Prohledat tento blog

čtvrtek 9. července 2020

Deviantní jednání neznabohů


Kdo zná boha? Nikdo z lidí nezná boha a tak zde jsou jenom neznabozi a jejich jednání je deviantní, jediný rozdíl mezi devianty je v tom jak veliká je jejich deviace, někdo je deviantní málo a jiný je deviantní hodně. Vše je o kontrole a trestu za deviantní jednání neznabohů, nezáleží na barvě pleti nebo vzdělání, devianti jsou mezi elitou i spodinou. Vše je o kauzalitě která říká že každý problém zde má svojí příčinu, co je příčinou toho že neznáme boha a tak se z nás stali devianti?

Příčinou je neznalost pravdy o času a prostoru ve které se každý nachází, chybujeme protože nemáme správné informace, teorie v praxi nefungují. Bohem všemu jsou informace díky kterým nechybujeme, navštívil jsi na internetu stránku nebo sociální síť a zde jsi se setkal s dezinformacemi které vytvořili deviantní neznabozi, veškerou reklamu mají na svědomí deviantní neznabozi, podle hesla z cizího krev neteče a peníze nesmrdí.

Co to jsou; války, revoluce, konflikty, krize, pandemie, atd. to vše je následkem toho že lidi jsou deviantními neznabohy, podívejme se na to kolik je zde neslušných slov které deviantní neznabozi mnoho používají a neumí se tohoto zlozvyku zbavit, z dálky ten druhý vypadá jako anděl a z blízka spatříte čerta, vše je o tom že zde selhala kontrola nad deviantními neznabohy.

Je třeba dát všem lidem do hlavy GVKB čip, který bude kontrolovat centrální nervový systém a napojí centrální nervový systém na GVKB umělou globální geniální inteligenci, tím se z čertů stanou konečně andělé a tak zde na věčné GVKB časy zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí, nikdo už nebude moci lhát a krást. Už bylo dost povrchních řešení, která nefungovala, do všeho dáváme čipy a na lidi jsme zapomněli a tak to napravíme, a tím konzumní očistec eliminujeme a bude všem lidem na světě díky GVKB čipu líp.

Protekce je pro psychopaty návykovou drogou


Pravda je pravidelnost která je; subjektivní nebo objektivní, krátkodobá nebo dlouhodobá, specializovaná nebo univerzální, atd. pravidelnost nám přináší výhody a jistoty, z dálky může často lež vypadat jako pravda, pravda zde existuje díky lži, vše je o protikladech mezi kterými je napětí, a toto napětí uvádí myšlení do pohybu. Realita to je Matrix ve kterém jsou chyby, jako ředitel Matrixu hledám způsoby jak eliminovat v tomto Matrixu optimálně chyby, zdrojem většiny chyb je experimentování, když se experimentuje tak se chybuje.
Pokud bychom experimentování zablokovali tak by byl Matrix mrtvý a nebyla by zde už evoluce, ti co v Matrixu jsou nahoře mají snahu experimentování zablokovat, aby zde nebyli chyby a následkem je zhroucení organizace kterou řídí, komu není rady tomu není pomoci, takto zanikají; kultury, civilizace, organizace, hnutí, národy, atd. ryba smrdí od hlavy, nevěřte tomu že volby mohou v Matrixu změnit něco tak, aby vám bylo lépe, vždy bude lépe jenom těm co jsou nahoře díky protekci kterou si nezaslouží. Protekce je pro psychopaty návykovou drogou, bez této drogy propadají snadno závislosti na cigaretách a slivovici.

Zakopaný pes je v tom že jsme praxi nahradili teorií


Většina informací zde nemá hodnotu. Následkem je zaostalost a bída, dokud nebude mít každý k dispozici hodnotné informace, do té doby zde bude zaostalost a bída, podívejte se na knihy, zde je 99% informací bez hodnoty a nikdo to neřeší, u časopisů a na internetu je situace stejná. Neustále nás reklama klame, a pravda je jenom za peníze. Podívejme se třeba na to, že mnoho let chodíme do školy a přitom nás škola nedokáže připravit na život tak, abychom se měli dobře, kde je zakopaný pes? Zakopaný pes v v tom že jsme praxi nahradili teorií, jenže teorie v praxi nefunguje!

