Prohledat tento blog

neděle 19. července 2020

Kdy nebudou mít státy a organizace veliké dluhy


Každý je omezený; časem, prostorem, ekonomicky, inteligencí, vědomostmi, rychlostí, atd. dokonalost u lidí je iluze, každý člověk je jenom levným materiálem na evoluční pokusy, a Ježíš nebo Buddha to jsou jenom literární postavy. Narůstání dluhů u států a organizací má za následek mnoho problémů na které není řešení, problém nastane, když stát nebo organizace už nedokáže dluhy splácet, tím se zhroutí ekonomika a mnohdy nastává dominový efekt.

Peníze už nejsou nikde podložené zlatem, pokud by si chtěli lidi globálně vyzvednout peníze, co mají v bance tak by se zjistilo, že tam ty peníze nejsou. Ti co nám vládnou, jednají podle hesla po mě potopa, být populární na dluh to je dneska začarovaný kruh se kterým si nikdo neví rady, proč jsou vysokoškoláci ekonomicky negramotní? Příčinou se sociální kultura, ve které se mnoho podporují darmožrouti.

Canon EOS 6D Mark II je ideální zrcadlovka


Canon EOS 6D Mark II + 24-105mm F/3,5- 5,6 IS STM za 44 990 Kč je pro mnohé cenově nedosažitelná zrcadlovka. V tom případě je zde možnost si pořídit Nikon D3500 černý + 18-55mm + 70-300mm  za 14 990 Kč. Výhodou menšího snímacího čipu jsou levné a lehké objektivy, existují i levné fotoaparáty Panasonic LUMIX DMC-FZ82 za 7599 Kč ovšem zde nečekejte zázraky u kvality fotek tyto fotky dostačují akorát pro internet a rodinné snímky.

Moudré knihy jsou manuály o pravdě a lži


Ten kdo hledá boha jistě hledá odpovědi na to co je to pravda a co je lež, aby se měla lež dobře tak z dálky vypadá jako pravda a brání nám v tom abychom z blízka poznali že je to lež. Ti co jsou nahoře lžou těm co jsou dole, prý po smrti nebo po politických volbách budete mít dobrou náladu, to je lež jako věž, dobrou náladu mají jenom ti co jsou nahoře díky protekci.

Výhody stvořili vše co končí na ismus jako je; dogmatismus, humanismus, idealismus, komunismus, socialismus, kapitalismus, feudalismus, atd. ve skutečnosti je zde všude jenom protekcionismus, protože koryt je málo a dobytka je mnoho. Pokud by lidi nemohli lhát tak by zaniknul okamžitě protekcionismus a místo něj by zde byl přirozený jednoduchý řád jaký je běžný v přírodě. Čím více je naše kultura nepřirozená, tím více máme i blbou náladu, protože se z nás stal dobytek s nulovou hodnotou, války v nahotě odhalují to že lidi jsou dobytek.

Z lidí se stali jenom čísla ve statistice


Strach je náš pravý pastýř, on s námi snadno po celý život manipuluje, největší strach máme z trestu, manipulace je o trestu a odměně, manipulátorem je zde situace ve které se vše živé nachází. Proč si lidi vymysleli boha který vše stvořil a dokáže konat zázraky? Tak jako nemocný potřebuje hůl o kterou se opře tak psychicky nemocný potřebuje boha o kterého se opře, zvířata jsou psychicky zdravá a tak nepotřebují víru v boha. Lidi psychicky onemocněli díky tomu že se z nich díky daním a zákonům stali loutky které ovládá mocná elita.

Každá lidská organizace funguje jako dogmatická totalita, ve které elita egoisticky vše řídí a s lidmi jedná jako by to byl jenom dobytek, s nulovou hodnotou. Není zde demokratický kapitalismus ale je zde konzumní očistec už mnoho tisíciletí! Druhá světová válka kde byli plynové komory v koncentračních táborech a atomové bomby co se házeli na města, ukázala nahou pravdu o tom jak myslí a jedná mocná elita! Z lidí se stali jenom čísla ve statistice a miliony zbytečně mrtvých lidí to je jenom statistika, pokud ale zemře stářím v nemocnici celebrita tak je to veliká tragédie.