čtvrtek 5. listopadu 2020

Továrna na pitomceNa vše jsou dneska továrny a tak je zde i továrna na pitomce, tato továrna se jmenuje protekcionismus, jakmile zde evolučně vznikl protekcionismus tak i vznikla továrna na pitomce. Neřeš to, že jsi obklopen od narození jenom pitomci, řeš to jak před pitomci utéci, dobře se před pitomci utajil a dobře si zde i žil.

Nevěřte naivně tomu, že na světě existuje aspoň jeden člověk, který není pitomec, kolik je na světě lidí, tolik je na světě i pitomců. Jablko nepadne daleko od stromu, pokud jsou rodiče pitomci, je logické, že jejich děti budou i pitomci, rozděluji pitomce na úspěšné pitomce a neúspěšné pitomce, z díla poznáme pitomce, války v nahotě odhalují lidskou pitomost, podívej se do zrcadla a spatříš v něm pitomce.

Pitomci chodí volbám, aby si za svoje zástupce zvolili staré pitomce, a potom se diví tomu, že jim vládnou všude velmi dlouho jenom samí pitomci, komu není rady, tomu není pomoci. Pandemie je trestem za naši pitomost, nechali jsme lidi zdegenerovat a nahnali jsme lidi do vysokých činžovních domů, které jsou jenom ubohými noclehárnami.

Vaše blbá nálada je následkem toho, že jste pitomci a odmítáte tento starý problém optimálně řešit tak, abyste už nebyli pitomci. Podívejte se na knihy, zde je jasná ukázka toho, že jste pitomci, protože ve všech knihách jsou jenom samé pitomosti, nejvíce pitomostí je ve svatých knihách.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vadné komentáře eliminuje umělá inteligence