Prohledat tento blog

sobota 19. září 2020

Správně naprogramovaný mozekMnoho let hledám nejlepší lék na nemoci, co nás trápí a dospěl jsem k tomu, že nejlepším lékem na většinu nemocí v nás a okolo nás je pohyb, jakmile zde není pohyb tak následkem je zakrátko nemoc. Není zde jenom pohyb našeho těla, když pracujeme a sportujeme, je zde i pohyb našich myšlenek a pohyb chemických látek v nás, stejně tak je důležitý i pohyb peněz, které jsou krví ekonomiky.

Civilizace nám přinesla výhody a díky těmto výhodám začalo docházet k tomu, že se pohyb začal zpomalovat a tím začali přicházet problémy a nemoci. Pohyb nelze ničím nahradit, pohyb je pevným bodem, kolem kterého se v ekosystému vše točí, jsme existenčně závislí na pohybu více, než si umíme představit. Podívejte se na zvíře, které uvězníte v kleci, jak ztratí chuť na jídlo, bez pohybu nemá pro zvíře život zde žádný smysl.

Duševně nemocný člověk je zavřen do malé místnosti a musí polykat silné prášky na uklidnění, je to absurdní svět, ve kterém specialisté nepomáhají trpícím a spíše jim mnoho škodí, protože jim byl chybně civilizací naprogramován jejich mozek! Je třeba pro duševně nemocné lidi postavit bazén a nechat je zde plavat a je nutné, aby zde byla i sauna a mnoho čerstvého ovoce a zeleniny.

Tak jako je pro duševně nemocné potřebný tělesný pohyb tak je potřebný i pohyb myšlenek, který je zde díky dialogu mezi lidmi, tam kde je ve všem neustálý pohyb, tam není místo na drogy, se zastavením pohybu je zde nuda spojená s konzumací drogy. Podívejte se na psa jak je šťastný když přijdete domů a jdete s ním na dlouhou procházku, stejně tak i děti potřebují každý den mnoho pohybu na čerstvém vzduchu v přírodě. Neříkám zde nic nového, co by lidi již nevěděli, přesto to musím připomenout, protože se vše v nás a okolo nás začalo nebezpečně díky lenosti zastavovat, a tak je zde mnoho problémů a nemocí u těla a psychiky.

Ano, kdo se stará o cizí ten přijde o svojeJak se stát bohatým profesionálem? Všude je konkurence, jenom ten kdo je nejlepší, se stane bohatým profesionálem, je naivní si hledat něco, kde není konkurence a tak je snadné zde být nejlepším, jenže zde není zisk peněz a výhod. Obrazně je konkurence jako sportovní závody, proč nejsi nejlepší v nějaké specializaci? Jablko nepadne daleko od stromu, genetika a výchova vytváří náš osud, který určí, jestli budeme nejlepší nebo jestli nebudeme nejlepší. Nevěřte na zázraky, zázraky fungují jenom v pohádce nebo ve snu, každý čas a prostor má svoje ohraničení a svoje pravidla, nesnažte se kopírovat ty, co byli úspěšní, tak to nefunguje, hledejte to, pro co máte talent a snažte se ten talent rozvinout.

Všechny teorie úspěšnosti jsou v praxi k ničemu, život je hra podle pravidel, která určuje situace nebo organizace, není zde žádný bůh, který by vám mohl s něčím pomoci, jak si to uděláte takové to i máte, vše je zde příčina a následek. Vše je ohraničeno protiklady, mezi kterými je napětí, tato energie zde se vším pohybuje, ten druhý je čert který myslí na čertoviny, proto je zde konzumní peklo ve kterém je dobrota žebrota, čiň čertům dobře a peklem se ti odmění, za každý dobrý skutek je zde spravedlivý trest, kdo se stará o cizí ten přijde o svoje.

Covid-19 je mediální bublinaKdo vlastně umírá na Covid-19? Umírají jenom lidé se špatnou imunitou, ti co mají dobrou imunitu, bez problémů zvládnou nakažení Covid-19. Proč tolik lidí nemá dobrou imunitu? Příčnou je degenerace způsobená civilizací, civilizace funguje jako nemocnice a následkem je degenerace. Potřebujeme restartovat civilizaci tak aby už nebyla civilizace pro lidi nemocnicí, ve které jsou časté pandemie, vše je o kontrole kvality.

