Prohledat tento blog

neděle 26. července 2020

Dneska zde zabíjíte čas a zítra čas zabije vás


Každý se dneska nudí a tak zabíjí čas to jistě má nějakou příčinu a tou příčinou je rozdělní na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, jakmile se zavede všude 5G síť tak potom každý dostane do hlavy čip napojený na 5G síť a globální umělou GVKB inteligenci. Tím skončí to že jste zabíjeli čas a nakonec čas zabil vás. Nová doba si žádá nové řešení, nestačí změnit jenom povrch je třeba změnit i to co je pod povrchem, na myšlení bude umělá inteligence a lidi zde budou na práci, vše je zde evolučně vyrobeno a nastaveno k práci, bez práce nemohou vzniknout hodnoty, ten kdo bude podávat malý výkon ten se eliminuje v krematoriu, lidí je na světě jako much a podle toho se bude i s nimi zacházet, takto zde zvítězí pravda a láska na věčné GVKB časy.

Kdy budou v EU běžné 5G sítě?


Zde se jasně ukazuje neschopnost těch co zde vládnou, každý kdo rozumí digitalizaci a optimalizaci ten ví že bez 5G sítě zde bude ekonomická krize a tím i blbá nálada, je to celé o tom, že nám v EU vládnou staří kariéristi, co nemají o digitalizaci a optimalizaci zájem, a jde jenom o to egoisticky parazitovat na chudém pracujícím lidu. Média řeší pitomosti, protože média ovládají pitomci, z díla poznáme tvůrce. Zavedení GVKB čipů do hlavy hříšníkům je možné v EU jenom díky tomu, že zde bude všude běžné 5G připojení, zavedení 5G je jako zavedení internetu, je to veliký technologický skok, na který je se třeba připravit, nebo budeme v EU sto let za opicemi.

Nejlepší mobil je OnePlus Nord 128GB

Mobilní telefon OnePlus Nord 128GB

6,44" AMOLED 2400 × 1080, procesor Snapdragon 765G 8jádrový, RAM 8 GB, interní paměť 128 GB, zadní fotoaparát 48 Mpx (f/1,75) + 8 Mpx (f/2,25) + 2 Mpx (f/2,4) + 5 Mpx (f/2,4), přední fotoaparát 32 Mpx + 8 Mpx, optická a elektronická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čtečka otisků v displeji, dual SIM, neblokovaný, rychlé nabíjení 30W, baterie 4115 mAh, Android 10

Místo mechanických poruch zde jsou programové poruchy


Používám elektroniku od té doby co existuje, na začátku byli elektronky a dneska zde jsou čipy, zprvu byla elektronika jednoduchá a čím více je elektronika vyspělá tím více je složitá. Pořád zde jsou nové výrobky co nahrazují staré elektronické výrobky, od automatické pračky až po telefony a počítače.

Místo mechanických poruch zde jsou programové poruchy a často něco nechce spolupracovat a trvá dlouho než se najde řešení. Častý je problém u spárování hodinek s telefonem, u jednoho telefonu spárování funguje snadno a u jiného se vám to nepovede, najít příčinu, není jednoduché. Windows a Android je pro mnohé něčím s čím neustále bojují a po dnešním vítězství je zde zítra zase prohra.

Programátoři nejsou dokonalí a tak chybují v tom se programátoři podobají politikům, naděje na to že bude líp umírá poslední. Problém je v tom že digitalizace je zde velmi krátkou dobu a tak děláme začátečnické chyby, z díla se pozná tvůrce.

Nejvíce mě vytáčí kdy vyskočí chyba s nějakým číslem a není zde návod jak tu chybu eliminovat. Často nainstalujete aktualizace a po aktualizacích něco nefunguje a tak je zde čekání na opravu, stejné je to i na internetu kde jsou chyby u stránek a redakčních systémů, navíc návštěvníci internetu nejsou dokonalí.