Prohledat tento blog

pondělí 10. srpna 2020

Panasonic Lumix DMC-FZ2000 Panasonic VXF1 Panasonic HC-X1500 Panasonic HC-X1


Videokamery Panasonic VXF1 Panasonic HC-X1500 Panasonic HC-X1 jsou potřebné k natočení kvalitního videa, čím dražší je kamera tím lépe se s ní pracuje a tím déle nám vydrží bez poruchy. Výrobci do kamer montují stabilizaci ale neočekávejte od stabilizace zázraky, dobrý stativ je k nezaplacení a je drahý, veliký, těžký. Poslední dobou je zde móda nepoužívat k natáčení videa kamery a používat fotoaparáty a mobilní telefony, tím logicky klesá prodej video kamer, pokud chcete použít na video fotoaparát tak by ten fotoaparát neměl mít veliké rozlišení na čipu a měl by mít motorový zoom, dobrým fotoaparátem který může nahradit kameru je Panasonic Lumix DMC-FZ2000.

Hloupost a bídu nikdo dlouho na internetu neutají


Chci se stát celebritou na internetu. Zapomeňte na; Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, Blogger, WordPres, Webnode, atd. to vše je jenom plýtvání časem, jedinou možností je nákup domény se správným názvem a vytvoření stránky na kvalitním hostingu. Vše co je zadarmo to nemá hodnotu, podnikání je o správném investování. To co dříve fungovalo, to dneska už nefunguje! Právě zaniknul blogovací systém Blog cz, a mnozí hledají kam přejít, jednoduché je přejít na Blogger, jenže zde neuděláte návštěvnost protože vyhledávače nevěří informacím co nemají vlastní doménu! Problémem je to že atraktivní domény jsou obsazené a pokud budete mít doménu co není atraktivní tak máte malou naději na úspěch, dobrým řešením je použití zkratky z několika slov která souvisí s obsahem vaší stránky. Největším problémem všech začínajících internetových celebrit je to že jsou hloupé a chudé, hloupost a bídu nikdo dlouho na internetu neutají!

Největším problémem lidí je to že když něco nejde po dobrém tak to řeší po zlém


Nikdo není dokonalý takový je život, jak to udělat aby lidi už nedělali chyby? Podle mě je problém v tom že lidi nemají od narození k dispozici optimální informace a programy, informační technologie je zatím zde krátce a tak optimálně nefunguje. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, o tom to je, jak si to každý udělá takové to i má, největším problémem lidí je to že když něco nejde po dobrém tak to řeší po zlém a následkem je to že se z lidí stali hříšníci co si hrají na bohy.