Prohledat tento blog

čtvrtek 13. srpna 2020

Různé ceny za stejnou službu v EU


Ano, jsme digitálně zaostalým národem. Vše je o tom že jsme zaspali dobu a internet je pro mnoho lidí cenově nedostupným luxusem, ceny zde jsou jako v Německu ale my nemáme platy jako v Německu, nejlepší je to že státní zaměstnanci mají internet a telefonování zadarmo a přitom mají vysoké platy. Operátoři neměří všem stejným metrem, kde je chyba, chyba je v protekcionismu a přerozdělování, je snadné okrádat ty co jsou dole a nejde okrádat ty co jsou nahoře.

Proč v Polsku není digitální zaostalost? Je to celé o kontrole nenažraných operátorů, pokud nejsou operátoři pod státní kontrolou, tak následkem jsou předražené služby které lidem poskytují. Jak je možné že jsou v EU různé ceny za stejnou službu? EU je jenom divadlo ve skutečnosti všemu v EU vládnou lháři a zloději.

Ano, vládnou nám šílenci


Není ten co by se zavděčil všem, jednomu se zavděčíte a tím jiného pozlobíte, jak vlastně u lidí došlo k tomu že je zde snaha se zavděčit všem, to jistě musí mít nějakou příčinu? Příčinou je protekcionismus, ve snaze získat zde protekci je zde i snaha se zavděčit všem a tak se z lidí stali herci co si hrají na to co nejsou, každý by zde chtěl hrát hlavní roli jako prezident nebo ředitel ale když bude každý nahoře, tak kdo bude prací vytvářet hodnoty pro organizaci.

Práce za malou mzdu se pro lidi stala trestem a práce za velikou mzdu se pro lidi stala odměnou, za vším jsou peníze, protože bez peněz se z tebe stane žebrající bezdomovec. Pro ty co jsou dole nejsou peníze a pro ty co jsou nahoře jsou peníze, nadbytek je možný díky nedostatku, lidi si nikdy nikde nebyli rovní, jsme si rovní jenom v tom že každý je zde dočasně a vše co jsme nahromadili to se dostane dědicům nebo organizaci ve které existujeme. Příčinou většiny našich lidských problémů je to že jsme povrchní a tak chybujeme, nemáme čas se trvale specializovat na to pro co máme talent.

Každé zvíře se specializuje na to pro co má talent a tak se má dobře, organizace dělají z lidí loutky na dálkové ovládání, a brání lidem aby se specializovali na to pro co mají talent, vládnou nám šílenci a následkem je šílená konzumní civilizace, jediným možným řešením je nahradit lidi za autonomní inteligentní GVKB roboty na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat roboty, poslední malá skupina nahých lidí skončí v poslední zoologické zahradě za sklem v pavilonu opic.

Ježíš Kristus měl 12 dětí s manželkou


Je třeba si konečně uvědomit to že Ježíš Kristus je profesionální herec co hrál postavu Ježíše Krista na divadle v Římě a měl s manželkou 12 dětí, proč jsou tyto informace cenzurou eliminované z bible? Cenzura byla toho názoru že lépe vypadá Ježíš Kristus pokud nemá manželku a 12 dětí, svatý člověk nemá přeci manželku a mnoho dětí on musí žít bez manželky a dětí. Je to princip reklamy, která se snaží klamat zákazníky, aby se zboží lépe prodávalo.

Proč je Křesťanství proti tomu aby kněží měli manželku a mnoho dětí, jde o to, že ten kdo má manželku a mnoho dětí, myslí jinak než ten kdo nemá manželku a mnoho dětí. Křesťanství je postavené na tom aby věřící člověk psychicky trpěl, čím více věřící člověk trpí, tím více věří na zázraky. Vždy se ptejme komu zlo přinese dobro a zjistíme to, že se zde vše točí okolo protekce, náboženství to je morálka pomocí které může elita snadno ovládat chudáky, než začnete čemukoli věřit tak nejprve prověřujte, dobrota je žebrota.

Ano, na lži je postaven konzumní očistec


Tak jako pro vznik života a vznik člověka, jsou potřeba určité specifické podmínky, tak i pro vznik svaté víry v boha jsou potřeba určité specifické podmínky, co z toho plyne? Pokud se podmínky změní k horšímu tak je následkem problém který může způsobit zánik života nebo víry v boha. Realita je o splnění podmínek, to co nesplní podmínky to má problémy, podívejme se na jinověrce, nesplňovali podmínky a tak jsme je na kůly napichovali, v moderní době je eliminujeme v plynových komorách nebo pomocí bomb. Každá organizace má svoje podmínky které musí ten kdo je v organizaci splnit jinak má v organizaci problémy.

Co bylo dříve pravda nebo lež, první byla lež a potom zde byla pravda. Je to o hodnotách, lež nemá žádnou hodnotu a tak je zde první, pravda má hodnotu a tak je zde druhá, proč má pravda hodnotu a lež nemá hodnotu? Pravda to jsou základy na kterých můžeme postavit ráj ve kterém se budeme mít dobře, lež to je písek a pokud na písku něco postavíme tak to spadne a budeme tak žít v pekelném očistci. Já jsem pravda, a na tom co říkám lze postavit ráj, to co říká reklama, to je lež a na lži je postaven konzumní očistec.

