sobota 7. listopadu 2020

Veškerá výchova dětí je založená na teoriiVýchova z nás dělá egoistické pitomce, následkem je všude mnoho tisíciletí blbá nálada a snaha o to mít dobrou náladu, díky náhražkám, jako je víra v zázraky v náboženství a politice, nebo lze použít léky na stres a deprese, taky je zde k dispozici i slivovice a cigareta.

Vše to jsou jenom příčiny a jejich následky, co jsme si za mnoho tisíciletí navařili to si dneska i musíme sníst i když nám to nechutná, kdo nebo co může za; války, revoluce, konflikty, hladomory, bídu, pandemie, špínu, nezaměstnanost, kariérismus, alibismus, vandalismus, extremismus, pokrytectví, daně, prostituci, drogy, mafie atd.

Budeme se muset vrátit na počátek vzniku naší kulturní civilizace abychom odhalili vznik blbé nálady, vše zde začalo tím že jsme se naučili mluvit, později jsme se naučili i gramotnosti, tím začala vznikat svatá teorie, která v praxi byla většinou k ničemu, zvířata neznají teorii, a znají jenom praxi, a tak nemají blbou náladu.

Veškerá výchova dětí je založená na teorii, vrcholem naší teorie je sepisování diplomové práce, kdy mnoho dní se pitomý student psychicky trápí a nakonec vytvoří pitomé dílo, které nikdo nebude nikdy číst, tedy mnoho složité práce, která je evolučně zcela zbytečná. Někteří bohatí studenti si zaplatí to, že za ně někdo diplomovou práci napíše, anebo diplomovou práci okopírují a vydávají cizí práci za svojí.

Minulost naší konzumní civilizace je o konfliktech, mezi mocnými a bezmocnými, kdo nejde s námi, ten jde proti nám a nikdo nebude zbaběle stát opodál, moje hra a moje svatá pravidla, takto vznikají centrální svaté totality, které dělají z ubožáků loutky na dálkové ovládání, neposlušné genetické loutky skončí většinou zle, protože zde jsou; pokuty, vězení, blázince, popravy, mučení, atd.

V nahotě nám dneska odhaluje internet a televize to že je ten druhý pitomec, co s tím uděláme? Nahradíme pitomce za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat roboty, pitomce odsuneme globálně optimálně z civilizace do rezervace, nejsou zde egoističtí pitomci, tak zde není v civilizaci už blbá nálada.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vadné komentáře eliminuje umělá inteligence