Prohledat tento blog

neděle 18. října 2020

Neřeš to co stejně nevyřešíš, takový je životObčas se v televizi setkáte s tím že se někomu klade otázka a on na ní neumí správně odpovědět, kde nic tu nic, nejspíše se lidem pokládají špatné otázky. Nebo kliknete a odkaz ve vyhledávači a ukáže se vám že odkaz nikam neodkazuje, nebo je zde chybová stránka 404. Investujete hodnoty a zjistíte že místo zisku je zde, kde nic tu nic. Takových příkladů bych mohl uvést velmi hodně, mnozí nejspíše řeknou, neřeš to co stejně nevyřešíš, takový je život. Kde je příčina toho, že narážíme často na to, že je zde, kde nic tu nic? Jelikož nikdo zde, kdo to bude číst nezná správnou odpověď, protože je to pro něj špatně položená otázka, tak vám odpovím, abych vám pomohl v situaci kdy zjistíte, kde nic tu nic. Správná odpověď zní 42.

Psychická práce jde naprogramovatStačí jenom počítači ukázat to jak to má dělat a počítač se naprogramuje k tomu aby nahradil práci všech vysokoškoláků a středoškoláků, tak budeme moci zavřít střední a vysoké školy, zůstane v EU jenom základní vzdělání a od 15 let bude každý v EU pracovat do 70 let. Změní se i základní školství od 6 let do 15 let nebudou žáci v EU chodit ráno do školy, ale výuka bude jenom přes internet, místo učitelů zde bude jenom umělá inteligence.

Mnoho specializací tak logicky rychle zanikne a vzniknou nové specializace se zcela novými nároky na lidi, co bylo nezměníme, v současnosti vytváříme co bude, budoucnost lze předpovědět jenom na rok, nikdo nedokáže předpovědět co zde bude za třicet let! Přijde období ve kterém nejsou už osobní kontakty možné a vše se bude ovládat jenom na dálku.

Z hotelů se udělají byty pro lidi protože cestovní ruch skončí, stejně tak skončí; restaurace, kina, divadla, galerie, turistické památky, obchodní domy, sportovní stadiony, atd. robot lidem vyvenčí psa a dojde jim nakoupit to co lidi budou potřebovat. Lidi poznají jak to vypadá venku jenom ze svého okna v bytě, takto bude konečně v EU eliminováno to že jsou lidi hříšníky, protože už budou konečně trvale pod kontrolou EU umělé inteligence.

Ano, všeho moc škodíBaví vás řešit neustále prkotiny? Stalo se vám že jste se nemohli někam přihlásit protože jste heslo zapomněli a neměli jej někde napsané. Vadí vám to že často při zadávání hesla nevidíte to co píšete, protože je to tak prý bezpečné. Co když je vaše číselná klávesnice vypnuta a vy o tom nevíte, protože klávesnice nemá diodu která by ukazovala zapnutí číselného bloku. Někde dokonce přicházejí s ověřením přes telefon, kdy vám na telefon pošlou heslo.

Vadí vám že někde musíte heslo po určité době měnit a musíte do hesla zadat mnoho znaků a musí tam být veliké a malé písmeno, číslice, zvláštní znak atd. Instaloval jsem jako tester macOS Big Sur a nemohl jsem zjistit jak zadat @ protože zde nebyla lokalizovaná klávesnice, sice jsem na to stejně sám přišel, ale už mě nebaví řešit neustále hlouposti. Prý to programátoři a administrátoři myslí s námi dobře, to je něco jako nošení roušek, všeho moc škodí.

Jste dobří k hříšníkům a od hříšníků nemůžete očekávat to že vám vaši dobrotu oplatíAno, bez úspěchu je z tebe ubožák. Je to obrazně jako ve sportu, kde je 1% sportovců na to dobře a 99% sportovců je na tom zle, vše je zde hra o úspěch a tak je zde veliká konkurence ve které je těžké uspět. Většinou je zde úspěch dočasně a tak jsme jednou nahoře a potom jsme zase dole, úspěch je protikladem neúspěchů, vše se zde točí okolo ohraničených protikladů mezi kterými je napětí a tato energie zde se vším pohybuje a tak jedinou jistotou smrt je. Neustále vychází mnoho knih o tom jak být úspěšný snadno a rychle pomocí zázračné metody, to vše je ale teorie co v praxi nefunguje, pokud jsi hloupý a nemocný tak nemáš naději na úspěch jedině že bys vyhrál první cenu v loterii nebo zdědil miliony. Četl jsem obrovské množství knih od 10 let do 60 let a pokud shrnu informace z knih získané tak mohu říci že nejvíce informací je v přírodě a lidové moudrosti, třeba všechny ideologické a filosofické knihy jsou o tom že dobrota je žebrota, protože jste dobří k hříšníkům a od hříšníků nemůžete očekávat to že vám vaši dobrotu oplatí.

Mladý prezident v mladé vláděLidi už mají dost starých prezidentů co jsou ve staré vládě, je třeba začít s kontrolou u všech státních zaměstnanců a stanovit věkový limit na státní zaměstnance od prezidenta až po soudce, bude zde věkový limit 40 let a tak kdo tento limit překročí, bude muset opustit místo státního zaměstnance, stát nemůže být dojnou krávou pro staré zaměstnance, všude chtějí zaměstnavatelé jenom lidi do věku 40 let a stát se tomu musí přizpůsobit a zaměstnávat jenom lidi do věku 40 let a tak pokud prezident dosáhne věku 40 let tak bude muset opustit funkci prezidenta republiky a stejně na tom budou i poslanci a senátoři, padni komu padni. Díky mladým státním zaměstnancům nám bude lépe protože mladí zaměstnanci pracují rychle a nechybují, co ale budeme dělat s lidmi co jsou dlouhodobě nezaměstnaní díky vysokému věku? Pošleme tyto lidi do rezervace a zde přežijí jenom nejlepší jedinci, je třeba začít škrtat náklady, protože státní dluh rychle narůstá díky tomu, že nám vládnou staří lidé ve starém kolektivu.

Ráj kde se nelže a nekradeJinověrce je třeba eliminovat v krematoriu. Jinověrce poznáte podle toho že lžou, a jak víme tak ten kdo lže i krade, pokud chceme zde mít ráj ve kterém se nelže a nekrade tak musíme eliminovat jinověrce co lžou. Začneme proto s digitální globální kontrolou všech lidí od narození do smrti v reálném čase, jakmile umělá inteligence označí někoho za lháře tak ten jedinec bude okamžitě eliminován v krematoriu, pro nikoho zde nebude výjimka ani imunita padni komu padni. Vše je o pravidlech a kontrole jejich dodržování, bez pravdy nemůže žádná organizace optimálně trvale fungovat, pravda je základem na kterém stojí naše konzumní civilizace, reklama zde není od toho aby nás klamala a přinášela veliké zisky těm co si reklamu zaplatili.

Reklama to je; móda, politika, náboženství, sekta, pohádka, morálka, atd. podívejme se na pravidla podle kterých zde žijeme, v těchto pravidlech je mnoho lží a proto máme blbou náladu, nahradíme proto pravidla za umělou inteligenci, umělá inteligence každému řekne co je pro něj optimální ona nebude mít potřebu dělat z tebe hlupáka a chudáka. Už nebudeme potřebovat k ničemu; peníze, vlastnictví, protekci, tituly, reklamu, knihy, atd. bude to veliký krok pro lidstvo kdy zde skončí očistec a bude zde pro nás ráj kde se nelže a nekrade.