělal chyby, proč ti co sepisují; zákony, předpisy, normy, pravidla, výjimky atd. dělají chyby?

Chybujeme pokud děláme něco co je nám cizí, budeme muset vytvořit konečně novou vysokoškolskou specializaci zaměřenou na tvorbu; zákonů, předpisů, norem, pravidel, výjimek atd. nejsme tak bohatí aby zákony zde dělali ti, co nemají vysokou školu zaměřenou na tvorbu; zákonů, předpisů, norem, pravidel, výjimek atd. pilota taky může dělat jenom ten kdo má pilotní průkaz!

Zaostalost a bída je trestem za veliký nepořádekKaždý pyšný pitomec je genetický originál, který byl originálně vychován, neházejte proto pyšné pitomce do jednoho velikého pytle, je snadné být povrchním pitomým soudcem, a je těžké místo souzení nabízet pochopení, pitomci dělají pitomosti, s tím nejde bohužel evolučně nic dělat, žádný pitomec není dokonalý, dokonalost je u pitomců iluze, nebo divadlo.

Jsou zde mnoho tisíciletí všude problémy s pyšnými pitomci, co porušují zavedená pravidla společenské hry, tím že lžou a kradou, to lze řešit jednoduše, pomocí optimální prevence, stačí jenom přemístit vše tam, kam to objektivně patří, pořádek je základem pro; hnutí, organizace, sekty, náboženství, politiku, ekonomiku, dopravu, stavebnictví, průmysl, zdravotnictví, vědu, techniku, programy, školství, zákony, normy, pravidla, předpisy, informace atd.

Zaostalost a bída je trestem za veliký nepořádek, pandemie je evoluční program, který zde uklízí genetický nepořádek, nehledejme očkování a lék na pandemie, hledejme způsob jak v nás a okolo nás bude optimální trvalý pořádek, z díla poznáme tvůrce. Je chybou pitomce trestat; ekonomicky, výpovědí, vězením, blázincem, smrtí atd.

Řešením je zavést u pitomců globálně každoroční testování na kvalitu; těla, inteligence, vědomostí, talentu, atd. vadní jednici se přemístí natrvalo do rezervace, kde nebudou už mít výhody civilizace. Pro nikoho zde nebudou výjimky nebo imunita, dobrota má smysl jenom k tomu co si dobrotu zaslouží, společnost nemůže být zaopatřovacím ústavem pro ubožáky, co zde dělají jednu pitomost za druhou.

Reklama Tě milujeReklama nás klame a tak z nás všech dělá pyšné pitomce, začíná to pohádkami a končí to politikou, pokud je díky reklamě svět plný pyšných pitomců tak následkem je logicky blbá nálada. Se vznikem inteligence automaticky vzniká i snaha o manipulaci s tím co je nám cizí, reklama takto umožňuje snadnou manipulaci s cizími pitomci, podle hesla z cizího krev neteče a po mě potopa.

Když vyšla z módy reklama na všemocného Stvořitele vesmíru a života (Bůh) tak přišla do módy pitomá politika, která slibuje ekonomické a sociální zázraky po volbách a pokrytecky tvrdí pitomým voličům, že bude lépe, zapomíná ale dodat to že lépe bude jenom pitomým politikům, které jste jako pitomci zvolili. Mnoho pitomců dlouho studovalo a tak získalo vysokoškolský titul, jenže nemohou nikde nalézt pro sebe zaměstnání, kde by mohli uplatnit svoje vzdělání a tak z toho mají logicky deprese, kde je chyba?

Chyba naší konzumní pitomé civilizace je v tom, že je zde nadbytek teorie a nedostatek praxe, pitomci vedou pitomce a to logicky nefunguje, je třeba nahradit pitomce za umělou inteligenci a roboty, nejsou pitomci tak zde nejsou pitomosti. Takto už zde nebude problém s; pandemií, ekonomikou, politikou, náboženstvím, reklamou atd.

Vydělávejte a utrácejteNejlepší je se nenarodit do tohoto konzumního očistce, ve kterém není nic co je skutečně hodnotné zadarmo, mnohé je zde sice zadarmo, ale to nemá pro nás hodnotu. Čas a prostor, ve kterém žijeme, se točí okolo ekonomiky, evoluce eliminuje vše, co nemá hodnotu.

Velmi dobře chráníme to co má hodnotu, přitom, to co je nejlepší, to je zde zadarmo, nejlepší je spánek a ten je zadarmo. Mnoho pitomců málo spí, protože si myslí, že lepší než spánek je egoistická hra o moc a peníze, jenže přijde nemoc a tím jejich hra o peníze a moc skončí, vše co pyšný lakomec pracně nahromadí, se tak dostane dědicům nebo státu.

Ano, jsi profesionální otrok konzumního očistce, byl ti přeprogramován násilně totalitou mozek, aby se z tebe stal stroj, který otrocky slouží konzumnímu očistci, jakmile už nemůžeš sloužit očistci, tak skončíš jako žebrající bezdomovec. Naučte se tomu, že nebudete věřit tomu, co jste si neověřili v praxi, reklama z vás dělá pitomce od narození do smrti, reklama není jenom na prací prášek, reklama je i v; pohádce, náboženství, politice, módě, školství atd.

Vydělávejte a utrácejte, to nám nutí reklama, proč máte malý plat a ceny jsou vysoké, příčina je v tom, že ti co jsou nahoře, na vás parazitují, nadbytek pro ty co jsou nahoře, vytváří nedostatek pro ty, co jsou dole. Je třeba nahradit lidi za umělou inteligenci a roboty, nejsou zde lidi tak zde nejsou problémy, lidi to jsou jenom hříšné opice, co lžou a kradou.