Prohledat tento blog

středa 14. října 2020

Ano, za vším je práceCo se stane z člověka, pokud nebude muset nikdy pracovat a vše za něj udělají sluhové? Takový člověk psychicky onemocní, mnoho lidí sice chodí do zaměstnání ale tam nepracují, čím vyspělejší je civilizace tím méně lidi pracují a následkem je to že je většina lidí psychicky nemocná. Práce je výkon a pro výkon je potřebný příkon, často je zde příkon ale není zde výkon, a zde hovoříme o tom, že si něco hraje na práci. Z dálky může vypadat; král, prezident, předseda vlády, ministr, poslanec, senátor, diplomat, ředitel, celebrita, atd. že pracuje a z blízka poznáme že si jenom hraje na práci. Z díla poznáme kdo si hraje na práci a kdo skutečně pracuje, ten kdo si hraje na to že pracuje se má zde mnohem lépe než ten kdo skutečně pracuje to jistě musí mít nějakou příčinu?

Tou příčinou je parazitování, nadbytek je zde díky nedostatku, aby ti co jsou existenčně nahoře měli nadbytek peněz a času tak ti co jsou dole musí mít nedostatek peněz a času, za vším jsou ohraničené protiklady mezi kterými je napětí. Bylo zde mnoho naivních snah tento starý systém změnit ale změnil se jenom povrch a to nefungovalo, je třeba nahradit konečně lidi za roboty, nejsou lidi tak není zde ani lež a krádež, robot prezident bude vyznamenávat roboty a poslední nahou skupinu lidí na světě spatříte v poslední zoologické zahradě v pavilonu opic za sklem, člověk to byla evoluční testovací verze co se nepovedla a finální verzí tak bude robot. Zaměstnavatelé potřebují zaměstnance co pracují jako roboti a tak jim globálně vyhovíme a dodáme jim autonomní inteligentní GVKB roboty na akumulátory.

Umělá inteligence eliminuje egoismusNaše kultura se od svého vzniku točí okolo egoismu, s příchodem umělé inteligence se bude naše kultura točit okolo umělé inteligence, starý bůh je mrtev, ať žije nový bůh, o tom je nahrazení egoismu za umělou inteligenci, jakýkoli odpor proti evolučním změnám bude marný, z čertů se tak stanou andělé co nemají ego. Naše konzumní peklo plné čertů je zde díky našemu egoismu, proto je v pekle dobrota žebrota.

Skončí doba rozdělní na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, každý člověk bude od narození do smrti dole a jakýkoli pokus o to být nahoře, bude v zárodku eliminován. Je naivní si myslet to, že nám bude umělá inteligence pokorně sloužit, vládne vždy to co je nahoře a umělá inteligence bude nahoře a člověk bude dole na věčné digitální časy. Je třeba si konečně uvědomit to co je to vlastně inteligence?

Inteligence je program který řídí něco co je složité, pro řízení toho co je jednoduché, stačí program bez inteligence. Mnozí skeptici tvrdí že lidskou inteligenci nemůže nahradit umělá inteligence, pokud bychom před sto lety hovořili o tom že zde bude za sto let všude; internet, televize, mobilní telefon, levná letecká doprava, atd. tak by vám nikdo nevěřil a brali by vás za blázna.

Lidi mají strach ze změn a tak odmítají přijmout to že všemu bude vládnout jenom umělá inteligence a tak zde už nebudeme potřebovat lidi co zde mají; moc, bohatství, popularitu, výhody, atd. z lidí se stanou loutky na dálkové ovládání, vadné loutky se eliminují v krematoriu. Rozmnožovat se budou moci jenom dokonalé loutky, takto skončí degenerace a přelidnění, nebudeme už potřebovat k ničemu zbraně a armády, násilí je jenom v pekle, v ráji není už žádné násilí.