úterý 10. listopadu 2020

Reklama Tě milujeReklama nás klame a tak z nás všech dělá pyšné pitomce, začíná to pohádkami a končí to politikou, pokud je díky reklamě svět plný pyšných pitomců tak následkem je logicky blbá nálada. Se vznikem inteligence automaticky vzniká i snaha o manipulaci s tím co je nám cizí, reklama takto umožňuje snadnou manipulaci s cizími pitomci, podle hesla z cizího krev neteče a po mě potopa.

Když vyšla z módy reklama na všemocného Stvořitele vesmíru a života (Bůh) tak přišla do módy pitomá politika, která slibuje ekonomické a sociální zázraky po volbách a pokrytecky tvrdí pitomým voličům, že bude lépe, zapomíná ale dodat to že lépe bude jenom pitomým politikům, které jste jako pitomci zvolili. Mnoho pitomců dlouho studovalo a tak získalo vysokoškolský titul, jenže nemohou nikde nalézt pro sebe zaměstnání, kde by mohli uplatnit svoje vzdělání a tak z toho mají logicky deprese, kde je chyba?

Chyba naší konzumní pitomé civilizace je v tom, že je zde nadbytek teorie a nedostatek praxe, pitomci vedou pitomce a to logicky nefunguje, je třeba nahradit pitomce za umělou inteligenci a roboty, nejsou pitomci tak zde nejsou pitomosti. Takto už zde nebude problém s; pandemií, ekonomikou, politikou, náboženstvím, reklamou atd.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Vadné komentáře eliminuje umělá inteligence