Ano, jsme kariéristi


Politika to jsou kariéristické závody o vysoké státní funkce, za vším byli a budou peníze získané díky protekci, bez protekce je člověk jenom otrokem systému, nadbytek je založen na nedostatku. Život je hra o hodnoty podle pravidel které určuje situace nebo organizace, války v nahotě odhalují to že jsme jenom loutky které ovládají ti co mají moc a peníze, milion milionářů pomocí dluhů ovládá celý svět, vše je vytvořeno a nastaveno tak že je zde všude ekonomicky uzavřený systém a naděje na to, že se z tebe stane někdy milionář je nulová. Následkem je díky blbé náladě veliká konzumace cigaret a alkoholických nápojů, ničíme si takto zdraví a navíc díky drahým drogám, podporujeme ekonomicky stát, vydělat lze i na lidském neštěstí, protože peníze bohatým nesmrdí.

Ano, nejsme si ekonomicky rovni


Každá organizace je rozdělená na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, představme se armádu kde je rovnost, byla by taková armáda schopná boje? Proč sociální ideologie hlásají vlastně rovnost když je rovnost utopie, která ekonomicky nefunguje? Příčinou je reklama která klame konzumenty, od té doby co se lidi naučili mluvit, tak je zde i reklama která druhé klame, přeci nepřátelům neřekneme pravdu to nemá logiku.

Pokud rovnost nefunguje tak logicky čím větší je zde nerovnost tím lépe organizace funguje, podívejme se na problém s příživníky co se odmítají přizpůsobit konzumní kultuře a chtějí na nás parazitovat protože využívají ekonomického systému který je naivně založen na rovnosti lidí. Je třeba dát do zákona to že si lidi nejsou rovní a rozdělit zákony podle toho jestli je někdo nahoře nebo dole, nemůžeme všem měřit stejným metrem když si nejsme rovní, pro ty co jsou nahoře musí být imunita a pro ty co jsou dole musí být totalita, ve které je za malou chybu tvrdý trest.

Vždy se ptej komu zlo přinese dobro


Občas na internetu nacházím moje staré myšlenky a tím si uvědomuji jak se měním, stejně tak se mění i moje stránky na internetu a moje fotky a videa. Proč mě všechny lidské organizace, nepřipravili optimálně do složité reality a nutili mě násilím, abych se učil ubohé teorie, co nebudou mít pro mě v životě žádnou hodnotu? Máme všichni mnoho tisíciletí trvale blbou náladu, díky lidským organizacím co optimálně nefungují, to jistě musí mít nějakou skrytou příčinu? Tou příčinou je protekcionismus, není zde; otroctví, feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, demokracie, humanismus, totalita, atd. je zde mnoho tisíciletí protekcionismus.

Díky protekcionismu zde organizace nefungují, podívejme se na zaostalé společnosti a zjistíme že příčinou jejich zaostalosti je protekcionismus, války jsou následkem protekcionismu kdy mezi sebou válčí veliké organizace založené na protekcionismu, pokud zde nebude protekcionismus tak zde nebudou; ekonomické krize, konflikty, války, pandemie, atd. vždy se ptej komu zlo přinese veliké dobro a dojde ti to že milion milionářů vlastní většinu světového bohatství, a pomocí dluhů tak ovládá celý svět. Nemoc a bohatství nikdo dlouho neutají, někdo bydlí v paláci jako milionář nebo prezident a jiný nemá domov a žebrá, protože neuspěl v krutém boji o existenci. Podívejme se na veliký průměrný plat v Praze 42 760 Kč, elita v Praze má plat 300 000 Kč hrubého a pomocný dělník v Praze má plat 14 600 Kč hrubého.

Jak optimalizovat konzumní civilizaci?


To že naše civilizace není optimální je každému jasné, logicky je zde proto otázka jak optimalizovat civilizaci tak, aby to už nebyl systém ve vývoji, ale byl to operační systém, na který se lze spolehnout, díky tomu že zde vše profesionálně funguje. Problémem civilizace je to že je to otevřený operační systém něco jako je operační systém Windows 10, mnoho organizací zakázalo svým zaměstnancům v zaměstnání používat Windows 10 protože tento operační systém není bezpečný a spolehlivý.

Zde nastává otázka, čím nahradit chybný operační systém Windows 10? Ideální je operační systém macOS 11.0 Big Sur, bohužel tento nový operační systém lze spustit jenom na drahých počítačích od Apple. Budeme potřebovat pro civilizaci nový druh dělníků co jsou optimálně vyrobení a nastavení, nahradíme lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, člověk to je obrazně něco počítač s Windows 10 a robot to je Apple počítač s macOS 11.0 Big Sur.

USA pomlouvá mediálně Čínu že prý je tam dogmatická totalita která se snaží z lidí udělat jenom otroky, přitom USA je taky dogmatická totalita, která se snaží z lidí udělat otroky, za vším je protekcionismus, co je dovoleno těm co jsou nahoře to je zakázáno těm co jsou dole, rovnost je zde jenom v tom, že je zde každý hříšník dočasně a trvale zde jsou jenom vesmírné a přírodní zákony, co platí miliardu let beze změny a budou platit i za miliardu let.

Lidi to jsou dneska jenom loutky které ovládá situace nebo organizace, každá loutka je snadno nahraditelná jinou loutkou, z dálky loutka vypadá jako; bůh, král, císař, šlechtic, guru, papež, mesiáš, prorok, vůdce, pastýř, prezident, předseda vlády, ministr, poslanec, senátor, diplomat, ředitel, celebrita, milionář, vědec, profesor, atd. z blízka ale spatříme jenom nulu s nulovou hodnotou pro evoluci. Vše je zde dočasnou evoluční iluzí, co bylo to nezměníme, o tom co bude nic nevíme, současnost to je hra o hodnoty podle pravidel, jde o to, aby ta pravidla hry o hodnoty byla bez amatérských chyb.