úterý 10. listopadu 2020

Zaostalost a bída je trestem za veliký nepořádekKaždý pyšný pitomec je genetický originál, který byl originálně vychován, neházejte proto pyšné pitomce do jednoho velikého pytle, je snadné být povrchním pitomým soudcem, a je těžké místo souzení nabízet pochopení, pitomci dělají pitomosti, s tím nejde bohužel evolučně nic dělat, žádný pitomec není dokonalý, dokonalost je u pitomců iluze, nebo divadlo.

Jsou zde mnoho tisíciletí všude problémy s pyšnými pitomci, co porušují zavedená pravidla společenské hry, tím že lžou a kradou, to lze řešit jednoduše, pomocí optimální prevence, stačí jenom přemístit vše tam, kam to objektivně patří, pořádek je základem pro; hnutí, organizace, sekty, náboženství, politiku, ekonomiku, dopravu, stavebnictví, průmysl, zdravotnictví, vědu, techniku, programy, školství, zákony, normy, pravidla, předpisy, informace atd.

Zaostalost a bída je trestem za veliký nepořádek, pandemie je evoluční program, který zde uklízí genetický nepořádek, nehledejme očkování a lék na pandemie, hledejme způsob jak v nás a okolo nás bude optimální trvalý pořádek, z díla poznáme tvůrce. Je chybou pitomce trestat; ekonomicky, výpovědí, vězením, blázincem, smrtí atd.

Řešením je zavést u pitomců globálně každoroční testování na kvalitu; těla, inteligence, vědomostí, talentu, atd. vadní jednici se přemístí natrvalo do rezervace, kde nebudou už mít výhody civilizace. Pro nikoho zde nebudou výjimky nebo imunita, dobrota má smysl jenom k tomu co si dobrotu zaslouží, společnost nemůže být zaopatřovacím ústavem pro ubožáky, co zde dělají jednu pitomost za druhou.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vadné komentáře eliminuje umělá inteligence