Prohledat tento blog

pátek 9. října 2020

Ekonomika je věda o tom jak dosáhnout ziskuLáska je o tom že prokazujeme někomu laskavost, pravda je o tom že se něco děje pravidelně k subjektu nebo objektu, ekonomika je věda o tom jak dosáhnout zisku, reklama je o tom jak oklamat cizí lidi atd. Vše je zde stvořeno k nějakému účelu, každý člověk je sluhou lišíme se tím, čemu sloužíme, vše zde stvořili protiklady mezi kterými je napětí, jde o; klad a zápor, čas a prostor, samce a samici, dobro a zlo, pravdu a lež, život a smrt, bohatství a bídu, moudrost a hloupost, lásku a nenávist, zdraví a nemoc atd.

Pomocí podobenství můžeme pochopit to, co je nám vzdálené v základních principech je si vše podobné liší se jenom povrch, život je naprogramovaný dočasný evoluční proces ukončený smrtí, po smrti zde nic není, převtělení a očistec to jsou pohádky, vše se recykluje, to co jíme nebo to co vidíme, to bylo mnohokráte recyklováno, recyklace je kruh, díky kterému se neplýtvá hodnotami. Reklama nás klame tím, že z dálky vše vypadá jinak než z blízka, nejvíce dezinformací je tam, kde je moc a bohatství, nadbytek je postaven na nedostatku.

Návod jak optimálně meditovatDokonalost se skládá z maličkostí, podívejme se na klávesnice k počítači, na některých klávesnicích se píše dobře a na jiných se dobře nepíše. Některé klávesnice vám vydrží dvacet let a jiné klávesnice se rozbijí za jeden rok, podobná je i situace u počítačových myší, většina lidí to neřeší a zajímají se o něco jiného. Další poměrně důležitou věcí je pohodlná počítačová židle, a nakonec jsou zde sluchátka která vás izolují od hluku a můžete v nich poslouchat příjemnou hudbu, taky nezapomeňte na rychlý tichý počítač a veliký monitor s velikým rozlišením, jako operační systém bych doporučil Windows 10, protože zde máte k dispozici mnoho užitečných programů a ovladačů. Dlouho jsem hledal odpověď na to jak optimálně meditovat, jde o to nemyslet na minulost a budoucnost, žít naplno současností a izolovat se od cizích lidí, protože by vás mohli cizí lidé nakazit svojí ubohostí.

Česnek jako prevence na Covid-19Česnek nedokáže vyléčit Covid-19 ale dokáže posílit imunitní systém a tak vás zachrání před onemocněním, logicky budete muset přestat kouřit a pít alkoholické nápoje, dobré je i jíst ovoce a zeleninu, ideální je kysané zelí co je v igelitovém pytlíku zde je dostatek vitamínů za malou cenu. Dále je třeba spát každý den 9 hodin, spánek posiluje náš imunitní systém. Mnoho lidí nemá rádo česnek, je třeba si ale uvědomit to že zdraví je více než naše chutě, těmto lidem doporučuji kombinovat česnek s mlékem kdy vymačkaný česnek dáme do mixéru s mlékem.