sobota 7. listopadu 2020

Zadlužený stát musí snížit rychle svoje vysoké výdajeSlepý vede slepé a tak všichni spadnou do jámy, o tom to zde je všude už mnoho tisíc let, je třeba změnit konzumní systém tak, že místo milionářů a prezidentů, zde bude GVKB umělá inteligence a kdo nebude optimálně profesionálně každý den v roce pracovat, ten nebude mít kde bydlet a co jíst.

Nebyl jsem jako žid obřezán, nebyl jsem jako křesťan v kostele pokřtěn, nebyl jsem jako bohatý žid přijat do; pionýra, SSM, ROH, KSČ, vyhodili mě po roce pobytu 1992-1993 ve Francii z ISKCON, na internetu mi mažou už 20 let profily a blokují IP adresy, prý jsem pitomec, který se neměl narodit, moje narození byl evoluční omyl, otec si nevzal na dovolenou prezervativy a tak jsem byl omylem počat v létě u Máchova jezera v roce 1952.

Jsem jedináček, protože židovský otec si začal brát na dovolenou prezervativy. Je možné si někde stěžovat na to, že všude nejsou prezervativy snadno dostupné, díky automatům na prezervativy. Pitomců je na světě jako sraček, protože pitomci nepoužívají při sexu prezervativy a následkem je pandemie nebo válka, komu není rady tomu není pomoci.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vadné komentáře eliminuje umělá inteligence