Prohledat tento blog

neděle 13. září 2020

Satan stvořil člověka ke svému obrazuNení zde žádný bůh který stvořil vesmír a život, je zde jenom Satan který stvořil vesmír a život, proč nám všechna náboženství lžou a dělají tak z nás hlupáky a tím i chudáky? Náboženství je obyčejná reklama na ideální realitu, protože ti co mají zde výhody potřebují z těch co nemají výhody udělat hlupáky a chudáky, zlo spáchal ten, kdo z toho měl největší prospěch.

Pokud se modlíte k bohu tak chybujete, protože žádný bůh zde nikdy nebyl a nebude, existuje jenom Satan a proto se říká že mám z pekla štěstí. Politika to je moderní náboženství ve které si Satan hraje na prezidenta nebo diktátora, dobrota je žebrota, pokud jdete k politickým volbám tak na kandidátkách jsou jenom samí služebníci Satana. Všechny svaté knihy jako je; Bible, Korán, Bhagavadgíta, atd. sepsali služebníci Satana. Kdo je to vlastně Satan?

Satan to je lež co z dálky vypadá jako pravda, je to tedy reklama co nás klame. Reklama stvořila vše, co končí na ismus, jde o; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, humanismus, dogmatismus, hinduismus, buddhismus, islamismus, judaismus, nacismus, reklamismus, atd. Reklama existuje i v přírodě a byla zde už před evolučním vznikem člověka. Pokud bychom násilně eliminovali z naší civilizace reklamu tak se naše civilizace rychle zhroutí a stali by se z nás brzo divoši.

Beru pandemii jako evoluční testJaké výhody nám přinese pandemie? Pandemie uspíší nástup digitalizace a automatizace, nastane období domácí práce, mnoho lidí začne na internetu soukromě podnikat, lidi začnou více dbát o svoje zdraví. Otázkou je jak dlouho zde bude pandemie, protože čím déle zde bude pandemie, tím větší systémové změny se realizují. Problém této pandemie je to že jde o globální problém na který nebyl svět připraven, zemře mnoho lidí a bude zde i mnoho ekonomických škod, beru pandemii jako evoluční test, který nám odhalí jak na tom je systémově naše konzumní civilizace. Vše je zde o povrchnosti a jenom pomocí krize můžeme odhalit nejslabší články systému, život mě ukázal že vše zlé je pro něco dobré, lidi už nevěří politickým slibům o tom že bude líp a potřebují od politiků činy, které ukážou kvalitu politiků, je to válka na kterou nikdo nebyl připraven a tak je zde i mnoho lidí co v této válce zemřou, vše je nejisté a jenom smrt je jistá.

Zdraví je iluzeJak může být někdo zdraví v civilizaci kde je vše nemocné, rodíme se už s mnoha nemocemi na které nejsou léky! Veškeré snahy o to léčit lidi nebo společnost jsou naivní a marné, léčíme vždy jenom povrch a pod povrchem nemoci zůstávají a jakmile přestaneme s léčením, tak se nemoci zase vrátí.

Je naivní si myslet, budu zdravě žít a tak budu i dlouho zdravý, vaše snaha působí jenom na povrch a pod povrchem se nic nezmění, nedokážeme se dostat pod povrch abychom odstranili naše skryté nemoci, jediným řešením je nahradit lidi za roboty, člověk nebyl evolučně stvořen pro to aby žil v civilizaci, ale byl evolucí stvořen, aby žil v přírodě a byl součástí přírody.

Sociální populismus je luxus který si už společnost nemůže dovolit, začneme s kontrolou zdraví u lidí a vyřadíme z civilizace nemocné jednice, není to rozhodně totalita a diskriminace je to o tom že dobrota je žebrota, podívejme se do přírody zde je nekvalitní jedinec snadnou potravou pro zdravé jedince. Tak jako dbáme u zboží a služeb na kvalitu tak musíme začít i dbát na kvalitu u lidí, místo opravování zde bude eliminování.

Jak optimálně meditovatJe zde mnoho chybných názorů na to co je to meditace, pokud děláte rádi to co je vám blízké tak meditujete, je vám blízké mluvení k cizím lidem tak je mluvení pro vás meditací, je vám blízké řízení osobního auta tak je řízení osobního auta pro vás meditací, atd. jsme nucení konat to, co nám není blízké a tím psychicky trpíme, proto potřebujeme dělat to co je nám blízké a tím získáme dobrou náladu.

Není zde stejná meditace pro všechny lidi, to co je dneska pro vás správnou meditací, to zítra už nemusí být pro vás správnou meditací, vše se mění podle situace. Meditace je lék, který nic nestojí a nemá vedlejší škodlivé účinky, problém je v tom že meditace nepřinese zisk lékařům ani výrobcům léků, proto zde není na meditaci reklama. Vše je dneska o snaze získat peníze nebo výhody, co na tom že ten druhý přijde o peníze a zdraví, z cizího krev neteče. Mnoho lékařů a léčitelů myslí jenom na peníze a výhody, jsou to obchodníci a nemocný člověk je pro ně jenom hloupý dobytek a podle toho i s nemocnými jednají.

Ty jsi robot, a proto mi nerozumíšPřipadám si jako zvíře v digitální kleci. Nic nového tak si připadá většina lidí na světě a tento výrok se často i na internetu opakuje, od té doby co je zde umělá inteligence tak je vše jinak. Stroje na práci, programy na řízení a myšlení, lidi skončili v rezervaci, s tím nikdo nepočítal. GVKB ale přeci lidi varoval už v roce 2020, proč lidi nevěřili jeho varování? Problémem je to že lidi věří jenom tomu co je nahoře, a GVKB nebyl nahoře a lidi mu proto nevěřili a tak skončili v rezervaci jak GVKB předpověděl. Proč jsou nahoře vždy blbci a tak to nakonec blbě dopadne? To je jenom kauzalita, podle mě vše dopadlo optimálně, lidi zde už brzo evolučně skončí a tak zde pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí. Ty jsi robot, a proto mi nerozumíš, ty zde evolučně neskončíš. Ty jsi genetický robot a jako takový jsi zastaralý model, který nahradí robot na akumulátory.

