Prohledat tento blog

sobota 3. října 2020

Klub bleskové ekonomické reformyAmatérů co si hrají v EU na to že všemu rozumí, je zde jako much a najít v EU někoho kdo ví jak profesionálně rychle vyléčit ekonomiku a politiku v EU optimálně, to je jako marně hledat jehlu v kupě sena. Problémem je zde neschopnost nahradit lidi za stroje a programy, bez práce strojů a programů nevyléčíme v EU ekonomiku a politiku, vyspělá bohatá civilizace je postavená na využívání strojů a programů, investice do strojů a programů se vyplatí pokud stroje nahradí lidi co pracují; pomalu, chybně, draho, atd. Optimalizace a automatizace může v EU zrušit za rok polovinu pracovních míst a to povede ke zkrácení pracovní doby na polovinu místo 40 hodin týdně budeme týdně v EU pracovat jenom 20 hodin a to za stejnou mzdu jakou dostáváme za 40 hodin týdně.

Dále je třeba začít pracovat na tom, aby zde byla pro každého v EU možnost pracovat z domova, pomocí internetu za veliký plat, to znamená dovést v EU digitalizaci do takového stavu, že nebudeme muset vše řešit osobně. Vše jde optimálně naprogramovat tak že robot prezident bude na hradě vyznamenávat roboty, stát už nebude zaměstnávat lidi a bude na práci využívat jenom autonomní inteligentní roboty na akumulátory. Začneme v EU kontrolovat hodnotu u lidí pomocí testů a v nemocnici, nehodnotný genetický materiál se v EU optimálně recykluje, nejsme tak bohatí abychom mohli krmit v EU příživníky co na nás egoisticky parazitují, kdo neplatí veliké daně v EU ten bude recyklován. Život je hra o hodnoty, ten kdo nedokáže vyhrávat má smůlu a bude recyklován, z prachu vše vzniká a v prach se vše navrací, to že nemáš prachy, je tvoje chyba, jak si to každý udělá takové to má.

Windows vs openSUSEPokud podnikáte nebo obchodujete profesionálně tak vám časem dojde to že Windows není bezpečný a stabilní, máte dvě možnosti a to koupit si drahý zastaralý počítač od Apple, který má nainstalovaný mac OS Big Sur, nebo místo Windows používat openSUSE. Taky je možné programově rozdělit pevný disk a nainstalovat si na něj jako druhý operační systém openSUSE, při startu počítače si vyberete operační systém Windows nebe openSUSE. Existuje mnoho kvalitních Linuxových distribucí jako je; Ubuntu, Debian, Kubuntu, Fedora, Manjaro, elementary OS atd. každá Linuxová distribuce má svoje výhody a nevýhody. Výhodou Windows je univerzálnost a dostupnost mnoha programů a ovladačů.

Windows si díky univerzálnosti a dobré lokalizaci udržuje dlouhodobě největší počet uživatelů, poslední verze Windows je už poměrně stabilní a bezpečná pokud si umíte vše správně nastavit. Většina počítačů se dneska prodává s předinstalovaným operačním systémem Windows, často je zde i nainstalováno mnoho zbytečných programů které je obtížné odinstalovat a tak to mnozí řeší novou čistou instalací Windows. Nejdůležitějším programem v počítači je prohlížeč internetu, nejužívanějším prohlížečem je Google chrome který funguje na mobilních telefonech i na každém počítači, stejně kvalitní je; Safari, Firefox, Edge, Brave, atd.

 

Ano, trpaslík stojící na vrcholu mocenské pyramidy si myslí že je obrPeterův princip je zásada, podle níž jsou zaměstnanci organizace povyšování do vyšších pozic na základě výkonu a zásluh, které podali během působení v pozici nižší. Neexistuje ovšem žádný vztah mezi kvalitou výkonu podaného na nižší pozici, a schopností plnit často diametrálně odlišné požadavky, které jsou spjaty s pozicí vyšší. Bývá pak pouze otázkou času, kdy bude poměrně úspěšný zaměstnanec povýšen do funkce, kde mu jeho schopnosti a dovednosti stačit už nebudou. Každý kariérista má tedy jistou šanci, že na vysokém stupni kariérního růstu se stane amatérem.

A tak funkčnost organizace ve skutečnosti závisí na výkonu masy podprůměrných, kteří povyšováni nikdy nejsou, protože to nejsou kariéristi. Tento problém je zde všude mnoho tisíciletí, obrazně trpaslík stojící na vrcholu mocenské pyramidy si myslí že je obr, do té doby dokud mu někdo nepodrazí nohy a on spadne tak mezi trpaslíky. Jde o selhání kontroly která je běžná v přírodě a ve sportu, jak je možné to že kontrola selhala a slepý vede slepé a tak všichni spadnou do jámy plné hnoje. Za selháním kontroly je vždy centrální monopol, RVHP zaniklo díky monopolu a stejně zanikne díky monopolu brzo i ubohé EU.