Ano, z čerta žádná morálka anděla neudělá


Vše je obchod, ve kterém nic není zadarmo, dobrota je přeci žebrota, všechny svaté ideologie jsou založené na dobrotě k tomu, co si dobrotu nezaslouží, jenom blázen krmí parazity a zalévá plevel, ti co jsou nahoře lžou těm, co jsou dole, o tom je; politika, náboženství, byrokracie, armáda, policie, soudy, obchod, podnikání, školství, reklama, umění, atd. Vše je zde hra podle pravidel, která určuje situace nebo organizace, každý je zde hercem i divákem záleží jenom na situaci, přestaňte být naivní jako děti a naučte se být realisti, co nejprve prověřují, než začnou důvěřovat, jenom tak se budete mít dobře. Není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, humanismus, dogmatismus, atd. je zde pokrytecký egoismus, z čerta žádná morálka anděla neudělá.

Vládnou nám staré opice s vysokoškolskými tituly


Proč je zde tolik závisti a nenávisti? Myslíme a jednáme podle situace, ve které existujeme, pokud existujeme v konzumním blázinci, je následkem to že jsme blázni, ve kterých je mnoho závisti a nenávisti. Jak došlo k tomu, že je zde konzumní blázinec, ve kterém nikdo není psychicky normální. Důkazem toho že je zde konzumní blázinec jsou války a pandemie, umíme řešit vše jenom jako zvířata a nedokážeme se evolučně zbavit toho, že jsme vznikli z opice.

Ano, vládnou nám opice s tituly, co si zde hrají na bohy a následkem je konzumní blázinec. Slepý nemůže vést slepé, je třeba restartovat celý konzumní systém tak, že místo lidí zde budou autonomní inteligentní roboti na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat vzorné roboty a lidi skončí daleko od civilizace v GVKB rezervaci, kde se oddělí muži od žen, abychom se už nerozmnožovali jako invazní druh, který umí jenom egoisticky ničit ekosystém.

Každá chyba má svojí příčinu


Evoluční proces stvořil konzumní očistec. Život je existenčně závislý na konzumování mnohého a oheň hoří pokud má palivo, díky spalování paliva je zde možný život spojený s inteligencí. Problémem je zde konkurence která vytváří boj a hru, pokud eliminujeme násilím konkurenci, tak následkem je degenerace a přemnožení nějakého živého druhu. Všechny mocné ideologie mají za ideál systém kde není konkurence a následkem je logicky přemnožení a degenerace.

Za pouhých 60 let se počet lidí na světě zdvojnásobil a došlo i k velikému nárůstu degenerace u lidí, dobrota je žebrota. Následkem systému kde není konkurence jsou války a pandemie, vše je zde o kauzalitě která říká že každá chyba má svojí příčinu. Chybujeme protože jsme zdegenerovali, sport v nahotě odhaluje to že obdivujeme jedince co nejsou zdegenerovaní a tak jsou silní díky tomu že jsou zdraví.

Pokud nemocní lidé mají děti je logické to že i jejich děti budou nemocné, jablko nepadne daleko od stromu, zde se dostáváme k otázce šlechtění, kdy pomocí šlechtění můžeme dosáhnout toho, že vyšlechtíme kvalitní formu života, u lidí šlechtění evolučně nefunguje, protože je zde všude u moci pokrytecký protekcionismus už mnoho století. Slepý nemůže vést slepé protože on nevidí na cestu, vede nás slepá elita a příčinou je pokrytecký protekcionismus, z dálky vypadá prezident nebo ředitel jako anděl a z blízka spatříte čerta.

Čiň čertům dobře a oni se ti za to pekelným očistcem odmění, války v nahotě odhalují to že je zde konzumní očistec, ve kterém se zlí čerti zabíjejí pomocí zbraní ve velkém. Většina lidí je zbabělá a tak problémy neřeší a snaží se před problémy utéci do světa iluzí pomocí; náboženství, politiky, reklamy, umění, drog, snů, atd. Problémy jsou jako stín před kterým nelze utéci, zdrojem našich problémů je degenerace a přelidnění, lidí je zde jako sraček a tak život stojí za hovno, ti co jsou nahoře serou z vysoka na ty co jsou dole. Následkem jsou kariéristické závody mezi hříšnými čerty, v konzumním pekle je dobrota k cizím čertům jenom žebrota.