neděle 22. listopadu 2020

Romové a cikáni to jsou nepřizpůsobiví příživníciSpolečnost je všude postavená na principu moje hra a moje pravidla, ten, kdo porušuje pravidla, je za to potrestán, v minulosti byli cikáni v Evropě často popravováni, protože porušovali pravidla hry. Dneska máme plná vězení cikánů, a jakmile je cikán propuštěn z vězení tak se tam většinou i brzo vrátí. Každý problém má jistě i svoji příčinu, a pokud tu příčinu najdeme a eliminujeme tak většinou problém zmizí.

Co je příčinou toho, že Romové a cikáni to jsou nepřizpůsobiví příživníci? Příčinou je to že nad cikány zde není optimální digitální kontrola, je třeba dát globálně všem cikánům do hlavy kontrolní GVKB čip který vadný mozek odřízne od reality a tělo bude ovládat globální GVKB umělá inteligence, takto zmizí problém s tím, že cikáni dělali chyby a odmítali se ze svých chyb poučit, nejde zde rozhodně o diskriminaci, ale jde zde o to, aby pravda a láska zvítězila nad lží a nenávistí na věčné digitální časy.

Jak si to zde dnes všude uděláme takové to zde i zítra budeme mít, vydáme svatý zákon, že ten, kdo je nepřizpůsobivým příživníkem ten dostane do hlavy GVKB kontrolní čip, takto budeme moci zrušit za sto let; soudy, vězení, policii, armádu, byrokracii, politiku, náboženství, výhody, protekci, peníze, soukromé vlastnictví, školy atd. zájem velikého je nad zájmem malého, je logické to že GVKB čipy nejprve dostanou ti, co jsou ekonomicky dole, a nakonec čipy dostanou i ti co jsou ekonomicky nahoře, a tak globálně lidi, už nebudou dělat často chyby.