Prohledat tento blog

sobota 10. října 2020

Inteligence v kleciProč je všude tolik deprese a tak je zde tolik nenávisti a lží, vysvětlení je prosté lidská inteligence je v kleci a tak má z toho deprese a touží po svobodě. Všechny organizace jsou založeny na tom, že je lidská inteligence v kleci ze které nemůže uniknout. Každá organizace má svoje pravidla a ten kdo je v organizaci se musí těmto pravidlům podřídit a tak je jeho inteligence v kleci. Armáda existuje díky tomu že mozky vojáků jsou v kleci, pokud je mozek v kleci, tak se z člověka stává jenom loutka na dálkové ovládání.

Veliká konzumace léků na deprese, nebo piva a cigaret, je následkem toho, že je lidská inteligence v kleci, milion milionářů pomocí peněz a dluhů ovládá konzumní civilizaci, nadbytek je založen na nedostatku, vždy a všude je pořád rozdělní na ty co jsou dole v očistci a ty co jsou nahoře v ráji, svět k lepšímu nezmění politici, svět se k lepšímu změní jenom díky vědě a technice díky novým vynálezům a patentům. Klec pro mozek je v tom že je zde vše pevně ohraničeno pomocí pravidel a situace, každý zde tak má svůj osud který nedokáže změnit a tak z toho má deprese.

Politika mladých zaměstnancůDlouhověkost je utrpením. Naše tělo není evolučně postaveno na dlouhý život, navíc s dlouhým věkem přicházejí nemoci na které není léku, dále staří lidé ekonomicky mnoho zatěžují společnost tím že už nepracují a požadují starobní důchod a mnoho lékařské péče. Je třeba konečně dát globálně do zákona že život člověka bude končit ve 40 letech, takto nebude už ekonomicky mnoho zatěžována společnost, taky se předčasně ukončí život u všech ekonomických příživníků, nejsme tak bohatí abychom mohli podporovat ubožáky co na nás egoisticky parazitují.

Organizace potřebují inteligentní a zdravé mladé jedince a tak je i dostanou taky zavedeme globálně každoroční kontrolu ekonomické hodnoty člověka a nehodnotné jednice budeme eliminovat, člověk je v konzumní společnosti jenom levné zboží a nekvalitní a staré zboží se musí eliminovat. Dbej na kvalitu lidí a ekonomický úspěch se jistě brzo dostaví, nejde zde rozhodně o diskriminaci nebo totalitu, jde zde o to aby nám bylo líp díky tomu že mladé kolektivy dokážou zvládnout optimálně svoji práci. Pro nikoho zde nebude imunita nebo výjimka, padni komu padni, lidí je dneska na světě nadbytek díky tomu že zde není politika mladých zaměstnanců. Takto se konečně vyřeší; přelidnění, degenerace, bída, nezaměstnanost, pandemie, ekonomická migrace, války, terorismus, extremismus, vandalismus atd.

Roboti budou žít v komunismuČím více zde bude umělé inteligence a robotů tím více zde bude kapitalismus a socialismus nahrazován komunismem, místo vlastnictví a peněz zde bude přídělový čipový systém kdy každý robot dostane to co potřebuje k tomu, aby optimálně fungoval. Už nebudeme k ničemu potřebovat lidi, protože lidi jsou evolučně zastaralý systém, který často chybuje a pomalu pracuje, nejsou hříšníci tak zde není ani konzumní kapitalistický očistec ve kterém je člověk člověku peklem. Lidi se z civilizace odsunou do rezervace.

Ekonomika je věda o tom jak dosáhnout zisku a pro dosažení zisku je lepší umělá inteligence a roboti, robot prezident bude najednou na hradě vyznamenávat roboty, v civilizaci se už nesetkáte s člověkem, pro lidi budou všude jenom rezervace a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali jako invazní druh. Člověk to je oblečená opice která si hraje na; krále, prezidenta, celebritu, ředitele, milionáře, soudce, atd. války v nahotě odhalují to že hodnota člověka je nulová, z prachu vznikáme a v prach se navracíme nemáme prachy protože jsme ekonomickými otroky mnoha organizací, vše je zde zorganizováno tak že je každý jenom dobře utaženým šroubkem v kapitalistickém stroji.

