úterý 10. listopadu 2020

Vydělávejte a utrácejteNejlepší je se nenarodit do tohoto konzumního očistce, ve kterém není nic co je skutečně hodnotné zadarmo, mnohé je zde sice zadarmo, ale to nemá pro nás hodnotu. Čas a prostor, ve kterém žijeme, se točí okolo ekonomiky, evoluce eliminuje vše, co nemá hodnotu.

Velmi dobře chráníme to co má hodnotu, přitom, to co je nejlepší, to je zde zadarmo, nejlepší je spánek a ten je zadarmo. Mnoho pitomců málo spí, protože si myslí, že lepší než spánek je egoistická hra o moc a peníze, jenže přijde nemoc a tím jejich hra o peníze a moc skončí, vše co pyšný lakomec pracně nahromadí, se tak dostane dědicům nebo státu.

Ano, jsi profesionální otrok konzumního očistce, byl ti přeprogramován násilně totalitou mozek, aby se z tebe stal stroj, který otrocky slouží konzumnímu očistci, jakmile už nemůžeš sloužit očistci, tak skončíš jako žebrající bezdomovec. Naučte se tomu, že nebudete věřit tomu, co jste si neověřili v praxi, reklama z vás dělá pitomce od narození do smrti, reklama není jenom na prací prášek, reklama je i v; pohádce, náboženství, politice, módě, školství atd.

Vydělávejte a utrácejte, to nám nutí reklama, proč máte malý plat a ceny jsou vysoké, příčina je v tom, že ti co jsou nahoře, na vás parazitují, nadbytek pro ty co jsou nahoře, vytváří nedostatek pro ty, co jsou dole. Je třeba nahradit lidi za umělou inteligenci a roboty, nejsou zde lidi tak zde nejsou problémy, lidi to jsou jenom hříšné opice, co lžou a kradou.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vadné komentáře eliminuje umělá inteligence