Prohledat tento blog

středa 12. srpna 2020

Móda dělá z lidí hlupáky a chudáky


Móda to není jenom oblečení, móda je všude i tam kde bychom jí nehledali, pokud je něco právě v módě, tak se to dobře prodává, přitom mnohdy to co je v módě není o nic lepší než to co už není v módě, často opakovaná lež se stává pravdou, reklama nás mediálně klame a nutí nás kupovat to co nepotřebujeme, nejvíce podléhají módě ženy a děti, nejméně podléhají módě muži co jsou už v důchodu. Proč je tolik v módě svatá Bible, když jí nikdo nečte a nikdo jí nerozumí? Příčinou je naše pokrytectví, kdy používáme fráze z Bible, abychom mohli z cizích lidí udělat hříšníky a neznabohy, co myslí hříšně a nemorálně, morálka je jenom divadlo, ve skutečnosti se vše točí okolo protekcionismu.

Proč psychopati myslí jako devianti


Podívejme se na lidi co jsou hodně času na internetu, jsou to většinou psychopati co myslí jako devianti, internet je pro tyto lidi optimálním systémem, kde si mohou dělat co je napadne a nikdo je za to většinou nepotrestá, protože je zde vše na internetu jenom virtuální iluzí. Nebude ti trvat dlouho a dojde k regulaci internetu a následkem bude to, že se začnou díky umělé inteligenci automaticky blokovat ve velkém IP adresy psychopatům, co myslí jako devianti.

Každý problém je zde evolučně dočasně, protože se najde příčina problému a ta se eliminuje. Aby mohli mít protekční stránky velikou návštěvnost tak musí mít ostatní stránky malou návštěvnost, mnoho lidí si koupilo doménu v naději že na ní budou mít velikou návštěvnost a brzo jim došlo že pokud si nezaplatí drahou reklamu tak nebudou mít velikou návštěvnost, jenže návštěvnost získaná pomocí reklamy, skončí okamžitě když přestanete platit reklamu!

Jsou zde specialisté co vám slíbí že vám pomohou s tím aby měla vaše stránka velikou návštěvnost, jde ale o podvodníky co budou z vás tahat jenom peníze, a nezajistí vám velikou návštěvnost. Velikou návštěvnost má jenom to co je veliké jako je; Google, Facebook, YouTube, WordPress, atd. vaše stránka je malým systémem a proto má i malou návštěvnost, vytvořit veliký systém to stojí hodně peněz a trvá to dlouhou dobu.

Proč není vše společné?


Představme si že by byli peníze globálně společné, a tak by za práci nebyla výplata, a v obchodě by si každý mohl koupit co by chtěl, ze společných peněz, stejně tak by byli i manželky společné a každý by mohl mít sex a děti s kteroukoli ženou, která by se mu právě líbila. Proč by taková komunistická společnost, kde je vše společné, organizačně nefungovala? Kauzalita praví že každý problém má svoji příčinu, společné může být jenom to co nemá pro lidi hodnotu, pokud něco má pro lidi hodnotu tak to nemůže už být společné, naše inteligence k rozhodování potřebuje rozdělit vše podle hodnot a potom přijde rozhodnutí. Podívejme se na společné peníze které získá; rodina, organizace, podnik, stát, EU, OSN, atd.

U společných peněz snadno dochází k plýtvání protože to nejsou naše soukromé peníze, ze společného krev neteče, si myslí ten kdo plýtvá společnými penězi, nebo parazituje na společných penězích. Zde jde jasně o selhání kontroly nad společnými hodnotami, k čemu je nám třeba drahá armáda, která není schopná náš malý národ ochránit před cizí armádou? Politici jsou ekonomicky negramotní, proto je zde všude veliká inflace a státy mají veliké dluhy, které nedokážou už splatit. Společné peníze nejsou chybou, pokud je bude mít pod kontrolou jenom globální umělá inteligence, díky umělé inteligenci se zruší; náboženství, sekty, politika, reklama, pověry, mytologie, dogmata, totality, dezinformace, protekcionismus, daně, cla, pokuty, certifikace, atd. každý dostane do hlavy GVKB čip a ten odpojí šílený mozek od šílené reality a místo reality bude mozek existovat v optimální virtuální GVKB realitě.

Čeká nás velký skok do budoucnosti


Kdy za nás budou myslet počítače? Neustále jsou zde problémy s tím že lidi myslí a tím chybují, svěříme myšlení počítačům a tak už nebudeme dělat chyby, každý dostane do hlavy čip který bude neustále napojen na globální umělou inteligenci tím skončí problém s tím že jsme měli problémy které jsme nedokázali vyřešit, už zde nebude protekcionismus který lidi rozdělovat na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, nebudeme už muset chodit do školy a daleko dojíždět do zaměstnání, zaniknou peníze a soukromé vlastnictví. Robot prezident bude vyznamenávat roboty, skončí tím problémy s lidmi co zde měli moc a bohatství, bude to velký skok do budoucnosti.

Jsi tím co umíš profesionálně


Pokud nic neumíš profesionálně, tak jsi zde příživníkem, který se neumí přizpůsobit situaci, hodnoty vznikají jenom z profesionální práce, abychom mohli profesionálně pracovat tak k tomu je potřebná profesionální organizace. Z díla poznáme jestli je organizace nebo jedinec profesionálem, pokud je někde zaostalost a bída tak příčinou je amatérismus u organizací a u jedinců, tam kde je zaostalost a bída tam je i mnoho násilí, nestačí se snažit pomocí zákonů a morálky potlačit násilí, to nikde nefunguje.

Nová doba nám umožní to že můžeme lidi nahrazovat za roboty, čím více zde bude robotů a umělé inteligence, tím méně zde bude nepřizpůsobivých příživníků co lžou a kradou. Zaměstnavatelé potřebují aby zaměstnanci pracovali jako roboti a tak jim vyhovíme a nahradíme lidi za roboty, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidem bude vstup do měst zakázán protože se lidi odsunou na vesnice. Takto pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí na věčné GVKB časy.