úterý 20. října 2020

Profesionální levný počítač rok 2021 1. ASUS PRIME B460M-A 
 2. Intel Core i3-10100 
 3. Corsair 32GB DDR4 2666MHz CL18 ValueSelect
 4. SilverStone Strider Essential 80Plus ST40F-ES230 400W
 5. Zalman T5
 6. Patriot VIPER VPN100 SSD 1TB
 7. ASUS DRW-24D5MT černá retail
 8. WD Red 4TB
 9. 31.5" AOC U3277FWQ
 10. Microsoft Windows 10 Home CZ 64-bit (OEM)
 11. Genius Slimstar 230 černá
 12. C-TECH WM-07 černá


Čiň bláznům dobře a oni z tebe udělají bláznaBez peněz nejde ve městě žít. Čím více máme peněz, tím lépe se nám žije, o tom nikdo ve městě nepochybuje, mimo civilizaci je možné žít i bez peněz, ale budete mít mnoho existenčních problémů které vás snadno eliminují. Co jsou to peníze? Peníze jsou náhražka za lásku, za peníze si kupujeme lásku od cizích lidí, jak mít hodně peněz nad tím mnoho lidí přemýšlí a zjišťují že nic nevymyslí. Hodně peněz má ten kdo je nahoře jako; král, císař, šlechtic, papež, guru, prorok, rabín, prezident, předseda vlády, ministr, senátor, poslanec, notář, soudce, diplomat, profesor, celebrita, podnikatel, ředitel, atd.

Všude je mnoho století společnost rozdělená na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, nahoře jsou ti co mají protekci kterou si nezaslouží, těch co jsou nahoře bez protekce je minimum a jsou jenom výjimkou co potvrzuje pravidlo. Bylo zde mnoho snah o vytvoření civilizace kde je; emancipace, rovnost, svoboda, pravda, láska, čistota, nenásilí, demokracie, humanismus atd. jenže se ukázalo to, že je ten druhý blázen a proto je zde blázinec ve kterém je nám ten druhý bláznem, dobrota je v tomto blázinci jenom žebrota, čiň bláznům dobře a oni z tebe udělají blázna.

Ano, jsi zde evolučně dočasněZaměstnavatelé nejsou spokojení s lidskými zaměstnanci a tak hledají způsoby jak zaměstnat co nejméně lidských zaměstnanců tím že využijí; optimalizaci, automatizaci, digitalizaci, robotizaci, atd. nejrychleji se zavádí modernizace u používání peněz, kdy platíme elektronicky a používáme bankomaty. Je zde snaha o to, abychom vše řešili neosobně pomocí telefonů a internetu, lidskou práci jde nahradit prací strojů a programů, a tím získáváme více času a peněz.

Nebude to trvat už evolučně dlouho a pro lidi zde už nebude žádná práce za mzdu, to povede k tomu že se lidi z civilizace přemístí do rezervace, a zde budou lidi žít bez výhod civilizace. Ano, jsi zde evolučně dočasně. Robot bude vyznamenávat roboty, v továrnách budou roboti vyrábět roboty, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, lidi dělali chyby a nechtěli se ze svých chyb poučit a tak nahradíme globálně lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory. Běž se podívat na hřbitov a do krematoria ať jistě víš co tě bude brzo čekat, před evolucí nikam neutečeš.