Prohledat tento blog

pondělí 7. září 2020

Proč se klaníme náhražkám


Co je originál a co je náhražka? Civilizace nahrazuje ve velkém originály za náhražky, z dálky často vypadá náhražka jako originál, nic nového pod sluncem už v mravním desateru je zákaz klanět je náhražkám které nahrazovali boha. Originálního krále jsme nahradili za prezidenta, originální dřevo jsme nahradili za umělé hmoty, originální lidskou práci jsme nahradili za práci strojů a programů, atd. nebude to už evolučně trvat dlouho a v civilizaci nahradíme lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy.

Dlouho jsem hledal optimální odpověď na základní otázku vesmíru a odpovědí je za vším jsou výhody, kolem výhod se točí; logika, fyzika, chemie, věda, technika, ekonomika, politika, náboženství, umění, rodina, psychika, atd. Vše je zde ohraničeno protiklady mezi kterými je napětí a tato energie se vším pohybuje, jsme loutky které mnohé ovládá, všude platí to že veliké ovládá malé a to co je veliké vzniklo z malého a po čase se to rozpadne na malé, je to vše jenom proces recyklace, všechny hodnoty zde jsou relativní, proto chybujeme a ze svých chyb se neustále poučujeme. Všechny knihy jsou jenom ubohou náhražkou za přírodní moudrost, lidi dělají chyby.

Prověřujte než začnete důvěřovat, vše z dálky vypadá jinak než z blízka, hmota je iluze která vypadá reálně a ty tomu naivně věříš, ve skutečnosti je zde jenom energie která se vším manipuluje. Energie to je napětí mezi protiklady, pokud zmizí napětí mezi protiklady tak zmizí i energie, proto emancipace nefunguje, demokracie je utopie a vše co končí na ismsus ( feudalismus, kapitalismus, socialismus, dogmatismus ) to je utopie která nefunguje. Nula vám pyšně řekla že jste nulou a vás to urazilo, proč místo lásky je zde nenávist a místo pravdy je zde lež? Problémem je emancipace, z lidí se stal dobytek který miluje koryto, problém je v tom že je zde nedostatek koryt a tak je zde všude kariérismus, který proměnil lidi na blbce.

Člověk to byla hříšná oblečená opice


Sociální ideologie je utopie která nefunguje, jediné co v každé organizaci optimálně funguje to je totalita ve které nejsou lidská práva a z lidí se stali otroci na dálkové centrální ovládání, dobrota byla a bude žebrotou, jak si to každý kdo vládne udělá takové to on i má. Vše je o manipulaci ve které je důležité jenom dosažení optimálního cíle a jedinec je zde jenom dobře utaženým šroubkem v tomto velikém stroji na výrobu hodnot.

Lidi byli a budou blbci co blbnou, nová doba nám dává nové možnosti, nahradíme globálně lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, roboti budou vyrábět roboty a lidi opustí civilizaci a budou žít jenom v rezervaci a zde se oddělí muži od žen, aby se nám už blbci nerozmnožovali jako myši.
Jakýkoli odpor bude marný, protože globálně mocenské složky bude ovládat umělá globální inteligence, co bylo, to bylo, teď je nová digitální doba, ve které robot prezident vyznamenává roboty. Člověk to byla hříšná oblečená opice a proto skončila v rezervaci, všechny snahy o to aby se z oblečené opice stal robot, byli marné a naivní z nuly nikdo číslo neudělá.

Kam nemůže čert tam nastrčí výhody


Smrt proměňuje blbce ve celebrity. O mrtvých dobře hovoříme protože se jich už nebojíme, vše zde je ohraničeno protiklady mezi kterými je napětí a tato energie změny v nás a okolo nás způsobuje, a tak vše zde relativní je. Tento evolučně naprogramovaný proces se vším manipuluje a tak každý člověk jenom dočasnou loutkou zde je a smrt to konec hry je. Život je hra podle pravidel která určuje situace nebo organizace.

Každý úspěch v této hře je dočasnou iluzí, kolem výhod se zde točí; láska, pravda, psychika, ekonomika, politika, náboženství, rodina, školství, doprava, obchod, podnikání, umění, reklama, atd. kam nemůže čert tam nastrčí výhody. Proč si blbec nepřizná to že je blbec? Blbec má veliký strach si přiznat to že je blbec, protože by mu potom bylo blbě. Kolik je na světě egoistů tolik je na světě i blbců, egoismus dělá z lidí blbce co mají blbou náladu protože se sráží neustále s blbci.

Blbci milují soukromí


Proč je tak veliký problém naučit blbce soukromému podnikání, které eliminuje jejich blbost? Problémem je blbá společnost ve které vládnou blbci, která nedopřeje blbcům soukromí, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, o tom je problém s; psychikou, politikou, náboženstvím, filosofií, ekonomikou, školstvím, dopravou, obchodem, atd. Blbá společnost nechce aby byl někdo úspěšný a tak zde je všude násilná regulace, která dělá z blbců neúspěšně ubožáky, následkem sociálního populismu jsou nakonec blbé války, ve kterých se ničí hodnoty a vraždí se blbci ve velkém jako dobytek.

Podívejme se na starou stránku Zpovědnice, zde jsou mocní blbci co mažou škodolibě populární profily a populární příspěvky, protože nechtějí, aby zde byl někdo populární celebritou, podobné je to i v naší politice, kde se eliminují násilně celebrity, aby se k moci tak dostali jenom blbci. Blbci se spojili a ovládli naši konzumní civilizaci, z díla poznáme přeci tvůrce, Adolf Hitler je ukázkovým příkladem blbce, který se dostal k moci, je třeba se poučit z blbé minulosti a tak nahradíme globálně blbce za umělou inteligenci.

Na stránce Zpovědnice už nebudou vládnou blbci, ale bude zde vládnout umělá inteligence, v politice nebudou vládnout blbci, ale bude zde vládnout umělá inteligence, která to blbcům spočítá a tak se blbci přemístí z civilizace do rezervace, a GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty, takto pravda a láska zde na věčné GVKB časy zvítězí nad blbci, pokud blbcům nebylo od GVKB rady, tak jim už nebude ani pomoci, soukromí zde bude jenom pro GVKB umělou inteligenci a pro blbce zde bude jenom rezervace, kde se muži oddělí od žen, aby se už blbci v rezervaci rychle nerozmnožovali.