Prohledat tento blog

úterý 29. září 2020

Přej civilizaci a dej civilizaci to co potřebujeVšichni jsou jenom loutky, které mnohé snadno ovládá, a tak každá loutka zde hraje hru podle pravidel, pokud pravidla neurčuje situace a určuje je organizace tak je zde blbá nálada. Problém je vždy ve vzdálenosti, mezi těmi, co jsou nahoře a těmi co jsou dole, moc je postavená na bezmoci a bohatství je postavené na bídě. Není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, atd. Je zde všude mnoho tisíciletí jenom pokrytecký egoismus, dobrota je přeci žebrota.

Za vším je naše inteligence, která se snaží o to abychom se měli lépe než se mají ostatní, a tak zde jsou mezi námi konflikty ve kterých se někdy i zabíjíme. Jediným možným řešením je přemístit lidi do rezervací a civilizaci přenechat strojům a programům, nejsou v civilizaci lidi tak zde nejsou s lidmi problémy. Člověk to byla evoluční testovací verze a finální evoluční verzí je autonomní inteligentní robot na akumulátory.

Každý zisk je spojen se ztrátouV okamžiku, kdy jsi začal pracovat za ubohou mzdu, tak jsi se stal zaostalým ubožákem, který je sto let za opicemi, práce za mzdu je evoluční chybou, pracovat a myslet mají stroje a programy, lidi mají žít v rezervaci, kde nebudou muset chodit do školy a zaměstnání, vše co zde v civilizaci prací a myšlením vytváříme, to je jenom marnost, protože vše je zde evolučně dočasně, snažíme se o to abychom se měli díky civilizaci líp, ale jenom vytváříme pro sebe psychické vězení, ze kterého se snažíme utéci do přírody. 

Každý zisk je spojen se ztrátou, když se k jednomu přiblížíme tak se od jiného zase vzdálíme. Komu není rady tomu není ani pomoci. Dobrota z nás učinila žebráky a tím máme deprese se kterými si nevíme rady. Přenechme naši civilizaci strojům a programům ať si zde robot prezident vyznamenává roboty, my odejdeme do rezervace a zde odložíme oblečení, tím z nás budou zase spokojené opice.

GVKB PC 2021  1. AMD RYZEN 7 3700X
  2. MSI X570-A PRO
  3. HyperX 32GB KIT DDR4 3600MHz CL17 FURY Black series
  4. Fractal Design Define R6 Black
  5. XFX Radeon RX 5600 XT THICC II Pro 6G
  6. Seasonic Core GM 500 Gold
  7. WD Red 4TB
  8. Apacer PP3480 256GB


Apple je originálZ dálky vypadá nový produkt od Apple dokonale, ale z blízka poznáte že je to drahý průměrný produkt, nebuď otrokem módních novinek od Apple a vybírej si digitální produkty podle technických parametrů a kvality. V mnohém mi produkty od Apple připomínají sektu která je uzavřená před realitou. Pochopte konečně že všechny technické produkty rychle evolučně stárnou a tak za tři roky jste donucení ke koupi nového digitálního produktu od Apple, většinou platí u technických produktů zásada čím je to větší a těžší, tím je to i lepší, vše co je malé a lehké to jsou vyhozené peníze.

Pokud si kupujete potraviny tak se nic nestane pokud špatnou potravinu vyhodíte, problém je s drahým produktem od Apple který je vám líto vyhodit. Reklama konzumenty klame, každý chce být úspěšný a pokud nemůže uspět kvalitou a cenou tak se spoléhá na drahou reklamu která oklame konzumenty. Nejvíce Apple prodává; telefony, tablety, hodinky, počítače, atd. vše je vyrobeno v Číně v USA se dělají jenom programy a návrhy nových produktů. Já používám počítač Lenovo Legion, jako telefon používám Xiaomi.