Prohledat tento blog

středa 16. září 2020

Ano, jsi čert i andělExistujeme v realitě založené na ohraničených protikladech mezi kterými je napětí a toto napětí je zdrojem energie, který se vším pohybuje. Nikdo není jenom čertem, nebo jenom andělem, každý je čertem i andělem současně, nejsou pro nikoho výjimky i Ježíš Kristus je čertem i andělem současně, vše je jenom o tom jakou kdo právě zde hraje roli a role může z člověka na krátkou dobu udělat čerta nebo anděla. Pokud je každý čertem i andělem tak je náboženství jenom ubohé divadlo pro dospělé, ve kterém si lidi hrají na to co nejsou.

Reklama nás klame od narození do smrti, pravda je v přírodě a lidové moudrosti, ve svatých knihách jsou jenom dezinformace které z věřících lidí dělají hlupáky a tím i chudáky, je třeba zakázat globálně; pohádky, pověry, mytologie, fetiše, symboly, rituály, módu, sekty, náboženství, politiku, reklamu, atd. Pravda a láska musí zde konečně zvítězit nad lží a nenávistí, začneme nahrazovat lidi za roboty, nejsou lidi tak nejsou chyby. Člověk to byla testovací evoluční verze co se nepovedla, finální verzí bude autonomní inteligentní robot na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi opustí civilizaci a skončí v rezervaci, vše je zde evolučně dočasně.

Ano, ekonomika a politika je v kriziPandemie jenom urychlila krizi, krize nejsou u naší civilizace novinkou, skeptici považují krize za normální součást naší konzumní civilizace a tak je krize nijak neudivují, jinak krize vypadá z dálky a jinak vypadá z blízka. Každá krize má svoje příčiny, subjektivně mám ten názor že problém je vždy v překročení ohraničení, vše v nás a okolo nás je mnohým ohraničeno a pokud se přirozená ohraničení respektují, tak zde nejsou krize.

Spoléhat na to že lidi nebudou dělat chyby a tak nedojde k překročení ohraničení je naivní utopie, nechybuje jenom to co je jednoduché a nejsou zde možné změny, s příchodem složitosti a změn přicházejí i chyby. Klíčem k tomu aby zde nebyla krize je kontrola a optimalizace, to znamená konec protekce a eliminování genetických zmetků, padni komu padni, pro nikoho zde nebude imunita nebo výjimka. Zavedou se každoroční kontroly lidí a kdo v GVKB kontrole těla a duše neuspěje, ten bude eliminován v krematoriu, každý je snadno nahraditelný GVKB robotem i prezident a ředitel.

Proč jsou ceny vysoké a kvalita je nízká?Nula v druhých spatřuje nuly. V minulosti jsme si říkali bratře, potom jsme si říkali soudruhu, dneska si říkáme pane, v budoucnosti si budeme říkat nulo. Používáme slova abychom mohli informace získávat a poskytovat, pomocí slov popisujeme to na co myslíme a co vidíme a slyšíme. Marně hledáme odpovědi na složité otázky a odmítáme přijmout pravdu, protože se nám pravda nelíbí a tak pravdu nahrazujeme lží.

Reklama stvořila; pohádky, mytologie, pověry, fetiše, rituály, symboly, kouzelníky, kněze, politiky, obchodníky, podnikatele, soudce, byrokraty, profesory, módu, umění, atd. Reklama nás klame a snaží se přeprogramovat násilně naše myšlení tak, aby se z nás stali nuly co v druhých spatřují nuly. Války a pandemie v nahotě odhalují to že jsme všichni jenom nuly, život to je hra podle pravidel která určuje situace nebo organizace, je to naprogramovaný dočasný evoluční proces, smrt to je konec hry, po smrti nic není.

Všechny vzory které se snažíme kopírovat jsou jenom nuly, co si hrají na to co nejsou, z dálky může nula vypadat jako veliké číslo. Všimnul jsem si toho že jakmile je něco drahé tak to nejde na odbyt a pokud je něco levné tak je to nedostatkové zboží, ceny regulují odbyt zboží a služeb, je naivní si myslet to že reklama zvedne odbyt zboží a služeb. Proč jsou ceny vysoké a kvalita je nízká?

Příčinou je stát který nic neprodukuje a proto parazituje na dělnické třídě, bohatý stát je zde díky chudé dělnické třídě, nadbytek vytváří nedostatek, stát je organizace která přerozděluje chybně zisky z práce dělnické třídy. Pokud by politické volby mohli eliminovat nefunkční stát, tak by se volby zakázali. Nová doba nám přinese nové řešení, nahradíme lidi za roboty, nejsou lidi tak nejsou problémy. Robot prezident bude vyznamenávat roboty a roboti budou v továrně vyrábět roboty, tak zde evolučně skončí konzumní pekelný očistec ve kterém nám byl život peklem.