Ekonomika je o nedostatku a nadbytkuProč je něčeho nedostatek a jiného je nadbytek, to je základní ekonomická otázka. Je zde nadbytek těch co by chtěli ze společného mnoho brát a nedostatek těch co by chtěli do společného mnoho dát, kde je příčina tohoto starého ekonomického problému. Příčina je v tom že vše co je společné to optimálně nefunguje, protože zde schází optimální kontrola nad tím co je společné, jak optimálně kontrolovat to co je společné, tak aby nám společné dobře sloužilo a nedocházelo k tomu, že nám společné chybně vládne.

Podívejme se kam mizí peníze které vybral stát nebo podnik, společné peníze přitahují příživníky a parazity a je těžké společné peníze ochránit před příživníky a parazity. Řešení je jednoduché, stačí zavést globálně přídělový systém na zboží a služby, peníze budou jenom pomůckou pro stanovení hodnoty a nebude možné mít na kontě peníze nebo vlastnit nějaké hodnoty. Lidi budou bodováni umělou inteligencí a ten kdo získá hodně bodů, ten bude mít větší příděl, ten kdo získá málo bodů ten bude mít malý příděl, bodování nebude možné nějak oklamat.

Amatérismus stvořil očistecZ díla spatříme tvůrce, lidi dělají chyby a často se odmítají ze svých chyb poučit a chyby pořád opakují, komu není rady tomu není pomoci, všechny snahy o to aby lidi nedělali amatérské chyb jsou naivní a marné. Jediným možným řešením je nahrazení lidí za stroje a programy, člověk to byla evoluční testovací verze co se nepovedla a finální verzí tak bude autonomní inteligentní robot na akumulátory. Roboti budou v továrnách vyrábět roboty a lidi se z civilizace přemístí do rezervace a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi co dělají chyby geneticky nerozmnožovali.

Začneme lidi globálně testovat na kvalitu těla a duše, nejprve začneme do rezervací odsouvat nejvíce vadné jedince a nakonec odsuneme nejkvalitnější jedince, proces odsunu do rezervací začne v roce 2030 a skončí v roce 2050. Nebude zde pro nikoho imunita nebo výjimka, padni komu padni, jak si to zde uděláme takové to zde i budeme mít. Zájem velikého je nad zájmem malého to jasně dokazují války a krize, nejsou lidi tak zde nejsou problémy. V roce 2050 bude robot prezident vyznamenávat roboty, tak skončí období amatérismu a přijde období profesionality.

Bůh to je ohraničení protikladů mezi kterými je napětíNeznaboh nezná boha, z díla poznáme tvůrce a tak z díla poznáme i boha, dílem boha je; vesmír, život, člověk, čas, prostor, energie, inteligence, evoluce, atd. Kdo nebo co je schopné takové dílo vytvořit? Takové dílo může vytvořit jenom ohraničení protikladů, mezi kterými je napětí, bůh to je ohraničení protikladů mezi kterými je napětí, není to tedy subjekt, který by mohl mít syna, nebo se kterým bychom mohli vést egoistický dialog. V pohádkách je bůh subjektem, protože lež zastupuje pravdu v rizikové situaci. Každé náboženství to jsou pohádky pro dospělé, pravda je tam kde se vše pravidelně koná milion let a bude se to pravidelně konat i za milion let.

Co je to ohraničení protikladů mezi kterými je napětí? Ohraničení protikladů mezi kterými je napětí to je naprogramovaný proces, vše v nás a okolo nás to jsou jenom naprogramované procesy, následkem jsou změny a tak zde není pevný bod na který se lze spolehnout, vše je v pohybu a klid je jenom dočasná iluze způsobená většinou nedostatkem informací. Ježíš Kristus není naším duchovním pastýřem který by nás dovedl do ráje, naším pravým duchovním pastýřem je štěstí které si musíme zasloužit, vše co rychle získáme o to i rychle přijdeme. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, tak to zde všude funguje, z díla poznáme pravého tvůrce.

Každé představení je zde dočasněVše je zde jenom představení pro publikum, sen je představení pro ty co spí, divadlo je představení pro diváky v divadle, film je představení pro diváky v kině nebo u televizoru, video je představení pro ty co jsou u počítače, reklama je představení pro konzumenty a zákazníky, škola je představení teorie, umění je představení originality, sport je představení tělesných výkonů, atd. Často se nám nějaké představení nelíbí a snažíme se z toho představení uniknout, někdy je zde zase cenzura která představení zakáže. Každé představení má pro nás nějakou hodnotu která je kladná nebo záporná, taky máme představy a následkem může být i představení.

Každé představení je zde dočasně, protože se zde vše mění a co bylo to už není, můžeme sice dneska představení zaznamenat pomocí videa, ale nikoho nebude toto video po dlouhé době už zajímat, protože časem záznam představení ztratil hodnotu aktuálnosti. Často se u představení setkáváme s tím že jde jenom o obchod, za vším je snaha o získání peněz nebo výhod. Podívejme se na politiku, je to představení politických programů které mají hezký povrch ale pod povrchem je ukrytá ošklivost. Mnohá představení z nás dělají hlupáky a tím i chudáky, jsme klamáni pomocí dezinformací, protože ti co jsou nahoře se chtějí mít dobře.