středa 4. listopadu 2020

Tělo bez mozku nefunguje



Samozřejmě že tělo nemůže být bez duše pokud žije, ale pokud třeba spíme nebo bereme drogy tak naše tělo vypadá jako bez duše. Dneska se pojmenování duše přestává používat a je nahrazováno jinými slovy jako; centrální nervový systém, psychika, inteligence, rozum, vědomí atd., mnoho lidí má se svojí duší mnoho problémů a to řeší pomocí; piva, slivovice, cigaret, kafe, prášků na psychiku, atd.

Jiní zase věří na to co si neověřili, někteří jednici díky duševním problémům skončí v blázinci nebo ve vězení, zde platí komu není rady tomu není pomoci. Každý problém má svoji příčinu, takový přístroj bez inteligence nemá duši a tak nemá ani duševní problémy, zde se dostáváme k tomu co je to inteligence u člověka a co je to umělá inteligence? Inteligence je obrazně něco jako telefon který má tlačítka s předvolbou telefonního čísla a pojmenování každé předvolby.

Čím více je u inteligence v paměti uloženo čísel pro předvolbu tím větší je i inteligence, u lidského dospělého mozku je takových předvoleb mnoho miliard, jde o naše vědomí a pokud vědomí nefunguje tak jsme v bezvědomí. U počítače bychom hovořili o tom jakou má počítač operační paměť a jak veliký je SSD disk a kolik je na SSD disku uloženo předvoleb čísel na které lze volat, taky je důležité kolik jader má procesor a jakou má procesor frekvenci.

Problémem jsou změny a tak se musí mnoho telefonních čísel neustále aktualizovat aby zde nebyli problémy. Co se stane pokud je váš počítač starý a tak jede pořád na plný výkon? Následkem jsou problémy, a je nutné investovat do nového počítače, jenže co dělat s lidmi jejichž duše je stará, a tak jede pořád na plný výkon a my zatím nemůžeme u těchto lidí vyndat z hlavy mozek a dát do hlavy nový genetický mozek nebo počítač s umělou inteligencí.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vadné komentáře eliminuje umělá inteligence