Prohledat tento blog

pondělí 20. července 2020

Nahradíme psychické násilí digitálním násilímNejprve zde bylo fyzické násilí, to lidem vadilo a tak bylo nahrazeno psychickým násilím, jenže psychické násilí taky lidem vadí a je třeba jej nahradit něčím co je evolučně nové? Nahradíme proto psychické násilí digitálním násilím kdy nám budou vládnout digitální technologie a budou nás trestat za to že nejsme dokonalí, jste na to připravení že vám to počítače spočítají a udělají tak za vás loutky na dálkové digitální ovládání, vadné loutky se optimálně recyklují.

Nebudou ze pro nikoho výjimky nebo imunita podle hesla padni komu padni, každý dostane do hlavy GVKB čip který odpojí mozek od reality a tak lidi už nebudou moci dělat chyby protože mysleli, na myšlení bude jenom globální GVKB umělá inteligence napojená na všechny lidské mozky v reálném čase, už zde nebude protekcionismus, který umožňoval bezcharakterním psychopatům, být něčím jako byl třeba Adolf Hitler.

Ano, naším pravým pastýřem je; odvaha, vytrvalost, sebekontrola


Vše co je složité to je zde dočasně, logicky bychom se nad tím měli konečně do hloubky zamyslet a začít pracovat na tom abychom v nás a okolo nás nahradili složitost jednoduchostí, je to jako se snahou být populární celebritou a snažit se zavděčit všem, už zde bylo dostatek populismu ve kterém jsme slibovali ekonomické a sociální zázraky po volbách nebo u náboženství se sliboval ráj po smrti, když ptáčky lapají hezky jim zpívají a potom musí ptáčci v kleci zpívat za trochu zrní.

Abychom mohli změnit složitost za jednoduchost tak musíme nejprve změnit svoje myšlení a konání, naučte se jednoduše myslet a potom vytvořte dílo které pomůže ostatním na cestě k jednoduchosti, je třeba pochopit že naším pravým pastýřem je; odvaha, vytrvalost, sebekontrola, jak si to každý udělá takové to i má, podívejte se na svoji minulost a řekněte si, co bylo, to bylo, zítra bude líp, protože u nebudu tím čím nejsem, ale budu tím čím jsem. Víš už čím skutečně jsi?