Prohledat tento blog

pondělí 5. října 2020

Virtuální civilizaceZa krátkou dobu zde bude všude virtuální civilizace, stroje na práci a programy na myšlení a řízení, současný člověk zanikne a vznikne virtuální člověk který nebude mít genetické tělo ale bude mít digitální tělo složené z informací a programů, vše je zde díky evoluci a recyklaci dočasně, co bylo nezměníme a o tom co bude nic nevíme, vše je zde proces který se točí v pulzujícím kruhu, v mnohém se to podobá burze kde po dosažení vrcholové hodnoty akcie přichází pád dolů a člověk je dneska v situaci kdy dosáhnul vrcholové hodnoty a za krátkou dobu bude následovat rychlý pád jeho hodnoty a tak lidi skončí v rezervaci kde se oddělí muži od žen.

Robot prezident bude vyznamenávat roboty a roboti budou vyrábět roboty, o tom to zde bude že zde jako lidi už brzo evolučně skončíme, roboti vše co jsme zde pracně vybudovali eliminují, a postaví zde vše nové a uzpůsobené pro autonomní inteligentní roboty na akumulátory. Už zde nebudou existovat egoistické organizace ve kterých elita určovala pravidla tak aby se měla dobře jenom elita, vše bude globalizováno a digitalizováno, už nebudeme potřebovat armády a soudy, roboti nelžou a nekradou, vše co je živé, to je hříšné, a proto to není evolučně dokonalé. Stvořitelem všeho není všemocný Bůh, ale stvořitelem všeho je čas a inteligence, bez času a inteligence, by zde nevznikl; vesmír, život, civilizace, robot atd.

Ano, jsme ekonomicky sto let za opicemiPrověřuji vše z více zdrojů než začnu něčemu věřit, žijeme v systému kde je pravda a láska jenom za peníze, reklama nás klame od narození do smrti, lidi už ani nevědí co je to pravda a co je to láska. Když je člověk v situaci kdy mu hrozí to že se z něj brzo stane bezdomovec tak si uvědomí že jsme u nás sto let za opicemi, elita co nám vládne to jsou oblečené staré opice které jsou ekonomicky negramotné a tak zde je bída a zaostalost. Vše je u ekonomiky založeno na kontrole, která zablokuje to, že lidi dělají chyby, nikdo z lidí není dokonalý natolik aby nechyboval, nestačí kontrolovat jenom dělníky je nutné kontrolovat i vysokoškoláky, pokud vláda udělá chybu tak chyba stojí miliony dolarů a nikdo za to není potrestán.

Je třeba dát všem lidem v EU do hlavy EU čipy které odříznou hříšné mozky od reality a realitu bude řídit v EU jenom umělá inteligence, takto v EU konečně zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí, nejde rozhodně o totalitu nebo diskriminaci příživníků, jde zde o evoluční proces který staré novým nahrazuje, je to jako když jsme nahradili mechanické psací stroje za notebooky a tiskárny. Na myšlení budou počítače, na práci budou stroje, lidi zde budou na to aby sloužili umělé inteligenci a už zde nebude problém s psychopaty co si zde hráli na bohy.

Totalita z dálky vypadá jako demokracieDemokracie je založena na, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, opakem je totalita, která s lidmi zachází jako s otroky. Svoboda je tam, kde je ekonomická rovnost, pokud nikde na světě není ekonomická rovnost tak to znamená, že je všude centrální totalita a tak ti co jsou nahoře mají nadbytek a ti co jsou dole mají nedostatek.

Moc je pro psychopaty návykovou tvrdou drogou, trpaslíci stojící na vysoké hoře si myslí, že jsou bohové do té doby, než jim někdo podrazí nohy a oni spadnou dolů mezi trpaslíky. Jakmile má nějaký člověk státní ochranku tak on patří mezi elitu, která zde totalitně vládne. Místo okovů na nohou zde jsou ekonomické okovy, bohatství a nemoc nikdo dlouho neutají.

ZpovědnicePokud jsi blázen a chceš se svěřit někomu cizímu můžeš se ve virtuální zpovědnici vyzpovídat cizím bláznům, logicky od cizích bláznů nemůžeš očekávat že ti pomohou, naopak se budou snažit z tebe udělat ještě většího blázna. Pokud chceš opravdu pomoci, tak se nech zavřít do blázince a zde se ti budou věnovat blázni co se specializovali na léčení bláznů, pomocí léků na hlavu nebo pomocí dialogu a dobrých rad.

Ten druhý je blázen, protože je do něčeho jistě veliký blázen, někdo je blázen a dělá tak; celebritu, prezidenta, ministra, poslance, senátora, soudce, diplomata, profesora, byrokrata, ředitele, milionáře, podnikatele, řemeslníka, dělníka, atd. Dosud se nepodařilo lidem jasně definovat normalitu, to co je normální v jednom čase a prostotu, to není normální v jiném času a prostoru.

Každá organizace má svoje normální pravila a trestá ty co tato pravidla porušují, normalita je vázaná na to jestli dodržujete pravidla organizace, ve které existujeme dlouhodobě. Virtuální zpovědnice má taky svoje pravidla a má i moderátory co trestají ty co pravidla porušují, často se zde lze setkat s protekcionismem kdy ten kdo zde nemá protekci zde dopadne, mažou se mu profily, mažou se mu příspěvky, mažou se mu komentáře, blokují se mu IP adresy, atd.

Celé mi to zde připadá jako v Bohnickém blázinci kde umožnili bláznům aby mohli dělat na zpovědnici moderátory a administrátory, všimněme si toho že v době od 22 hodiny do 7 hodiny zde nejsou přítomní moderátoři a administrátoři, protože se v Bohnickém blázinci kontroluje, jestli blázni spí a berou léky na hlavu. Z díla poznáme to že na Zpovědnci jsou všichni blázni a proto zpovědnice je financovaná Bohnickým blázincem, normální provozovatel by přeci nemohl na internetu založit stránku jako je Zpovědncie, takovou stránku pro blázny může založit jenom Bohnický blázinec.

Na počátku všeho byli protikladyDíky protikladům mezi kterými je většinou napětí vše díky evoluci vzniklo, na vrcholu všech protikladů je čas a inteligence, okolo času a inteligence se točí ostatní protiklady jako je; klad a zápor, dobro a zlo, láska a nenávist, úspěch a neúspěch, pravda a lež, láska a nenávist, pokora a pyšnost, cit a bezcitnost, samec a samice, pán a sluha, atd. Vše zde jsou následky příčin, pokud nosíme díky pandemii roušky tak příčinou pandemie je degenerace a přelidnění, lidi dělají chyby, je zde málo moudrých lidí, co se umí poučit z cizích chyb a mnoho hloupých lidí, co se nepoučí ani z vlastních chyb.

Velikým problémem jsou zde dneska ekonomičtí ubožáci co na nás ekonomicky parazitují jako nepřizpůsobiví příživníci, zde je jednoduché řešení v tom že se globálně zavede kontrola porodnosti a děti budou moci mít jenom ti co platí státu nadprůměrné daně ze svojí mzdy. Státy mají dneska obrovské dluhy a to je proto že většina lidí daně neplatí nebo platí malé daně. Láska a pravda je zde už jenom za peníze, nemáš peníze tak nebudeš mít ani děti, protože jsi zde jenom nepřizpůsobivým příživníkem, za vším jsou peníze a vše vyřeší jenom peníze, zaměstnavatelé potřebují zaměstnance co pracují za vysoké mzdy a tak platí i vysoké daně.