Prohledat tento blog

neděle 16. srpna 2020

Canon EOS 90D Canon 10-18mm Canon 18-55mm Canon 55-250mm


Amatéři nefotografují většinou teleobjektivem, protože si jej nekoupili, nebo s ním neumí fotografovat, nejvíce fotoamatérům vyhovují širokoúhlé objektivy Canon 10-18mm, kde se většina fotek povede a není zde nic neostré. Focení teleobjektivem je zcela jiné než focení základním objektivem, problémem je zde malá hloubka ostrosti a nutnost používat velmi krátké expozice, abychom měli snímky ostré. Pro focení teleobjektivem je nejlepší zrcadlovka Canon EOS 90D koupená s Canon 18-55mm a dále dokoupený teleobjektiv Canon 55-250mm. Jsou sice i teleobjektivy jako Sigma 150-600mm, jenže jsou veliké, těžké, drahé, takový teleobjektiv si pořídí jenom ten, kdo je profesionál co fotografuje sport. Pro focení je nutné taky mít i příslušenství jde o; brašnu, stativ, blesk, držák na baterie, atd.

Digitalismus eliminuje protekcionismus


Ten kdo je nahoře je slepý a ten kdo je dole dobře vidí, protekce oslepuje ty co jsou nahoře, konkurence umožňuje to že vidíme vše takové jaké to skutečně je, nestačí povrchní změny naší společnosti musíme protekci nahradit konkurencí, začneme tím že zmenšíme počet zaměstnanců co se mají dobře díky protekci, tak jako jsme proti tvrdým drogám, tak musíme být i proti protekci protože protekce je pro psychopaty tvrdou drogou na které jsou závislí, postavíme společnost na sportovním principu, jenom tak zde nebudou pro nikoho výhody které si nezaslouží, nahradíme tak amatéry za profesionály, svěříme globálně kontrolu všeho jenom umělé inteligenci a ona to spočítá zlým lidem co lžou a kradou, pro nikoho zde nebude imunita a výjimka. Už zde nebudou milionáři a celebrity, kdo nebude poctivě fyzicky pracovat ten nebude ani mít co jíst. Co bylo, to bylo, skončí zde protekcionismus a místo něj zde bude digitalismus.

Ano, pravda a láska byla vyhnána z naší civilizace


Kauzalita je zrcadlo ve kterém spatříš oblečenou opici, realita ve které žiješ to je divadlo kde si hrají oblečené opice na lidi, následkem je mnoho problémů na které není řešení, můžete jít k demokratickým volbám a zde si vybrat oblečené opice kterým dáte naivně důvěru protože vám slíbili ekonomické a sociální zázraky, po volbách oblečené opice na svoje sliby rychle zapomenou a začnou se starat o to aby se z nich rychle stali milionáři. Všechny změny u naší kulturní civilizace jsou jenom módní změny.

Pochopte to že za vším je zde reklama od té doby co zde jsou daně, reklama stvořila; mytologie, pověry, rituály, fetiše, symboly, pohádky, kouzelníky, šamany, kněze, guru, proroky, politiky, obchodníky, podnikatele, profesory, byrokraty, soudce, atd. klameme se navzájem ve snaze se mít lépe něž ostatní, pravda a láska byla vyhnána z naší civilizace! Rozděluji oblečené opice na ty co zde uspěli a ty co zde neuspěli, za úspěchem zde jsou vždy výhody nebo protekce, poznej sebe a poznáš všechny lidi, všechny rozdíly mezi lidmi jsou jenom v rovině módy.

Tak jako podle módy oblékáme tělo tak i podle módy oblékáme naše myšlení, ten kdo nerespektuje módu, ten je za to pokryteckou společností nějak potrestán! Reklama nás klame pomocí módy u; politiky, náboženství, sekt, hnutí, vědy, umění, filosofie, atd. za vším je snaha o to aby se měli dobře ti co jsou nahoře, těm co jsou nahoře je jedno to že ty se máš zle je to tvůj soukromý problém protože jsi; hlupák, hříšník, neznaboh, jinověrec, zmetek, vůl, svině, blbec, šílenec, blázen, atd. je snadné druhé ponižovat a je těžké druhé povyšovat protože jsme egoisti.

Nikdo se nebude dobře starat o to co je mu cizí a každý se bude dobře starat o to co je mu blízké, dobrota je přeci žebrota. Z díla spatříme tvůrce a pokud je tvůrcem oblečená opice, tak dílo nemá žádnou hodnotu pro evoluci. náboženství chce násilně měnit psychicky lidi, politika chce násilně měnit organizace a společnost, jenže to nefunguje, jediné co funguje je nahradit oblečené opice za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi skončí globálně v rezervacích kde se oddělí muži od žen aby se už lidi nerozmnožovali a tak za krátkou evoluční dobu zde lidi už nebudou a tím skončí problém s tím, že lidi dělali chyby a nedokázali se ze svých chyb evolučně poučit.