Prohledat tento blog

čtvrtek 17. září 2020

Ano, populární politika to je moderní krádežJe třeba si konečně uvědomit to že stát nevytváří žádný zisk a jenom přerozděluje zisky získané z práce dělníků, proč není v EU zveřejněno na internetu jak každý stát všechny peníze získal a jak je přerozděluje, je třeba optimalizovat proces získávání peněz a proces jejich přerozdělování aby nedocházelo k chybám a tím i k tomu že mají lidi blbou náladu, stejně tak je třeba začít kontrolovat i podniky a obchod, aby neodcházeli peníze do daňového ráje.

Milion milionářů vlastní většinu světového bohatství a tak ovládá ekonomicky a politicky globálně civilizaci, za vším byli a budou peníze a výhody. Malé zloděje policie zatýká a veliké zloděje chrání, za vším je protekce a reklama. Je třeba se poučit z krizového vývoje v minulosti a neopakovat staré chyby díky kterým mají lidi v EU blbou náladu. Začneme s nahrazováním lidí za roboty, lidi přemístíme z civilizace do rezervace a robot prezident bude vyznamenávat roboty, takto v EU zvítězí láska a pravda nad lží a nenávistí na věčné digitální časy.

Jak optimálně investovat čas a peníze?Každý člověk je originál v originální situaci, navíc se neustále člověk mění a mění se i situace, to co je pro jednoho dobrou investicí to je pro jiného špatnou investicí, to co je dneska dobrou investicí, to zítra bude špatnou investicí, dobrá rada je u investování jenom vzácnou výjimkou, většina rad jak investovat je špatná z mnoha příčin. Investování se netýká jenom obchodníků a podnikatelů, týká se každého člověka od ekonomické dospělosti, do doby než odejde do starobního důchodu.

Správně by nás na život měla připravit rodina a škola, zde je jasné selhání rodiny a školy, následkem je konzumní očistec ve kterém máme blbou náladu, protože neumíme optimálně investovat čas a peníze. Všude jsou jenom samí čerti co myslí na čertoviny, kdo může za to že žijeme v pekle? Za vše zde může mnoho století reklama, která nás klame a tak z nás dělá chudáky a hlupáky, prověřujte než začnete něčemu v pekle důvěřovat, čerti lžou a kradou.

Canon EOS 250D Canon EOS 850D Canon EOS 90DZrcadlovky Canon EOS 250D Canon EOS 850D Canon EOS 90D mají stejné objektivy a fotky z nich vypadají stejně, rozdíl je zde v ceně a kvalitě, vyplatí se koupit si drahý Canon EOS 90D nebo je lepší si koupit levný Canon EOS 250D? Nebo se řídit heslem zlatá stření cesta a koupit si Canon EOS 850D? Záleží na tom kolik času věnujete fotografování a jestli vám fotografování poskytuje i zisk z vašich fotek. Je třeba si taky uvědomit to že fotoaparáty rychle zastarávají protože je zde veliká konkurence která nutí výrobce k tomu aby neustále přicházeli s novými výrobky, jenom rýže je pořád stejná už mnoho tisíciletí.

Ano, jsi neopravitelný evoluční zmetekPokud všechny naše pekelné organizace jsou v trvalé ekonomické a sociální krizi, tak příčinou je to, že každý čert v organizaci je neopravitelný evoluční zmetek. Z díla poznáme tvůrce, jaké je dílo evolučních zmetků, evoluční zmetci jsou rakovinou která napadla ekosystém a následkem jsou logicky v konzumním pekle časté pandemie, kdy se snaží ekosystém eliminovat evoluční zmetky optimálně z přirozeného ekosystému, nejsou v ekosystému evoluční zmetci, tak nemá ekosystém problémy s evolučními zmetky. Minulost naší ubohé pekelné civilizace je o vládě založené na lži a nenávisti, dobrota se zde stala v pekle žebrotou.

Každý dobrý skutek byl v tomto pekelném očistci tvrdě potrestán, moje hra a moje pravidla, o tom je každá pekelná organizace. Degenerace, přemnožení, reklama, móda, populismus, dogmatismus, atd. to je příčina toho že je konzumní peklo dlouhodobě v ekonomické a sociální krizi, jaký to má smysl chodit k demokratickým volbám v pekle, když na kandidátkách jsou jenom staří čerti co myslí na samé čertoviny. Když není název populární, tak vytvoříme nový název a tak není ten druhý čert ale je člověk, není ten druhý cikán, ale je Rom, není to protekce, ale je to láska, není to parazit, ale je to celebrita, atd. ostatně od čertů, lze očekávat jenom čertoviny.

Ano, Covid-19 porazíme v roce 2030Jaké to bude mít globální následky na naši konzumní civilizaci? Svět se změní pro někoho budou tyto změny dobré a pro jiného budou zlé, mnozí si naivně myslí že pandemie nemůže zde být s námi deset let a že jistě za krátkou dobu Covid-19 eliminujeme, problémem je to že je na světě mnoho bídy a tím bude nemožné eliminovat pandemii, všechny pandemie v minulosti byli následkem bídy.