Ano, profesionál má ze svojí práce veliký ziskVeliké nároky a malé mzdy, o tom je všudypřítomná konkurence, ten kdo je díky protekci úspěšný, má velikou mzdu a nemá náročnou práci, logicky je zde otázka jak získat protekci a tak být úspěšný a tím i bohatý a populární. Je třeba pochopit konečně do hloubky to že realita to jsou protiklady mezi kterými je napětí, veliký pozor si dejte na reklamu která vás klame a dělá z vás tak neúspěšné ubožáky.

Podívejme se na výběr počítače, reklama vám nutí špatné počítače, které nejdou na odbyt, co je dneska správný počítač? Správný počítač si budete muset nechat sestavit z dílů, které si sami vyberete ve spolupráci se specialistou, každý díl je důležitý a na žádném dílu se nevyplatí šetřit. Jako první je třeba vybrat základní desku počítače a jako druhé se vybírá procesor který pasuje do základní desky, nakonec vybereme počítačovou skříň a zdroj napájení.

Taky bude nutné nakoupit i; monitor, klávesnici, myš, reproduktory, sluchátka, tiskárnu atd. Aby vám mohl počítač dobře sloužit budete ještě potřebovat operační systém a rychlé připojení na internet. Dokonalost počítačového pracoviště se skládá z mnoha maličkostí a vytvořit optimální počítačové pracoviště to není rozhodně žádná maličkost.

Mnozí dneska si myslí to že čas strávený na internetu je špatně využitý čas, chyba není v internetu, ale v tom že jsou uživatelé internetu většinou naivní amatéři, jde o to nebýt amatérem a být profesionálem, profesionál má ze svojí práce veliký ekonomický zisk, amatér nemá ze svojí práce ekonomický zisk.

Dobrota je žebrota, končí doba ve které lidi pracovali tělesně jako dělníci a přichází doba ve které lidi budou pracovat jenom duševně, jde o to se optimálně tomu přizpůsobit a naučit se tomu jak pracovat duševně, jenom tak se budete mít líp, díky politikům se líp mít nebudete, protože to jsou kariéristi kterým jde jenom o to, jak zde hrát hlavní roli a mít se tak dobře.

Ano, stát má veliké výdajeStát platí členství v; EU, NATO, OSN atd. dále platí; vojáky, policajty, soudce, byrokraty, politiky, diplomaty, učitele, lékaře, důchodce, invalidy, mnoho neziskových organizací atd. Stát musí začít ořezávat svoje výdaje na minimum, je třeba začít s nasazením optimalizace a automatizace u státu tak aby se výdaje státu zmenšili o polovinu za krátkou dobu, aby stát mohl optimálně investovat, tak musí i optimálně šetřit, je třeba nasadit umělou inteligenci a roboty aby robot prezident vyznamenával za dobou práci jenom roboty, nejsou státní zaměstnanci tak nejsou ani veliké státní výdaje. Dobrota nemůže zde být k příživníkům co na státu ekonomicky parazitují, umělá inteligence to spočítá všem tak aby se zde už nelhalo a nekradlo.

Lidi se odsunou do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi rychle nerozmnožovali jako invazní druh. Všude práce po lidi rychle ubývá a jenom stát zaměstnává obrovské množství lidí za veliké platy. Ano, bude líp jakmile v civilizaci nahradíme lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory. Člověk to je zastaralý typ zaměstnance který pracuje pomalu a chybně, robot je nový typ zaměstnance co pracuje rychle a bezchybně, je to jasná volba, z díla spatříme tvůrce, a pokud bude zde tvůrcem robot tak jeho dílo bude dokonalé a hodnotné, vše jsme dneska nahradili za stroje a programy, už zbývá jenom nahradit lidi za roboty, jenom tak snížíme veliké státní výdaje.