Nejsme tak bohatí abychom zanedbali kontrolu kvality a eliminovali vše co je nekvalitní, začneme z civilizace přemísťovat nekvalitní jedince do rezervace a zde oddělíme muže od žen, aby se už nekvalitní jedinci nerozmnožovali. Už zde bylo dost sociálního populismu, který nefunguje, člověk je zde od toho aby sloužil profesionálně člověku a pokud to nezvládne tak bude existovat v rezervaci, kde nebude už mít výhody civilizace. Lidská práva jsou jenom utopie, protože zapomínají na to, že ten kdo si neplní profesionálně svoje povinnosti, ten nemůže mít i lidská práva.

Ano, sociální populismus vytváří blbou náladuJak pomoci ubožákům? Vše je ohraničeno protiklady, mezi kterými je napětí a toto napětí je zdrojem energie, který se vším pohybuje, evoluce neustále vše kontroluje a tak staré novým nahrazuje, problémy nastávají, pokud člověk chybuje a nedokáže se přizpůsobit situaci a organizaci, jak pomoci ubožákům? Jediné možné řešení je přemístění ubožáků z civilizace do rezervace.

Nejsme tak bohatí abychom mohli podporovat ubožáky, co na nás parazitují, uklízení je o přemístění všeho na správné místo, logicky ubožáci patří do rezervace. Zavedeme globální roční testování všech lidí od narození do smrti a ten kdo v testech neuspěje, skončí v rezervaci, pro nikoho nebudou výjimky a imunita, padni komu padni. V přírodě je ubožák snadnou potravou pro ostatní zvířata, sociální populismus vytváří jenom blbou náladu, vše je o kontrole kvality, rozhodně zde nejde o dogmatickou totalitu, která diskriminuje ubožáky, jde zde o to, abychom se měli lépe.

Člověk to je zastaralý model zaměstnancePokud je někde zaostalost a tím i bída, tak příčinou je to že lidi neumí optimálně využívat čas, dobrota je žebrota, jsme dobří k tomu, co si naši dobrotu nezaslouží, podívejme se na krize jakými je; pandemie, válka, konflikt, dluhy, deprese, atd. příčinou je vždy to že neumíme optimálně využívat čas, komu není rady tomu není pomoci. Jak optimálně využívat čas? Na to není univerzální odpověď, každý je jiný a je v jiné situaci, je to celé o tom čemu se dá protekce, nenechte si reklamou a cizími lidmi, přeprogramovat chybně vaše myšlení. Lidi pomalu a jistě zde ztrácejí svoji hodnotu, hodnotu zde mají největší; data, informace, programy, nástroje, stroje, roboti, vynálezy, věda, kontrola, kvalita, optimalizace, automatizace, atd.

Skončilo vše co je mechanické a bylo to nahrazeno tím co je digitální, místo mechanického psacího stroje je zde notebook a tiskárna, místo banky je zde bankomat, atd. Přichází nezaměstnanost a tím i bída, nebude to trvat dlouho a roboti budou v továrně vyrábět roboty, práce pro lidi nebude. Lidi se odsunou do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali. Člověk to je zastaralý model zaměstnance a robot je moderní model zaměstnance, nevěřte tomu, že vysokoškolák nejde nahradit robotem, robot prezident bude vyznamenávat roboty. Roboti kolonizují nejprve Měsíc a časem i další planety ve vesmíru.

Nepřizpůsobivé oblečené egoistické opicePojmenování lidi a člověk je pro nepřizpůsobivé oblečené opice chybné, správné pojmenování je čerti, žijeme v konzumním pekle, a tak jsme logicky čerty, co myslí na čertoviny, v pekle není bůh a andělé to je logické. Vše je zde hra, ve které si čerti hrají na to, co nejsou, všechny změny v pekle jsou jenom povrchní a tak neřeší problémy čertů.

Konzumní peklo je zde díky tomu že jsme se nepřizpůsobili realitě, prioritním problémem je naše opičí tělo, pokud se vzdáme opičího těla a budeme jenom programem ve virtuální GVKB realitě tak se budeme moci snadno a rychle přizpůsobovat systému a tím se čert promění na anděla. Ve virtuální realitě můžete chybovat a nic se nestane, pokud ale čert chybuje v konzumním pekle tak je za to potrestán.

Peklo je založeno na principu moje hra a moje pravidla, jenže není zde čert, který by se zavděčil všem čertům, ve virtuální realitě se anděl snadno a rychle zavděčí všem andělům, zde neplatí moje hra a moje pravidla, virtuální ráj eliminuje ego a tím zde bude jedna hra a jedny pravidla, nikdo nebude zde mít díky protekci výhody, které si nezaslouží, takto zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné virtuální časy.